Bethesda تاريخ عرضه ي Dishonored را اعلام كرد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
dishonored-6.jpg

بازي كم سر و صداي Dishonored بعد از مدتها دوباره برروي سايت هاي خبري آمده و دليل اين امر هم چيزي نيست جز اعلام تاريخ عرضه ي آن توسط Bethesda.
قرار است اين بازي در 9 اكتبر در آمريكا و 12 اكتبر در انگليس عرضه شود. همچنين بخشي از بازي در e3 كه تا يك ماه ديگر برگذار ميشود قابل بازي خواهد بود.
آقاي Vlatko Andonov رئيس Bethesda در اين باره گفتند:
"ما مفتخريم كه Dishonored توجه مردم را به خود جلب كرده است. البته قصد اين را داريم كه تا عرضه ي بازي اطلاعات بيشتري از بازي را به مردم بازگو كنيم كه در اين راستا اين بازي در غرفه ما در نمايشگاه e3 قابل بازي خواهد بود"

اين بازي براي Ps3 , Xbox360 و PC در ماه اكتبر امسال عرضه خواهد شد.

باكس شات بازي :

آخرین ویرایش:

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
همچنين بخشي از بازي با نام Arkane supernatural shooter در e3 كه تا يك ماه ديگر برگذار ميشود قابل بازي خواهد بود.
Arkane اسم سازنده‌ي بازيه نه اسم بخشي از بازي.
+
باكس شات جذابي داره. اميدوارم بتونه در نبود بايوشاك براي امسال جاي خاليشو يه ذره هم كه شده پر كنه!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
ممنون بابت خبر. :)

انقدری که از تریلر بازی و توضیحات سازنده ها روی تریلر بر میاد با بازی خیلی خاص و جالبی طرف هستیم، و با توجه به این که بازی قبلی شون یعنی Dark Messiah of Might and Magic رو بنده بسیار دوز داشتم علاقه ام به بازی بیشتر هم میشه...
23t06dg.gif

بچه هایی که تریلر بازی رو ندیدند حتما ببینندش، یکی از بهترین تریلرهای چند وقت اخیر بود (از این محل قابل مشاهده می باشد).
f_crazyeshghm_aa.gif

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
یکی از اکتبر رفت یکی دیگه اومد. :D
شدیدا به بازی امید دارم. تم ـش هم که تا حدودی شبیه بایوشاک هست.
همونطور که سینا جان گفت اگه بتونن چیزی که گفتن رو بسازن با یه عنوان فوق العاده طرفیم.
کلا اکتبر و نوامبر رو دوست میداریم، ماه های پرباری هستن. :D
پ.ن. باکس شات هم واقعا قشنگه.
ممنون از خبر.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
خیلی به این بازی امید دارم. اگه بتونه به حرفایی که زده عمل کنه، یکی از Most anticipated های امسال منه.:biggrin1:
از اون اول كه معرفي شد رفت تو مُخ من. يه چيزي بين Bioshock و Singularity ـه واس من دشمن هاش هم منو ياد fable ميندازن :d ، چي شد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خیلی به این بازی امید دارم. اگه بتونه به حرفایی که زده عمل کنه، یکی از Most anticipated های امسال منه.:D
bethseda و شک؟:D

مطمئن باش به حرفایی که زده عمل می‌کنه هیچ، به چند تا حرفی‌ که نزده هم عمل می‌کنه :D. مثل اسکایریم :D

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
جو گیر نشید:d سازنده بازی Arkane Studios هست Bethesda فقط ناشر و بس او کسایی هم که مثل کاوه میگن Bethesda و شک فقط کافیه Rogue Warrior یادشون بیارن تا بفهمن اسم Bethesda همیشه رو بازی های بزرگ نیس!
بنده که به این بازی خیلی امید دارم!
:d

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یکی از اون بازیهایی هستش که اتمسفرش بالاست ... خیلی طراحی خاصی داره ! مخلوطی از Bioshock و HL2 هستش! عنوانهای اکتبر هم معمولا چیز خوبی از آب در میان .
bethesda هم پشتشه بهرحال توقع ازش بسیار بالاست ...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
تو اون تریلر که نشون دادن فقط کمبود یه آهنگ توپ حس میشد. یکی مثل McCann یا Daft Punk یا Hans Zimmer آهنگساز این بازی بشند، با این تریلری که نشون دادن من به شخصه میگم بازی جزء 10 تای اول میشه.

خیلی تریلرش خوب بود :D.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تریلر برای من خیلی کشش نداشت . یعنی می خواست همه چی باشه و تملیفش با خودش مشخص نبود Deus Ex و AC و .. رو با هم نتونسته بود خوب ترکیب کنه . فعلا بهش امیدی ندارم .
بار اول که دیدم تریلر رو خیلی خوشم اومد اما چن بار دیگه که نگاش کردم فهمیدم زیاد چیز مالی نیست اقلا تو اون تریلر .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر