Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
اوایل این نسل ارزوم این بود که هوی رین رو بتونم بازی کنم، که بعدش بازی اومد و رفتیم یهو یه ps3 فقط برای هوی رین خریدیم.
الانم با اومدن beyond یاد اون روزا میفتم.
کلا تو باقی بازی های مونده نسل یکی همین beyond و اون یکی TLOU رو بازی کنم واسه من یکی که Mission Accomplished میشه و دیگه هیچ بازی از این نسل نمیخوام.

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اقا منم تریلرو دیدم و دارم به مرز روان پریشی نزدیک میشم.( احتمالا بعد از عرضه بازی زنجیری درجه یک خواهیم شد هممون:dبگو ایشاءا..)
دوستانی هم که ندیدن نیم عمرشون بر فنا نیست.بیشتر از نیم عمر و این حرفا.در واقع نمیشه روش قیمت گذاشت.خلاصه از دست ندید دیگه:d
خلاقیت تو لحظه به لحظه بازی موج میزنه.با اینکه بازی عرضه نشده ولی با دیدن همین تریلر هم ادم مطمئن میشه بازی نباید نمره اش زیر 10 بشه.

اهان راستی.اون یارو کچله که با جودی مبارزه میکرد قیافه اش به اتان مارس میخوره.احتمالا داداش بزرگشه.
heavy-rain.asp37715img1.jpg
uqvwusfwltr78mmuui.jpg

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
من با گیم پلی HR هم هیچ مشکلی نداشتم ولی این نسخه از لحاظ گیم پلی واقعاً غنی شده. دیگه هیتران به غیر از گزینه گیم پلی باید به موارد دیگه فکر کنند (البته گزینه دوربین ثابت و این مسائل هم باید از ذهنشون دور کنند):d و با دیدن تریلر به شدت هیجان زده شدم! دیوید کیج همیشه ایده‌های جدید برای سورپرایز کردن داره! انتظار برای بازی سخت بود، سخت‌تر شد!

پ.ن: با سکانس اول خیلی حال کردم، مخصوصاً گرخیدن زنه :d

مثل اینکه اون مشکلات طرح جلد که سر TLoU پیش اومده بوده و از ND درخواست کرده بودن که دختر روی جلد نباشه ، در مورد Beyond هم اتفاق افتاده ! :D
مسئولین تبلیغاتی به QD گفتن که حداقل یه تفنگی چیزی باید دست Jodie باشه ، ولی اینا مخالف این قضیه بودن ! :D

خبرش تو GS بود :d این بابا که از QT باهاش مصاحبه کردن (Fondaumière) گفته که بازیه ما اکشن نیست که بخوایم دست کرکتر اصلی تفنگ بدیم! من نمیدونم این مسخره بازیا چیه آخه؟:d

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
مثل اینکه اون مشکلات طرح جلد که سر TLoU پیش اومده بوده و از ND درخواست کرده بودن که دختر روی جلد نباشه ، در مورد Beyond هم اتفاق افتاده ! :D
مسئولین تبلیغاتی به QD گفتن که حداقل یه تفنگی چیزی باید دست Jodie باشه ، ولی اینا مخالف این قضیه بودن ! :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
ویدیو را دیدیم
درباره داستان و گیم پلی که خیالم راحت هست
ولی
الان این بازی هست که ساختند ! فیلم هست واقعیت هست ! چی هست یکی بیاد منو روشن کنه !
بعد اگه قرارا رو ps3ان تجبربه کنیم رو ps4چی قرارهست ببینیم !:d یا خدا
استاد چی کاری داری می کنی با دنیای گیم
زنده باد کیج کبیر

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
من کازهای دیوید رو خودم خیلی دوست دارم .ولی در کل هوی رین اگه یک کم گیم پلی درست و درمون تری داشت(و یک کاری می کرد که فکر نکنیم داریم فیلم-بازی انجام می دیم)خیلی بهتر بود.فارنهایت هم که از نظر من بی نظیره(برای اون موقع)ولی کیج تو کارجدیدش باید خیلی به گیم پلی توجه کنه(مخصوصاً با پتانسیل بالای همراه بی جسم جودی) وزیاد هم نباید درگیر گرافیک شه.من هر وقت گرافیک فضایی نسل هفتمی این بازی رو می بینم سال 2010 جلو چشمام میاد که ماریو گلکسی 2 کل انحصاری های درجه یک سونی و مایکروسافت رو خورد کرد.
خوشبختانه دیوید کیج خودش مشکل هوی رین رو فهمیده. ایشالا BEYOND هم مثل فارنهایت بی نقص در میاد

Helegha

کاربر سایت
Mar 10, 2013
100
این بازی که درجه سنیش بالا هست پس قاعدتا خریدار ها و مخاطب هاش هم سن بالا هست و بالای 19 سال پس واقعا این چیزا تاثیر میذاره ؟؟ :d

خدا روش کر بازی قبلی هم که فروشش خدا بوده پس چرا باید الان بهشون در رابطه با کاور گیر بدن ؟؟ :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
GameSpot یه ویدئوی 30 دقیقه ای گذاشته که 3 بخش گیم پلی توش هست ، در کنار تحلیل های دو تا از نویسنده های GameSpot.
گیم پلی بازی خیلی متنوع و جالب به نظر میرسه ! از گرافیک هم بگذریم ! :D اگه داستانش هم مشکل خاصی نداشته باشه ، دیگه همه چی تکمیله !
اگه ویدئوها رو ندیدین ، باز نکنین :
بخش آخر رو وقتی دیدم ، پیش خودم گفتم بازی رفت توی ژانر وحشت ! :D

بعد وقتی نمایش اون قسمت تموم شد و حرف های اون دو نفر شروع شد ، یکیشون گفت این قسمت از بازی رو که داشته انجام میده ، حس Survival Horrorـش بیشتر از همه بازی های Survival Horror این چند وقت اخیر بوده !! :D
همچنین به نظر میرسه بازی دست گیمر رو باز میذاره که به روش خودش مراحل رو پیش ببره. مثلاً توی همون بخش آخر ، یه جایی هست که یه دفعه رادیو روشن میشه. توی ویدئو Jodie رفت رادیو رو خاموش کرد ، ولی نویسنده GameSpot گفت که موقع بازی کردن توی این سکانس Aiden رو انتخاب کرده و رادیو رو ترکونده ! :D یا توی صحنه بعدی ، توی ویدئو Aiden یه قفسه رو میندازه توی شیشه تا شیشه بشکنه ، ولی طرف گفت که با Jodie یه صندلی رو پرت کرده توی شیشه و شکونده ! :D اگه از این انتخاب ها در طول بازی زیاد باشه ، تنوع رو خیلی بالا میبره. کلاً به نظر میرسه تنوع Beyond به شدت بالاست ! از دو تا کاراکتر با گیم پلی های کاملاً متفاوت گرفته تا حضور Jodie توی بازه های زمانی مختلف و از فضاهاتا مبارزات رزمی و رانندگی و ...

این بازی که درجه سنیش بالا هست پس قاعدتا خریدار ها و مخاطب هاش هم سن بالا هست و بالای 19 سال پس واقعا این چیزا تاثیر میذاره ؟؟ :d

خدا روش کر بازی قبلی هم که فروشش خدا بوده پس چرا باید الان بهشون در رابطه با کاور گیر بدن ؟؟ :|
موضوع درجه سنی و اینا نیست ! :D کلاً این بحث کاراکتر مونث روی جلد بازی توی این چند وقته خیلی زیاد شده و کن لوین هم صحبت هایی در این زمینه کرده بود. درسته که ما اینجا ملت رو مسخره می کنیم که بدون اطلاع از کیفیت بازی ها میرن مغازه و بازی میخرن ، ولی توی خارج هم از این جور گیمرها خیلی زیاده ! :D یه دسته میرن سراغ نقدها و امتیازها ، یه دسته هم از دوست و آشنا اطلاعات کسب میکنن. ولی یه دسته از گیمرها هم فقط از روی طرح جلد بازی میرن سراغش !!! :D این دسته آخر هم اکثراً دنبال اسلحه و زد و خورد و این جور چیزا هستن و بازی های مردونه (یعنی کاراکتر بازی مرد باشه و یحتمل چند تا فحش هم بده) بیشتر بهشون میچسبه !
جالبه طرح جلد Heavy Rain توی نسخه اروپایی یه اوریگامی بوده ، ولی توی نسخه آمریکایی اسلحه (و یه چیز دیگه :-") هم توش دیده میشه !! :D اینا میتونه نشون دهنده تفاوت سلیقه اروپایی ها و آمریکایی ها باشه.

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
OPM بعد از تجربه بازی توی پیشنمایشش در مورد کیفیت گرافیکی میگه "Beyond بخوبی میتونه چشمگیرترین کیفیت گرافیکی این نسل کنسول ها باشه و حتی از اون گرافیک هایی که سونی توی E3 2005 وعده ش رو داده بود براحتی پیشی میگیره"!
Actually, the Ellen Page-fronted adventure could very well be the most visually impressive game of the current generation, easily surpassing the graphical fidelity that Sony promised PS3 was capable of back at E3 2005.
Beyond: Two Souls PS3 preview - A last hurrah for current-gen | PS3 Previews | Official PlayStation Magazine

فقط تصور کنید وقتی Quantic Dream با سخت افزار 7 سال پیش چنین کیفیت و تکنولوژی رو خلق میکنه با PS4 رسماً مغز هممون رو آچمز میکنه:D!

پ.ن: EGM هم میگه اگر این گرافیک رو تحت عنوان یک بازی PS4 به ما معرفی میکردن تعجب نمیکردم:D!
I know, the fact that a Quantic Dream game looks good shouldn’t be surprising, but Beyond really steps things up. If you showed me a video of the game and told me it was a launch title for the PS4, I probably wouldn’t be that surprised. Some of the effects look straight out of next-gen, especially what they’ve accomplished with bokeh and depth of field. In fact, according to director David Cage, many of the game’s graphical tricks only came about after the team started working for Sony’s next gen system and then realized they might be able to apply some of the same techniques to the PS3.
یا در مورد انیمیشن های بازی چنین میگه:
Part of what makes Beyond look so gorgeous is the insane attention that’s been paid towards ensuring that characters’ movements are as lifelike as possible. Whereas most games rely on a single set of animations for basic interactions, Beyond features around 23,000 unique animations, each tailored to fit a specific scenario. Jodie’s walking animation, for instance, varies wildly depending on her age, her surroundings, and her current state of mind, which allows body language to play a major role in setting the scene. When Jodie’s a terrified 16-year-old girl, she’ll walk exactly like a terrified 16-year-old girl. It might sound silly, but when you see it in action, it’s disarmingly convincing.
http://www.egmnow.com/articles/previews/egm-preview-the-many-surprises-of-beyond-two-souls/

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
ویدیو را دیدیم درباره داستان و گیم پلی که خیالم راحت هست ولیالان این بازی هست که ساختند ! فیلم هست واقعیت هست ! چی هست یکی بیاد منو روشن کنه !بعد اگه قرارا رو ps3ان تجبربه کنیم رو ps4چی قرارهست ببینیم !:d یا خدا استاد چی کاری داری می کنی با دنیای گیم زنده باد کیج کبیر
خداي من اين قراره واسه پلي 3 بياد!!:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من الان اون تریلر مربوط به مبارزات رزمی رو دیدم و یه سوالی برام پیش اومد :D تا اونجایی که من دیدم برعکس HR روی صفحه هیچ دکمه ایی نمیومد، الان ما از کجا باید بفهمیم که چکار کنیم ؟! یعنی منظورم اینه که برای مشت و لگد و اینا دکمه های جداگونه قرار دادن یا اینکه نه باید با LS جهتشون رو تعیین کرد ؟!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
من الان اون تریلر مربوط به مبارزات رزمی رو دیدم و یه سوالی برام پیش اومد :D تا اونجایی که من دیدم برعکس HR روی صفحه هیچ دکمه ایی نمیومد، الان ما از کجا باید بفهمیم که چکار کنیم ؟! یعنی منظورم اینه که برای مشت و لگد و اینا دکمه های جداگونه قرار دادن یا اینکه نه باید با LS جهتشون رو تعیین کرد ؟!

با توجه به اینکه گفتنBUTTON MASHING تو بازی کمتر شده فک کنم باید با LS تعیین جهت کنیم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با توجه به اینکه گفتنBUTTON MASHING تو بازی کمتر شده فک کنم باید با LS تعیین جهت کنیم
اگه واقعا اینطوری باشه که خیلی عالی میشه :x فقط امیدوارم توی خود بازی موقع مبارزات خبری از اسلوموشن نباشه تا مبارزات سختتر بشه.

الان اون بخشی که آریا میگفت رو دیدم ! شاهکاری بود برای خودش >:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر