BenQ از مانیتور جدید گیمینگ خود پرده برداری کرد

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,930
نام
U-N-3-S
مرسی اقا حسین بابت خبر .

فقط من یک سوال دارم راستش برند ناشناسی هست برام . برند خوبیه ؟ تا حالا اسمشو نشنیده بودم .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
BenQ-XL2411Z-front-view-550x250.jpg

BenQ از مانیتور جدید خود با نام XL2411Z پرده برداری کرد . در این مانیتور از آخرین فناوری های Motion Blur استفاده شده و ابعاد مانیتور 24 اینچ با پنل نور پشتی TN LED و رفرش ریت 144Hz با وضوح تصویر Full HD 1920x1080 ، کنتراست حقیقی 1000:1 و شفافیت تصویر 300 cd/m2 عرضه خواهد شد . همچنیبن زمان پاسخ گویی مانیتور به تصویر ، زمان خارق العاده 1ms اعلام شده که تا زمان حال سریع ترین زمان پاسخ گویی به تصویر را دارد .

BenQ XL2411Z از پورت های D-Sub, DVI, 2x HDMI و DisplayPort برای تصاویر دریافتی پشتیبانی میکند و قابلیت چرخش تا 170/160 درجه را خواهد داشت . از دیگر فناوری های مهم به کار رفته در این مانیتور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

• فناوری Motion Blur Reduction ( یا کاهش تاری در حرکت در وضوح های تصویری بالا )
  • فناوری Low Blue Light
  • فناوری Gaming-comfort Flicker-free
  • فناوری Gaming Refresh rate Optimization Management یا (GROM)
  • فناوری Display Pilot feature

قیمت و تاریخ عرضه مانیتور هوز به صورت رسمی اعلام نشده .

منبع

- - -ویرایش - - -

مرسی اقا حسین بابت خبر .

فقط من یک سوال دارم راستش برند ناشناسی هست برام . برند خوبیه ؟ تا حالا اسمشو نشنیده بودم .

سلام . خواهش میکنم .

BenQ سالهای زیادی هست که تو بازار مانیتورفعالیت میکنه . راستش و بخوای من خودم هنوز از چنین مانیتوری استفاده نکردم . اما مانیتور خوبی به نظر میاد . به هر حال بعد از برند هایی مثل سامسونگ ، lg ، سونی ، میشه از BenQ و dell و ... استفاده کرد .

( شما ها هم پست ها رو مثل من برعکس میبینید ؟ همه چی قاطی شده ! نقل و قول کردم ، اومد تو پست اول !! )

- - -ویرایش - - -

چرا همچین شده ؟ پست من شد پست اول تاپیک :D

الانم که پستت قاطی شده ! :))

- - -ویرایش - - -

چرا همچین شده ؟ پست من شد پست اول تاپیک :D

الانم که پستت قاطی شده ! :))

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اقا ما گفتيم اين نسله جديد مياد،يه دانه كنسول ميگيريم خلاص.حالا چه يمدونم يه مانيتوره گيمنيگو،يه كينكتو،اينترنتو ...بايد بگيريم:|

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اقا ما گفتيم اين نسله جديد مياد،يه دانه كنسول ميگيريم خلاص.حالا چه يمدونم يه مانيتوره گيمنيگو،يه كينكتو،اينترنتو ...بايد بگيريم:|

گل گفتی سروش جان ... ببخشید واسه اف تاپیک
مقایسه کن با لذتی که از میکرو میبردی یا سگا و هزینه ای که براشون میدادی ...
چه دورانی بود ... حاضر بودی تصویر سیاه سفید بیاد اما فقط بیاد و بازی کنی و برسی به تهه بازی
بنکیو هم برند خیلی خوبیه تو مانیتور اما ظاهر و دیزاین همیشه در درجه اخر مهمه براشون ولی کیفیت خوبی دارن در مقابل شما بهای سنگینی برای این کیفیت میدید که اصلا خوشایند نیست

محمد.رضا

کاربر سایت
Dec 12, 2013
11
کلی بالا پایین کردم ببینم چی به چیه :d خود خبر کدومه... پسخ ها کدومن:d تاپیکه جالبی شده =)) همه چی درهمه :))
این تی وی های چهار رنگ شارپ چی شد دیگه توسعه پیدا نکرد؟ شرکت دیگه ای مثل اونو نزده هنوز؟ این 4 رنگا خوب بودن یا فقط یه تبلیغ واسه فروش بالاتر بود؟ :d الان همه اینا نسخه 1.4 hdmi دارن دیگه؟ این benq چطور ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر