Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
مثل اینکه این دفعه دیگه از دکمه زنی خبری نیست:D!
Beyond: Two Souls won't play anything like Heavy Rain, Cage promises. In the cinematic adventure game, players will take control of both the supernaturally gifted Jodie — played by Ellen Page — and Aiden, the intangible entity that can travel places and behave in ways a human character can't. There are no QTEs, Cage says. Instead, Beyond will introduce new gameplay mechanics that offer similar advantages, but "play more in line with what gamers expect" from a modern action-adventure game.

Cage says that perception of Heavy Rain's QTE-heavy gameplay turned off potential players, even though Quantic Dream received "very positive feedback" about their implementation.
Beyond : Two Souls won't have QTEs

4fjk1nr4wkkz0nddsmi4.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اگر بخواد مثل اون دموي E3 بود كي بود باشه به شخصه همون دكمه زني رو ترجيح ميدم :|
نميدونم اما به نظرم اين يكي به پاي HR نمي رسه واهمه دارم از موفقيت بازي :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
من حدس میزنم با توجه به این شایعات اخیر درباره تاریخ عرضه این بازی و تاخیر تلو تا خرداد احتمالا عرضه بیاند در فروردین یا اردیبهشت خواهد بود تا این جای خالی پر بشه

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
دوستان طرفدار آقای دوید کیج، گفتم حالا تا خبری از بازی بشه، خیلی خلاصه یه اشاره ای راجع به یکی کارهای قبلی این بازی ساز بکنم تا تاپیک یه کم گرم بشه!
خب اکثر دوستان با بازی heavy Rain و Fahrenheit آشنا هستن، اما متأسفانه خیلی از دوستان، حتی علاقه مندان به دوید کیج با اولین بازی استودیوی QuanticDream یعنی بازی Omikron: The Nomad Soul خیلی آشنا نیستن و حتی بعضیا اسم اونو نشنیدن. بازی انقلابی و ساختار شکن این بازی ساز خلاق که در سال 1999 برای PC و یک سال بعد برای کنسول به یاد ماندنی Dreamcast عرضه شد.
برای شروع توصیه می کنم این ویدئو رو که از توی خود بازی کشیدم بیرون و آپلود کردم رو ببینید!
[video]http://www.mediafire.com/?j3q5740aw7qd8dh[/video]
این بازی در زمان عرضه عنوانی ساختارشکن محسوب می شد که چند سال جلوتر از عناوین دیگری که در اون سال عرضه شدند حرکت می کرد. همین امر باعث شد که با وجود فروش خوب، نقدهای متفاوتی دریافت کنه.
روایت داستان بی نظیر، گرافیکی که چندین سال جلوتر از زمان خودش بود، گیم پلی نوآورانه و انقلابی و ترکیب چند سبک مختلف و آوردنش در قالب Adventure از شاخصه های این بازی محسوب می شه.
من بازی کردن این بازی رو به همه طرفدارهای دوید کیج پیشنهاد می کنم.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
منم برای گرم کردن بیشتر تاپیک عرض کنم که با هر بدبختی بود گیرش آوردم و دانلودش کردم تو یه سایت خارجی
آدرس سایت رو یادم رفته-پیداش کردم میذارم که شما هم فیض ببرین.بازی اولشو منظورمه

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
منم برای گرم کردن بیشتر تاپیک عرض کنم که با هر بدبختی بود گیرش آوردم و دانلودش کردم تو یه سایت خارجی
WTF؟ مگه لیک شده بازی ؟ چیو دانلود کردی شما ؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

دقیقاً چی رو گیر آوردید!؟
Beyond : Two Souls رو یا Omikron: The Nomad Soul :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر