Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ببینم تریلر رو به نظرتون:-/

عالیه! از دست نده!

---------- نوشته در 12:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 AM ارسال شده بود ----------

دوست نداشتم بازی تخیلی بشه ... ولی دیگه چاره نیست منتظریم :D
نه اتفاقا خوب میشه اینطوری جالب میشه لوس نمیشه :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من جيگر اين ديويد ميرم ! :x>:d<

تو طول عمر گيمريم هيچوقت يادم نميره كه موقع بازي كردن HR چقدر هيجان زده و تو كف بودم !! فكر نميكنم تا حالا تو عمرم از بازي انقدر لذت برده باشم و شايد براتون جالب باشه كه تو اون كسنول قبلي اولين بازي تو عمرم بود كه پلات كردم و حتي يك ثانيه اش هم برام اذيت كننده يا خسته كننده نبود !!

=========================================================

الن پيج ، جيگرم خودمم كه توش هست :x كلا سلايق ديويد من و يكي هست !!:d

راستي انيميشن الن بر روي قطار تو حلقم !!!:|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تٌف! تُف!!
دیشب اومدم دانلود کنم 89%ـش رفت، V P Nـم قطع شد! الان که اومدم ادامش رو دانلود کنم ویدیو Private شده!!:| یعنی تُف به این شانس!:| 500 مگ بیخودی پرید:|
کسی 720pـیش رو جایی مستقیم نکرده تو دست و بالش نداره؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
آقا منم دیشب 720پیکسلشو نهادم رو دانلود که نصفه شبی نت قطع شده بود!الانم که ویدئو رو Private کردن!کسی 720 شو نداره؟حالا اگه 720 هم نبود مشکلی نیست! به هر حال کاچی بهتر از هیچی!:d

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
من اینو امروز دانلود کردم. عالی بود! :D اصلا یه مکانیزم جدیدی رو معرفی کرده که آدم کیف میکنه میبینتش. کاش یکم کیفیت بهتر بود.
این لینک مستقیم 720P هست که خودم دانلود کردم. ببینید برای شما ها هم کار میکنه؟ (با وی ** ان دانلود کنید.)

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
من اینو امروز دانلود کردم. عالی بود! :D اصلا یه مکانیزم جدیدی رو معرفی کرده که آدم کیف میکنه میبینتش. کاش یکم کیفیت بهتر بود.
این لینک مستقیم 720P هست که خودم دانلود کردم. ببینید برای شما ها هم کار میکنه؟ (با وی ** ان دانلود کنید.)

آقا دمت گرم!ولی من با س.ا.ک.س که میرم اصلا صفحه سفید میاد! یعنی حتی ارور هم نمیده! ببین نمیتونی درستش کنی؟!! خودت امتحانش کردی ببینی درسته یا نه؟!به شدت نیازمند یاریه سبزت هستیم!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر