Bayonetta 2 | Wii U

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
کسایی که بازی کردن، اهنگ های بازی چطوره؟به خوبی شماره 1 هست.اخه من هنوز اهنگ های شماره 1 رو گوش میدم.
اگه اهنگ هاش خوبه یکی یه لینک واسه دانلودشون بده:dدستمون به بازیش که نمیرسه.
حیف بازی به این خوبی که اینطوری در نطفه خه شد

زبونتو گاز بگیر نطفه کیه؟
کجا خفه شد؟
یعنی هر بازی خوبی که انحصاری شه تو نطفه خفه میشه؟
بازم زبونتونو گاز یگیرید

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
کسایی که بازی کردن، اهنگ های بازی چطوره؟به خوبی شماره 1 هست.اخه من هنوز اهنگ های شماره 1 رو گوش میدم.

مگه اومده؟ منم میخوام :((:((:((

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

بازی هنوز منتشر نشده :D تو 2014 میاد. :D

پ.ن: آهنگ ها مثل همیشه شاهکار خواهند بود خیالت راحت :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
کوجیما هم واسه project orge یعنی همین mgs v هم شک داشت اون زمان که موفق می شه
هیچ کسی نمی تونه تضمین کنه بازیش موفق می شه:d
اتفاقا من فكر ميكنم موفقتر از سري اول باشه با توجه به اينكه كلا الان وي يو بازي آنچناني زياد نداره( البته اميد زيادي دارم وضعيت بهبود پيدا بكنه) اين بازي رقيب چنداني هم نداره الان خوب 5 مليون وي يو وجود داره كه اگر صاحبينشون بخوان بازي براش تهيه بكنن سه چهار تا انتخاب بيشتر ندارن بعلاوه اينكه نينتندو لا اقل موفق شده هايپ خيلي شديدي براي اين بازي بوجود بياره خيليا كه شماره ي اول رو بازي نكردن الان پيگير اخبارشن تو همين بازي سنتر تاپيك يه بازي مثل GT6 كه فروشش ابر تصوره 20 صفحه رفته جلو اين بازي تاپيكش 7 صفحه رفته كه اين خودش نشون ميده اخبار بازي دنبال ميشه و مردم منتظرن ببينن چي از آب در مياد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
http://67.227.255.239/forum/showthread.php?t=650443

o0n3zjxz7w1xs0c9o4al.jpg

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب نمی دونم اون لینک بالایی رو خوندین یا نه، اما قضیه از این قراره که یکی از اعضای GAF به سگا ایمیل میزنه و می پرسه که آیا برنامه ای برای پورت Bayo 1 برای Wii U دارن یا نه؟ کارمند سگا هم بهش میگه که کلا فرقی بین Bayo 1 و Bayo 2 به جز چند تا مورد جزیی مثل اسحه ها و مدل موی Bayo وجود نداره و اگه اصلا شماره دوم رو بازی نکنه هم چیزی رو از دست نداره و بهتره که شماره اول رو روی PS3/360 بخره! این که تفاوت زیادی توی بازی نیست رو خودم هم توی پست بعد از E3 گفته بودم:
یه نکته منفی دیگه از نظر من ندیدن قابلیت های جدید زیاده. حتی بعضی ازدیالوگ های حین مبارزه Bayo هم از بازی اول کپی شده بودن! امیدوارم تغییرش بدن.
چند تا منتقد هم بعد از Hands on هاشون گفته بودن. اما به این شدتی که سگا گفته بود نیست دیگه! :D به هر حال، طرف دوباره به سگا ایمیل زده و اونا هم معذرت خواهی کردن و گفتن اطلاعاتشون اشتباه بوده و Bayo 2 کلا یه بازی جدید و متفاوته. جالب اینه که وقتی از کامیا و JP Kellams توی توییتر پرسیدن نظرشون چیه، کامیا که مسخره کرده اما JP گفته: "مگه توی بازی اول مبارزه با Gomorrah یا مبارزه روی جت وجود داشت؟!" یعنی مرتیکه تنها تغییری که میتونی نام ببری تغییر لوکیشن ـه؟! :| :D (کلا از JP متنفرم :D جزو معدود افراد غربی PG ـه :D)

اون کاربر دوباره از سگا پرسیده برنامه ای برای پورت شماره اول روی وی یو دارن؟ و این جواب رو گرفته:

In the absence of an official statement, I'm afraid we can't comment on whether or not the possibility of a Wii-U port for the original Bayonetta exists. But I can say that the original is currently available to download on both PSN for the PS3 and XBLA for the X360.
Best Regards,

SEGA of America Customer Service
Supervisor

گفته نمی تونن اطلاعات رسمی بدن و نمی تونن بگن که حتی احتمال پورت شدن Bayo 1 رو Wii U وجود داره یا نه. اما میتونن بگن که Bayo 1 الان روی PSN و XBLA برای دانلود هست.

به نظر نمی رسه برنامه ای برای پورت نسخه اول روی وی یو داشته باشن!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بازی های نینتندو توی گیمزکام:
• Pikmin 3
• The Wonderful 101
• The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
• Sonic Lost World
• Wii Party U
• Donkey Kong Country: Tropical Freeze
• Super Mario 3D World
• Wii Karaoke U
• Mario Kart 8
• Pokémon X / Y
• Professor Layton and the Azran Legacy
• The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

چرا Bayo 2 نیست؟! :| حالا تو E3 سوپرایز بود و این حرفا، الان چرا نیست دیگه؟! :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر