Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اینا چیه دیگه ؟ بابا ولمون کنین اینهمه هایپمون نکنین گناه داره .

رسما گرخیدم به خدا اون عکس اولی که جودی افتاده رو برفا . برفو نیگااااااااا :0

تاریخ ریلیز که مشخص نشده هنوز ؟

8 اکتبر رو که 1 ماهی هست گفتن
yahoo_7.gif
چرا نگفتین په ؟ :D . من نمیدونستم چون آخرین باری که دیدم نوشته بودTBA . اکتبر خیلی دیره :((

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خدای من !!! فقط به اون لینک تاپیک Neogaf که آریا گذاشت یک سری بزنید . رسماً باورنکردینه ! یعنی اگر میگفتن این داره روی PS4 رئل تایم اجرا میشه من کاملاً قبول میکردم !
56183970587248202402.jpg

پ.ن: مدلینگ رو ببین!!!!
91496606143960501281.jpg

سخن CVG در همین مورد:
character models in Beyond will undoubtedly be remembered as a significant achievement in the current generation of console technology

برا من دلیل بیار که اون عکس اولی ریل تایمه.x_x

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
IGN میگه شخصیت های بازی بطرز شگفت آوری واقعی هستند بطوری که کاملاً میتونید باهاشون همزاد پنداری و همدردی کنید . میگه حالت های ریز مربوط به انیمیشن های صورت هرگز نظریرش توی هیچ بازی ویدئویی دیده نشده . فقط L.A Noire کمی میتونه بهش نردیک بشه !!

Characters are startlingly realistic, so much so that you almost can’t help but empathise with them; there are nuances of feeling in their faces that I have never seen in virtual characters before. Only LA Noire has even come close.
Delving Further Into Beyond: Two Souls - IGN

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ما نیز معتقدیم که این ها نمیتونن واقعی باشند

ولی خو بر و بکس میگن عکس ها رو منتقدها از ویدئویی که بشون دادن کپچر کردن...
:-?? :confused:
چرا نگفتین په ؟ :D . من نمیدونستم چون آخرین باری که دیدم نوشته بودTBA . اکتبر خیلی دیره :((
همین 2-3 صفحه قبل رو نیگا میکردی هم بود :D
تاریخ عرضه هم 8 اکتبر امسال اعلام شد.
Beyond: Two Souls releases in October, stars Willem Dafoe | VG247

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
یعنی بعد از اومدن بازی قیافه ی اینایی که مسخره ی کیج میکردن که گفته هنوز این نسل جا داره دیدنیه ! هر روز بازیایی رو میبینیم که از قبلیا با گرافیکترن ! همین B:TS نسبت به HR یا Crysis 3 نسبت به نسخه ی 2 ببینید چقد پیشرفت کردن ! فک کن استاد کیج میاد یه چیزی میگه بعد یه سری از اساتید که اصلا نمیدونن بازیسازی یعنی چی میان مسخرش میکنن ...

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یعنی بعد از اومدن بازی قیافه ی اینایی که مسخره ی کیج میکردن که گفته هنوز این نسل جا داره دیدنیه ! هر روز بازیایی رو میبینیم که از قبلیا با گرافیکترن ! همین B:TS نسبت به HR یا Crysis 3 نسبت به نسخه ی 2 ببینید چقد پیشرفت کردن ! فک کن استاد کیج میاد یه چیزی میگه بعد یه سری از اساتید که اصلا نمیدونن بازیسازی یعنی چی میان مسخرش میکنن ...

بهتره در مورد افرادی که هیچی از گیمینگ نمیفهمن حرف نزنیم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
خب ویدئو گیم پلی رو 2 بار دیدم :D اولین نکته ای که توجه منو به خودش جلب کرده اینه که بازی دیگه دکمه زنی صرف نیست (البته قبلا هم گفته بودن اینجوری نیست) و بخش های معمایی و این چیزها به بازی اضافه شده که خیلی عالیه. دومین نکته حرکت شخصیت اصلی هست که به نظر میاد نسبت به HR و IP خیلی بهتر شده و دیگه هیچ مشکلی نداره. نکته بعدی شکل دکمه ها هست که از اون دموی E3 فاصله گرفته و دیگه شبیه HR نیست. چهارمین نکته طراحی فوق العاده چهره شخصیت ها هست که خیلی عالیه، همین طور افکت آتش بازی واقعا جالب بود، در کل گرافیک بازی بدون نقص بود. این چیزی که من دیدم از اون چیزی که فکرش رو می کردم خیلی بهتر بود، یعنی پیشرفتش نسبت به HR کاملا مشخصه و نشون میده بازی از نظر گیم پلی غنی تر شده و از این نظر هم دیگه هیچ مشکلی وجود نداره. خلاصه مطلب اینکه خیلی هایپ شدیم :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
در مورد پیشرفتشون از روز اول تا امروز(که بخشیش میشه از HR تا Beyond) خودشون تو کنفرانس PS4 یه چی نیشان دادن خیلی جالف بود....
32476707653371806920.png

:-o:-o:-o:-o:-o
75181778980087650752.png

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,632
نام
حسین
wow پسر این چیه دیگه اینا رویps3 اجرا میشن؟:-o
اینا که توی جزئیات صورت حتی از کراسیس هم توی بعضی عکس ها بالاترن:-o

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
گیم پلی بازی در هر پارت جدا هر کدام 3 تا4 دقیقه

Lab Gameplay – Beyond Two Souls - All New Gameplay: Lab Test (30 FPS) - YouTube

Combat Gameplay – Beyond Two Souls - All New Gameplay: Combat Revealed (30 FPS) - YouTube

Hospital Gameplay – Beyond Two Souls - All New Gameplay: Escaping the Hospital (30 FPS) - YouTube

فقط پسوندش webm هست که یه مقدار راه اندازیش دردسر داره

mp4 هم دار 720p

اپدیت
سه تا لینک بالا در واقع همون 8 دقیقه صفحه پیش گزاشتم هستن ولی جدا جدا

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
مطمئنی جدید هستن؟ از اسمشون این طور برمیاد که همون ویدئوی CVG باشن :D