Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
تازه آدم میفهمه که چرا کیج گفته بود خیلی نیازی به نسل بعد نیست گرافیک بازی واقعا غیر قابل باوره مشخصه که بازی به شکل وحشتناکی میترکونه عجیب هایپ شدیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
یه نفر توی Neogaf یه سری توضیحات در مورد بازی نوشته :
دیگه مثل HR نیازی به گرفتن R2 برای راه رفتن نیست ! (خدا رو شکر !! :D)
آزادی عمل بیشتری توی راه رفتن و حرکت توی محیط داریم.
در هر لحظه میشه با فشار دادن دکمه مثلث ، کاراکتر رو بین Aiden و Jodie تعویض کرد.
راه های متعددی برای انجام مأموریت ها وجود داره.
مثل اینکه Aiden میتونه تغییرات زیادی توی محیط ایجاد کنه. مثلاً بعضی محیط ها رو تخریب کنه یا جایی که بازیکن دیگه دوست داره تخریب رو متوقف کنه ، به راحتی این کار رو انجام بده.
پازل ها و معماهای بازی با پیشرفت در بازی پیچیده تر میشن.
یکی از بخش هایی که رسانه ها میتونستن بازی کنن ، به شدت با احساسات آدم بازی میکنه. یکی از نویسنده ها (فکر کنم نویسنده VG247) گفته که بعد از تجربه این بخش ، خیلی تحت تأثیر قرار گرفته و حالش خراب شده ! :D
طرف نوشته که توی اون صحنه اشک ریخته و بعد از تموم شدن دمو هم همه افرادی که اونجا بودن ، خیلی حال کردن و کف و دست زدن ! :D (خیلی جالبه که یه دموی کوتاه که آدم هنوز فرصت آشنایی با کاراکترها و فضای بازی رو نداره ، باعث بشه اشک طرف دربیاد !!)
بعدش هم گفته که تا حالا توی خیلی از نمایش های بازی ها حضور داشته ، ولی همچین حال و هوایی رو توی هیچ نمایش دیگه ای ندیده که نویسنده ها و اهالی رسانه انقدر یه دمو رو تحویل بگیرن. در آخر هم گفته شاید دلیل این موضوع این بوده که اون ها چیز جدیدی توی این بازی دیدن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
مث اینکه کاملا جدید نیست و جدا جداست حالا خودم درست ندیدم همشو
ولی همونه cvg رو بگیرید کفایت میکنه :D
همون ویدئوی CVG هست که یه بخش هایی از HR رو جهت مقایسه قبلش نشون میده و چیز اضافه تری نداره. الکی دوباره دانلود کردم :| :D
==
Dinosaur
90 درصد این چیزهایی که گفته شده تو ویدئو مشخصه (بخش های گیم پلی البته)، مثلا همون تخریب تو بخش اول ویدئو هست :D اون نبود R2 هم خیلی عالیه :D در کل ویدئو چیزی نداره که بخواد اسپویل کنه، اگه ندیدی برو نگاه کن تا هایپت بره بالا :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من تا حالا از گیمپلی بازی چیزی ندیده بودم الان یکی از این ویدئو ها رو دانلود کردم واقعاً عـــــالی بود ! :-s
انیمیشین ها واقعاً عالیه و بخصوص ایده ای که روی بازی پیاده کرده واقعاً جالبه و کیج اگه زرنگ باشه میتونه با همین ایده یکی از بهترین بازی های نسل رو بسازه ,
در کل هایپ شدیم رفت ! حالا بیا 7 ماه صبر کن :d:|

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
یه نفر توی Neogaf یه سری توضیحات در مورد بازی نوشته :
دیگه مثل HR نیازی به گرفتن R2 برای راه رفتن نیست ! (خدا رو شکر !! :D)
آزادی عمل بیشتری توی راه رفتن و حرکت توی محیط داریم.
در هر لحظه میشه با فشار دادن دکمه مثلث ، کاراکتر رو بین Aiden و Jodie تعویض کرد.
راه های متعددی برای انجام مأموریت ها وجود داره.
مثل اینکه Aiden میتونه تغییرات زیادی توی محیط ایجاد کنه. مثلاً بعضی محیط ها رو تخریب کنه یا جایی که بازیکن دیگه دوست داره تخریب رو متوقف کنه ، به راحتی این کار رو انجام بده.
پازل ها و معماهای بازی با پیشرفت در بازی پیچیده تر میشن.
یکی از بخش هایی که رسانه ها میتونستن بازی کنن ، به شدت با احساسات آدم بازی میکنه. یکی از نویسنده ها (فکر کنم نویسنده VG247) گفته که بعد از تجربه این بخش ، خیلی تحت تأثیر قرار گرفته و حالش خراب شده ! :D
طرف نوشته که توی اون صحنه اشک ریخته و بعد از تموم شدن دمو هم همه افرادی که اونجا بودن ، خیلی حال کردن و کف و دست زدن ! :D (خیلی جالبه که یه دموی کوتاه که آدم هنوز فرصت آشنایی با کاراکترها و فضای بازی رو نداره ، باعث بشه اشک طرف دربیاد !!)
بعدش هم گفته که تا حالا توی خیلی از نمایش های بازی ها حضور داشته ، ولی همچین حال و هوایی رو توی هیچ نمایش دیگه ای ندیده که نویسنده ها و اهالی رسانه انقدر یه دمو رو تحویل بگیرن. در آخر هم گفته شاید دلیل این موضوع این بوده که اون ها چیز جدیدی توی این بازی دیدن.

آریا نکن این کارا رو , حرصمونو در نیار الان گریم میگیره میرم دوباره فارنهایت بازی میکنم :(( کاش مام خبرنگاری چیزی بودیم بازی رو میدیدیم , کی تا اکتبر میتونه صبر کنه ؟! الان اومدم برم بشینم MOH:WF بزنم خجالت کشیدم گذاشتم کنار دسته رو :d فکرمونو بهم ریخت :d جدا از گزافیکش این کارگردانیش داره با روانم بازی میکنه ! واقعا مثل یه فیلم پر خرج هالیوودی داره روش کار میشه و وقتی بازیگراشو میبینم حال میکنم ! فک کن الن پیج داره گریه میکنه , این کجا و یه شخصیت توی بازیای معمولی کجا ! آدم راحتتر ارتباط برقرار میکنه ! خلاصه آریا دیگه چیزی ننویس دلمونو نسوزون :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا از رو چند تا عکس که اینهمه هایپ نمیشن . حالا صبر کنین هنوز 7 ماه مونده یه چند تا ویدیو درست حسابی بیاد یه چیزای اساسی از داستان و گیمپلی مشخص بشه بعد هایپ بشیم دور همی . اینهمه هایپ نکنین تا زیادی dissapointed نشین . از رو تجربه دارم میگم این حرفو :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
بابا از رو چند تا عکس که اینهمه هایپ نمیشن . حالا صبر کنین هنوز 7 ماه مونده یه چند تا ویدیو درست حسابی بیاد یه چیزای اساسی از داستان و گیمپلی مشخص بشه بعد هایپ بشیم دور همی . اینهمه هایپ نکنین تا زیادی dissapointed نشین . از رو تجربه دارم میگم این حرفو :D
8 دقیقه گیم پلی داره ها :D البته من بیشتر به خاطر گیم پلی بازی هایپ شدم، خیلی عالی شده، دم کیج گرم :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
8 دقیقه گیم پلی داره ها :D البته من بیشتر به خاطر گیم پلی بازی هایپ شدم، خیلی عالی شده، دم کیج گرم :D
نه من کلی گفتم . اون 8 دقیقه رو هم نیگا نکردم :D به طور کلی اینجور بازیا جوری هستن که اگه خیلی زیادی هایپ کنی نتیجه عکسش هم همون اندازه زیاد میشه ینی با کوچکترین ایرادی که اصلا مهم هم نیست کلی تو ذوقت میخوره و ... . فعلا که همه چی آرومه و راضی هستیم تا ببینیم چی میشه :D

دم کیج گرم [2]

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ویدئویی که محمد (Eru Ilúvatar) زحمتشو کشید دیدم و شدیداً هایپ شدم:d اول اینکه کنترل جودی تقریباً با آزادی عمل بازی های سوم شخص همراه هست و دوم اینکه با بدست گرفتن کنترل ایدن راحت میشه بصورت First-Person یا همون اول شخص توی محیط کاملاً آزادانه گردش کرد و با هر ابجکتی که توی اون محوطه میبینید تعامل برقرار کرد, واقعاً فوق العادست و دست سازنده رو برای خلق پازل های رنگارنک کاملاً باز میزاره, پس اینکه بگیم به اقتضای سبک بازی (با توجه به پیشینه باران سنگین) این کیفیت گرافیکی رو میبینیم کاملاً رد میشه قضیه :D.

انیمیشن ها (چه صورت و چه بدن) و افکت آتش + نورپردازی هم خارق العاده بود .

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اقا حالا من می گفتم استاد دیوید کیج من رو سوژه می کردین دهنم رو سرویس می کردین :D یه بار بن شدم دو بار هم کارت گرفتم برای دفاع از استاد :D اینم حالا شد مزد وفاداریم به استاد :D فقط عکس ها رو دیدم کف کردم ! بس بود یعنی اصلا ولی خیلی هم سخته مقاومت باسه ندیدن تریلر :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر