Bayonetta 2 | Wii U

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
*P میتونست یه مقدار دندون رو جیگر بزاره و یه ناشر خوب مثل سونی برای این IP دستو پا کنه،یا حتا EA و UBI
IP برای سگاست! PG چطوری بره پیش Ubi یا EA؟! :D
پاراگراف دوم نقض پاراگراف اوله،از یه طرف PG تحت فرمان تام ناشرهاست از طرف دیگه PG بدنبال بازی ساختنه،نه بیزنس!!!!
دقیقا چطوری نقض میکنه؟! من نگفتم دنبال بیزینس نیست، گفتم تو اولویت اولش نیست. مگه میشه نباشه؟! بیزینس هم به اندازه بازی ساختن مهمه.
ببین کونامی اومده یه قرار داد بسته با PG مثلا به این صورت: آقا بیا بازی رو بساز 14 ماه هم بیشتر وقت نداری! قطعا PG گفته که ما بیشتر وقت میخوایم اما این سیاست کونامی بوده و PG هم نمی تونه سیاست های ناشر رو تغییر بده!

حالا این چیزی که شما میگی درست باشه شگا هم میره پیش کسی که روابط خوبی باهاش داره
گزینه ی اولش نینتندو هستش اگر نگاه کنی سگا چندین انحصاری دیگه هم برای این کنسول داره مثل sonic lost world
اتفاقا این بازی هم میتونه یک system seller باشه هم فروش خوب روی کنسول کنه اگر کیفیت بازی خوب باشه مطمئناً فروش 2 میلیونی به بالا خواهد کرد بستگی داره کیفیت کار چی در بیاد تا الان بق تریلر ها که خیلی خوب بوده
و طرفداران نینتندو هم راضی هستند بازی هم 2014 میاد یعنی بعد از بازی هایی که فروش Wiiu رو بردن بالا پس نگرانی خاصی از بابت بیس کار نیست
قطعا درسته شما شک نکن.
شما فروش سونیک رو میخوای با فروش Bayo مقایسه کنی؟ کیفیت که خوبه نگران نباش، اما System Seller؟! فروش 2 میلیون نسخه؟! خیلی خیلی خیلی دور از واقعیت داری نگاه میکنی به قضیه! اگه بازی بیشتر از 300 هزار نسخه بفروشه به شدت تعجب می کنم! فروش Zombi U فکر کنم دور و بر همین 300-400 بوده. اگه اشتباه می کنم بگین. موضوع اینه که اگه Wii U پر فروش ترین کنسول تاریخ هم بشه بازم مخاطب اصلی و درصد بسیار بالایی از مخاطب هاش فن های نینتندو و IPهاش + قشر کژوال هستن (قصد ندارم توهین کنم، قبول کنین که عناوین Family Friendly و Party محور خیلی تو فروش Wii تاثیر داشت) فروش کنسول هم عالی بشه و اگه از Wii هم بیشتر بشه بازم Bayo رو این کنسول نمی فروشه. برای مثال MadWorld رو از PG در نظر بگیر که انحصاری Wii بود. ببین چقدر فروخته. در مورد تبلیغات نینتندو هم که شما بهتر می دونین برای بازی هاش از یکی دو هفته قبل شروع می کنه به تبلیغ که این برای عناوین کمتر شناخته شده ای مثل Bayo و IP های جدیدی مثل TW101 سمه. سگا برای Bayo1 چه کار هایی که نکرد! حتی چند وقت پیش که داشتم تو سایت ژاپنی Bayo1 چرخ میزدم دیدم چندین برنامه تلویزیونی و همچنین یه برنامه تو کنسرت Madonna تو ژاپن برای تبلیغ بازی در نظر گرفته بودن! عمرا نینتندو همچین تبلیغاتی برای شماره دوم بکنه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
فروش Zombi U فکر کنم دور و بر همین 300-400 بوده. اگه اشتباه می کنم بگین.
zombi u رو ول کن یک بازی با متای 77 حقش بیشتر از این ها نیست. دیگه ملت نباید می رفتن از دوباره مثل رد استیل گول بخورن با تبلیغات
--------------------------------------------------------------
بعد هم باید صبر کرد ببینیم این واندر چقدر می فروشه اگه بد فروخت دیگه نینتندو فکر نکنم تبلیغ بهتری برای بایو2 بکنه
دیگه اون قدر ها طرفدارهای نینتندو هم از این جور بازی ها بدشون نمیاد که
مخصوصا که نینتندو هم داره بازی رو توی e3 نشون داده توی کمیک کان هم نشون می ده و اون کنترل لسمی هم که بازی رو اسون می کنه فروش رو افزایش می ده
کسایی که بایو 1 رو بازی کردن وقتی می بینن نه خبری از اومدن روی پلتفرم های دیگه حالا حالا ها نیست به فکر خرید wii u می افتن

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
Nevan@
شما اینجا اسمی از سگا میبینی؟؟:D
تصمیمات رو سران PG گرفتن داداش!!!
Shortly after the release of Bayonetta Hideki Kamiya discussed with Yusuke Hashimoto ideas for a sequels and spin-off games from the title. However, Kamiya believed they would never release a sequel.[5] Bayonetta 2 was revealed during a Nintendo Direct on September 13, 2012.[6] The game's exclusivity to the Wii U resulted in complaints by fans from the original game. In response, Atsushi Inaba, a Producer at Platinum Games, said Bayonetta 2 would not exist if Nintendo had not partnered with Platinum Games to make the game. Because of this, it will be released exclusively on the Wii U.
این چه قانون مضخرفیه که دارن؟:D
PG تمام حقوق معنوی این بازی رو داره،همه ی ایده مال کامیا و دوستانشه بعد سگا برای آینده ی سری تصمیم گیری میکنه؟؟

ببینم شما بازی چرت و آشغالی مثل zombie u رو با mario kart یکی میکنی ؟
چ ربطی داشت؟:D
میگم انحصاری نمیتونه همیشه فروش یه کنسولو تضمین کنه واسه مثالم ZOMBI U رو گفتم:D

مگه بایونتا و Dk و Smash bros روی اونا میاد ؟
خب PS4 و XB1 هم nتا بازی دیگه دارن که روی Wii U نمیاد:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
zombi u رو ول کن یک بازی با متای 77 حقش بیشتر از این ها نیست. دیگه ملت نباید می رفتن از دوباره مثل رد استیل گول بخورن با تبلیغات
ولم کن بنیامین تو رو خدا! یه جوری میگی انگار ملت میرن متا رو چک می کنن بعد بازی میخرن! اگه به متا بود که این Aliens جدید با متای 40 و خرده ای 1.3 میلیون نسخه نمی فروخت!

کسایی که بایو 1 رو بازی کردن وقتی می بینن نه خبری از اومدن روی پلتفرم های دیگه حالا حالا ها نیست به فکر خرید wii u می افتن
شما منو در نظر بگیر به عنوان کسی که با این بازی زندگی کرد :D تا این کنسول قیمتش به اندازه ای نشه که به اندازه یدونه بزای ارزش داشته باشه، من نمیخرمش! الان Wii رو میفروشن 200-300 تومن اینجایی که من زندگی می کنم :D شده یه نسل صبر می کنم تا قیمت وی یو هم بشه مثل این اما برای یه بازی Wii u نمیخرم. این این جور فکرا نکنین که طرف فن ـه بازیه و میاد میخره! طرف به جیبش و به بازی های ثرد پارتی کنسول نگاه می کنه (اگه نیننتدو فن نباشه!) و میاد کنسول میخره. طرف میگه PS4 منبع بازی های ثرد پارتی نسل بعده، 50 دلار هم که بیشتر اختلاف قیمت نداره چرا باید به جاش Wii U بخرم؟ به خاطر یه بازی؟

@ Turok-71
نمی دونم چرا میخوای PG رو مقصر بدونی و اونو بد جلوه بدی!

دیگه سایت رسمتی United States Patent and Trademark Office رو که قبول داری ایشالا؟
Trademark Electronic Search System (TESS)

اون قسمت Owner که مشخص کردم رو بخون! IP برای سگاست!

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
@ Turok-71
نمی دونم چرا میخوای PG رو مقصر بدونی و اونو بد جلوه بدی!

دیگه سایت رسمتی United States Patent and Trademark Office رو که قبول داری ایشالا؟
Trademark Electronic Search System (TESS)

اون قسمت Owner که مشخص کردم رو بخون! IP برای سگاست!

باز توهم زدی؟:D من از نفس کار PG خوشم نیومده از خودش که نفرتی ندارم!!

وظیفه ی انتشار بازی به عهده ی سگا بوده،یعنی میخوای بگی اگه سگا بازی رو از PG میگرفت و میداد مثلا دست NT میتونست؟؟

یا اینکه مثلا سگا از PG خواسته یه بازی بر مبنای HnS بسازن و کامیا هم بایونتا رو ساخت یا برعکس؟کامیا بازی رو ساخت و دنبال ناشر رفت؟

بحث من سر حقوق PG در رابطه به بایونتاست و توی بخش ساخت بازی هم سخنی از سگا به میون نیاوُرده شده که بازی رو داده باشه دست نینتندو،همین!

از رو معده که نمیگم،شما برو اینجا ببین حرفی از نقش سگا در واگُذاری بایونتا به ننینتو زده شده یانه!!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ولم کن بنیامین تو رو خدا! یه جوری میگی انگار ملت میرن متا رو چک می کنن بعد بازی میخرن! اگه به متا بود که این Aliens جدید با متای 40 و خرده ای 1.3 میلیون نسخه نمی فروخت!
متا رو مثال زدم که نشون بدم چقدر بازی چرته وقتی یوبی با رد استیل 1 ملت رو گول می زنه دیگه نباید ملت برن حجوم بیارن برای بازی جدیدشون که وضعیت مشابهی داره.
شما منو در نظر بگیر به عنوان کسی که با این بازی زندگی کرد :biggrin1: تا این کنسول قیمتش به اندازه ای نشه که به اندازه یدونه بزای ارزش داشته باشه، من نمیخرمش! الان Wii رو میفروشن 200-300 تومن اینجایی که من زندگی می کنم :biggrin1: شده یه نسل صبر می کنم تا قیمت وی یو هم بشه مثل این اما برای یه بازی Wii u نمیخرم. این این جور فکرا نکنین که طرف فن ـه بازیه و میاد میخره! طرف به جیبش و به بازی های ثرد پارتی کنسول نگاه می کنه (اگه نیننتدو فن نباشه!) و میاد کنسول میخره. طرف میگه PS4 منبع بازی های ثرد پارتی نسل بعده، 50 دلار هم که بیشتر اختلاف قیمت نداره چرا باید به جاش Wii U بخرم؟ به خاطر یه بازی؟
خب حالا اینجا وضع اینطوری هست گرونه اونجا که دیگه فکر نکنم مشکلی با قیمت داشته باشن خصوصا که تا اون موقع کمتر شده قیمتش:dاتفاقا طرف می ره می خره می گه من می رم یک دستگاه دست دو جور می کنم بایو رو می زنم می فروشمش:dاخرش هم دستگاه رو به یکی می فروشه:dبرای اون تیکه اخر هم نینتندو باید موازد باشه که تخفیف نزنه

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
وظیفه ی انتشار بازی به عهده ی سگا بوده،یعنی میخوای بگی اگه سگا بازی رو از PG میگرفت و میداد مثلا دست NT میتونست؟؟
بله کاملا میتونست. PG هیچ حقی تو این IP نداره و IP صد در صد برای سگاست. این که از سگا حرفی زده نشده احتمالا تصمیم سگا هست و سیاست های سگا و نینتندو. میخوان یه طوری جلوه بدن که انگار هیچ نقشی نداشته تا چه میدونم به ملت بگن بازی تا ابد تو انحصار میمونه و این حرف ها. Marketing Bullshit.

خب حالا اینجا وضع اینطوری هست گرونه اونجا که دیگه فکر نکنم مشکلی با قیمت داشته باشن خصوصا که تا اون موقع کمتر شده قیمتش:dاتفاقا طرف می ره می خره می گه من می رم یک دستگاه دست دو جور می کنم بایو رو می زنم می فروشمش:dاخرش هم دستگاه رو به یکی می فروشه:dبرای اون تیکه اخر هم نینتندو باید موازد باشه که تخفیف نزنه
والا ما که کامنت های ملت رو میخونیم تو GAF همه میگن گرونه و الان ارزش 300 دلار رو نداره! :D بیسیک ها رو هم که فکر کنم دیگه تولید نمیشه. گفتم که خیلی ایده آل به قضیه نگاه می کنی! در ضمن این که یکی بخره به یکی دیگه بفروشه به نظر تو برای بازی و کنسول فروش به حساب میاد؟!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
شما منو در نظر بگیر به عنوان کسی که با این بازی زندگی کرد :biggrin1: تا این کنسول قیمتش به اندازه ای نشه که به اندازه یدونه بزای ارزش داشته باشه، من نمیخرمش! الان Wii رو میفروشن 200-300 تومن اینجایی که من زندگی می کنم :biggrin1: شده یه نسل صبر می کنم تا قیمت وی یو هم بشه مثل این اما برای یه بازی Wii u نمیخرم. این این جور فکرا نکنین که طرف فن ـه بازیه و میاد میخره! طرف به جیبش و به بازی های ثرد پارتی کنسول نگاه می کنه (اگه نیننتدو فن نباشه!) و میاد کنسول میخره. طرف میگه PS4 منبع بازی های ثرد پارتی نسل بعده، 50 دلار هم که بیشتر اختلاف قیمت نداره چرا باید به جاش Wii U بخرم؟ به خاطر یه بازی؟
عزیزم شما خودتو نگاه نکن اون پکتر هم گفته من به خاطر بایونتا 2 میرم Wiiu میخرم با اینکه هیتر نینتندو هستش
مطمئن باش خیلی های دیگه هم هستن
خب PS4 و XB1 هم nتا بازی دیگه دارن که روی Wii U نمیاد:biggrin1:
حرف منم همینه دیگه میگم هر بازی ای روی یک پلتفرم میاد چطور بازی های انحصاری ONE روی ps4 نمیاد برای wiiu هم همین مصداقه
شما به خاطر بازی هایی مثل KZ و Infamus میری ps4 میگیری ما هم به خاطر mario 3d world و smash bros و pkimin و اینجور بازی ها
کلا هیچ وقت معیار من برای انخاب کنسول سخت افزار نبوده و من بازی ها رو ترجیح دادم

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
والا ما که کامنت های ملت رو میخونیم تو GAF همه میگن گرونه و الان ارزش 300 دلار رو نداره! :biggrin1: بیسیک ها رو هم که فکر کنم دیگه تولید نمیشه. گفتم که خیلی ایده آل به قضیه نگاه می کنی! در ضمن این که یکی بخره به یکی دیگه بفروشه به نظر تو برای بازی و کنسول فروش به حساب میاد؟!
وقتی دلاکس 300 بشه ملت می خرن چون یک بازی هم همراهش هست:dنه بیسک تولید می شه.
اگه دست ملت بچرخه اره. فروش حساب می شه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
وقتی دلاکس 300 بشه ملت می خرن چون یک بازی هم همراهش هست:dنه بیسک تولید می شه.
اگه دست ملت بچرخه اره. فروش حساب می شه

بنیامین شوخی که نمیکنی ؟!

مارکتینگ نینتندو بد هستش اما دلیل نمیشه که این بازی بد بفروشه
نینتندو بازار اصلیش در ژاپن و آمریکا هستش و این بازی تو هر دو جا محبوبه حالا با تووجه به سایت های خبری مطمئناً خبر رسانی میشه
فروش کم بایونتا 1 به خاطر new ip بودنش هست البته دلیل زیاد موجه ای نیست ولی بی اثرم نیست

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
بله کاملا میتونست. PG هیچ حقی تو این IP نداره و IP صد در صد برای سگاست. این که از سگا حریف زده نشده احتمالا تصمیم سگا هست و سیاست های سگا و نینتندو. میخوان یه طوری جلوه بدن که انگار هیچ نقشی نداشته تا چه میدونم به ملت بگن بازی تا ابد تو انحصار میمونه و این حرف ها. Marketing Bullshit.

بنظر من بستگی به متن قراردادی داره که بین سگا و پلات برای بازی نوشته شده!

ممکنه بازی برای سگا باشه،اما بندهای قرارداد و تبصره ها هم مهم هستن.

مثلا ممکنه همین نکته جز تبصره های بایونتا باشه که ناشر نتونه بازی رو از انحصار PG برای ساخت دربیاره.

در مجموع *P با این روندی که پیش گرفته و ظاهرا هم هیچ کاریزمایی از خودش نشون نمیده فردا واسه بنیاد فارابی هم بازی میسازه و کاملا تحت امرشه.

نمیتونیم بگیم که پلات به فکر بازی ساختنه،چون انتظار همچین فکری رو میشه از اساطیری مثل کامیا داشت،نه اینابا!!!

من که امیدی به فروش B2 روی Wii U ندارم،کسایی که سمت Wii U میرن اکثرا کژوال هستن و دنبال بازی های خانوادگی هستن،مثل ماریو...کسی که دید family به بازیها داره قطعا نمیره بازی ای مثل B2 رو برای بچه هاش بگیره:D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بنیامین شوخی که نمیکنی ؟!

نینتندو بازار اصلیش در ژاپن و آمریکا هستش و این بازی تو هر دو جا محبوبه حالا با تووجه به سایت های خبری مطمئناً خبر رسانی میشه
فروش کم بایونتا 1 به خاطر new ip بودنش هست البته دلیل زیاد موجه ای نیست ولی بی اثرم نیست
من بازی رو نمی گم وقتی یک نفر دستگاهی رو بخره تا وقتی که بفروشش و به دیگران برسه اره می شه فروش ولی وقتی برگرده تو مغازه نمی شه فروش

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
عزیزم شما خودتو نگاه نکن اون پکتر هم گفته من به خاطر بایونتا 2 میرم Wiiu میخرم با اینکه هیتر نینتندو هستش
والا پکتر خان پول دارن پارو میکنن میتونن هشت تا کنسول هم بخرن به خاطر یه بازی! همه ی گیمر ها اینطوری نیستن! این واکنش های "به خاطر یه بازی کنسول نمیخرم" رو هم تو سایت های خارجی از خیلی ها دیدم که میگم.
پس با چی باید اطلاع رسانی کنن که آقا همچین بازی ای هست و اینا؟ تبلیغات و مارکتینگ خیلی خیلی بیشتر از اونی که فکر می کنین تاثیر داره. همه که Nerd نیستن 24 ساعته پای سایتای گیم باشن بدونن این بازی چیه و کی میاد و اینا!
فروش Bayo هم بد نبود. 1.5 میلیون نسخه برای یه New IP خیلی هم خوبه.
من بازی رو نمی گم وقتی یک نفر دستگاهی رو بخره تا وقتی که بفروشش و به دیگران برسه اره می شه فروش ولی وقتی برگرده تو مغازه نمی شه فروش
/:)
بنیامین الان یه نفر یه کنسول بخره بعد بفروشتش به یه نفر دیگه، توی NPD ماه بعد این کنسول رو تو آمار کنسول های فروخته شده حساب می کنن مثلا؟! :D از اون حرفا بودا :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بنیامین الان یه نفر یه کنسول بخره بعد بفروشتش به یه نفر دیگه، توی NPD ماه بعد این کنسول رو تو آمار کنسول های فروخته شده حساب می کنن مثلا؟! :biggrin1: از اون حرفا بودا :biggrin1:
اشتباه متوجه می شی:dنمی گم که یکی بره یک دستگاه رو بخره بعد بفروشش فروشش بیشتر می شه نه:dمی گم کسایی که به خاطر یک بازی می رن می خرن و بعد می رن می فروشن تا وقتی که بین افراد جا به جا بشه و به مغازه ها نره جزء دستگاه های فروخته شده است.:dمثل این هست که تو بری از یک مغازه یک چیزی رو بگیری استفادت که تموم شد به من بفروشیش ولی اگه برگرده به مغازه یعنی این که یارو یک سود خیلی کمی داشته و دستگاه هم هنوز پیشش هست

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کسایی که بازی کردن، اهنگ های بازی چطوره؟به خوبی شماره 1 هست.اخه من هنوز اهنگ های شماره 1 رو گوش میدم.
اگه اهنگ هاش خوبه یکی یه لینک واسه دانلودشون بده:dدستمون به بازیش که نمیرسه.
حیف بازی به این خوبی که اینطوری در نطفه خه شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر