Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
یا خدا ... این تریلر گیم پلی دهن صاف کنه .
اون تیکه جنگل رو که نگو . فقط کافیه تو موتور سواری به افکتای محیط نگا کنین , همونجا جان به جان آفرین تسلیم میگین :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
2 دقیقه از گیم پلی بازی با کیفیت 720p:
Beyond E3 2012 Broll.mp4
idCqKBVj8I5An.jpg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
همه سازنده ها از Sixaxis کشیدن بیرون ولی باز کوانتیک دریم کنترل آیدن رو با Sixaxis تنظیم کرده و اینکه شنیدم یه قسمت هایی از کنترل جودی هم مثل موتوری سواری بازی با Sixaxis بوده که امیدوارم توی نسخه نهایی بازی آپشن انتخاب وجود داشته باشه چون واقعا سر Flower و همین هوی رین کلی عذاب کشیدم

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
همه سازنده ها از Sixaxis کشیدن بیرون ولی باز کوانتیک دریم کنترل آیدن رو با Sixaxis تنظیم کرده و اینکه شنیدم یه قسمت هایی از کنترل جودی هم مثل موتوری سواری بازی با Sixaxis بوده که امیدوارم توی نسخه نهایی بازی آپشن انتخاب وجود داشته باشه چون واقعا سر Flower و همین هوی رین کلی عذاب کشیدم
والا من به شخصه نه تو flower و نه تو هوی رین عذاب کشیدم

---------- نوشته در 09:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:57 PM ارسال شده بود ----------

این دیگه چی بود 24 دقیقه را دیدیم درست شبیه فیلم های هالیودی بود الان یکی بیاد بگه چطوری داری بازی رو ps3رندر و اجرا می شه !

دیدی بهت گفتم باورت نمیشه

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

عادت نداری واگرنه سیکس اکسیس خیلی عالی این دوتا رو ساپورت کرده بود.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
تو هوی رین که خیلی هم بجا و خوب بود و بدون نقص کار میکرد ولی فلاور رو نمیدونم

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
توی Flower واقعا مزخرف بود ولی توی هوی رین خوب بود.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
يكي از عللي كه به من كمك كرد از HR خيلي لذت ببرم همين Sixaxis بود !!!!! يعني بازي رو جذاب و در عين حال متفاوت كرده بودن و حداقل بايد به خودت يه تكوني ميدادي !!

البته چند بار متهم به ديوانگي از طرف خانواده شدم وقتي داشتم با Sixaxis كار ميكردم :d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بیخیال محمد جان :D
Flower عالی بود . استفاده از Sixaxis به بهترین شکل ممکن توش قرار داده شده بود . من هیچ ایرادی تا آخر بازی تو نحوه-ی کنترل بازی ندیدم .
ولی خب تو HR زیاد دلچسب نبود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر