Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
حالا جدا از بحث فنی ، خود طراحی صورت هم باید واقعی باشه و زیاد فانتزی نباشه که خوب طراحی یک چهره واقعی هم همچین کار آسونی نیست !
به پوستر بازی ( پست اول ) و عکسی که رضا تو پست 6 گذاشته دقت کنید .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
هر کسی فیلمی از گیم پلی داره بذاره ,محتاجیم (البته SD نه HD چون حجمش زیاده)
پست صفحه قبل رضا ، توش گیم پلی هم داره ولی فکر کنم به فیــــلترشکن نیاز داره. هم SD هست هم HD
کلآ از نظر بصری چیز عجیبیه ! :D البته باید تا زمان عرضه یه فکری به حال فریم ریتش بکنن چون اکثرآ حدودای 20 هست.
یکی دو تا عکس از گیم پلی (کلآ ویدئوش یه جوری هست که به خاطر تیره بودن و موشن بلور نمیشه عکس خوبی ازش گرفت)

اینم از cutscene های بازی هست که کاملآ realtime هستن :

ویرایش : 24 دقیقه گیم پلی !!! :D ماشالله حجمش روی 720p کمر فیل God of War رو هم میشکونه و مجبور شدم 360p بگیرم. ایشالله 1 ساعت دیگه دانلودش تموم میشه ! :D

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ویرایش : 24 دقیقه گیم پلی !!! :biggrin1: ماشالله حجمش روی 720p کمر فیل God of War رو هم میشکونه و مجبور شدم 360p بگیرم. ایشالله 1 ساعت دیگه دانلودش تموم میشه ! :D
این ویدئو رو ببینید تا بفهمید تعریف های DF برای چی بوده :D !

پ.ن: اونجایی که از قطار میپره پائین بعد توی جنگل جودی رو کنترل میکنیم باور نکردنیه !

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
نمی دونم چی بگم. کار این شرکت واقعا درسته. 2 سال پیش به خاطر هوی رین رفتم ps3 خریدم. با خاطراتی که از فارنهایت و هوی رین دارم این بازی هم عالی به نظر میاد. فقط امیدوارم داستانش مثل فارنهایت درگیرکننده باشه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
رضا اصن دوست ندارم این 24 دقیقه رو ببینم ! بازی های کیج مث فیلم سینماییه ! فک کن داری فیلم محبوبت رو میبینی اون وقت یکی برات 24 دقیقش رو تعریف کنه ! دیدن این گیم پلی هم به مثابه همونه :D

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
رضا اصن دوست ندارم این 24 دقیقه رو ببینم ! بازی های کیج مث فیلم سینماییه ! فک کن داری فیلم محبوبت رو میبینی اون وقت یکی برات 24 دقیقش رو تعریف کنه ! دیدن این گیم پلی هم به مثابه همونه :D

من اینجور فکر نمیکنم! این بازیه دنیایی با فیلم فرق میکنه :D فیلم 20 مینشو تعریف کنن که دیگه نبینی بهتره :D ولی بازی حداقل 8-9 ساعت طول میکشه
دوستان کسی لینک مستقیم از 720 یوتیوق میتونه لطف کنه؟ خودم رفتم تو سایت رو 720 هم گذاشتم ولی لینک 360 رو بهم میده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
منم نمیبینم این رو :d بازی که اومد لذتش بیشتره!

خدا رو شکر این مثل GOW A برای من نیست که اگر نبینم دیوونه بشم! :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بابا شما هنوز تو مرحله ندیدن تریلر هستید ؟ :D من دارم میرم که اخبار بازی رو هم دیگه نخونم :D این بازی رو هم تو Gamespot ، نمی خوام Follow کنم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ای کسانی که ایمان آورده اید بر شماست که نبینید بلکه در هنگام بازی کردن رستگار شوید* (شکلک خنده)
* رستگار شدن = سکته ی قلبی مغزی در حین اولین تجربه ی بازی در دستگاه خودتون

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
زیاد اسپویل نداره نیما اما اگر خیلی اهمیت میدی نبین :D فقط بگم که چیزی که من دیدم فکتو میندازه :D

تصویری از چهره جودی در حین بازی از همین ویدئویی که آریا گذاشت:
47957895951836508912.png

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
زیاد اسپویل نداره نیما اما اگر خیلی اهمیت میدی نبین :D فقط بگم که چیزی که من دیدم فکتو میندازه :D

تصویری از چهره جودی در حین بازی از همین ویدئویی که آریا گذاشت:
47957895951836508912.png

فَک من از پریشب تا حالا رو زمینه :d بیخیال رضا من کلا تریلر نبینم بهتره :D اصن دوست ندارم حتی یه سکانسشم موقع بازی کردن از دست بدم :D

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
طبق اونچيزي كه تو تريلر ديدمً شخصيت اصلي بازي قابليت هاي ماورايي داره مثل شخصيت هاي سري كميك و فيلمهاي اكس من xmen .
جالبه كه نقش اصلي رو هم بازيگري بازي ميكنه كه تو فيلم سوم اين سري به اسم the last stand بازي كرده بود. دقيقا يه تكه از اون فيلم رو گرفته و گذاشته تو بازيش! تو بازي heavy rain هم چنتا صحنه دقيقا كپي فيلمهاي سينمايي بود به خصوص فيلم اسپيلبرگ كه تام كروز توش نقش يه كاراگاه فراري رو بازي ميكرد. اسمش يادم ني !

هوي رين كه تجربه ي جالبي بود. اين يكي رو بايد ديد ببينم كه چي تو سرش داره اين كيج!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر