Bayonetta 2 | Wii U

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اگر فروش بازی روی وی یو قابل قبول نباشه که با وضعیت فروش خود وی یو بعید میدونم باشه احتمالا مولتی میشه شایدم مثل بعضی انحضاری های مایکروسافت روی کامپوتر بیاد
اینجا تاپیک بحث درمورد بازی نه مولتی شدنش دوست عزیز ما میام اینجا اطلاعات مفید ب‌گیرم نه اینکه هی پست ببینیم بازی مولتی میشه نمیشه خواهد شد

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مرتضی مگه تو نبودی گفتی کلی می خوام بحث کنم:|
چند تا خبر هم بگم
بازی 60 فریم هست
و شاید 1080
کنترل هم دو نوع هست که قابل انتخاب هست
یکی کنترل کلاسیک یکی کنترل با صفحه لمسی که خیلی اسون تر می کنه بازی رو و از قرار معلوم زیاد جالب نبوده
مدل مو های باونتا هم تغییر کرده
یکی از کارمندان P+ با اکنت توی@یتر کامیا هم گفته اگه می خواید مولتی پلتفرم بشه برید به نینتندو بگید و در خواست زلدا هم برای ps3 بکنید

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب در نینتندو دایرکت بازی به طور کامل رونمایی شد با یه تن اطلاعات جدید :D
اول از خود Bayo شروع می کنیم. موهای Bayo کوتاه تر شده (اما هنوز به اندازه کافی بلند هست که لباسش رو تشکیل بده :D) لباسش علاوه بر رنگ سیاه قدیمی، یه خرده تم آبی هم پیدا کرده. چهره Bayo هم نسبت به بازی اول یه خرده تغیر کرده :D اسلحه های جدید Bayo اسمشون Love Is Blue هست که مثل Scarborough Fair، اسمش از یه شعر قدیمی گرفته شده :D احتمالا Love is Blue، تم اصلی بازی میشه (مثل آهنگ Fly Me To the Moon که تم اصلی بازی قبلی بود. خوشبختانه بازی این موارد هنری خودش رو حفظ کرده) اینم متن شعر که دقیقا وضعیت منو نسبت به بازی داره بیان می کنه لول :)) :D

Blue, blue, my world is blue
Blue is my world since I’m without you
Gray, gray, my life is gray
Cold is my heart since you went away
Red, red, my eyes are red
Crying for you alone in my bed
Green, green, my jealous heart
I doubted you and now we’re apart
When we met how the bright sun shone
Then love died, now the rainbow is gone
Black, black, the nights I’ve known
Longing for you so lost and alone
Gone, gone, the love we knew
Blue is my world since I’m without you.

الماس های روی اسلحه های جدید بازی هم آبی، خاکستری، سبز و قرمز هستن. درست همون رنگ هایی که تو شعر بهشون اشاره شده :D
خب بریم سر وقت خود بازی :D نمی دونم از کجا شروع کنم :D گیم پلی بازی دقیقا همونطوری هست که باید باشه. حتی بازی سریعتر و دیوانه وار تر از قبل شده. دشمن های جدید، اسلحه های جدید (dem whips on feet…) و Torture Attack های جدید هم به بازی اضافه شدن. همچنین بنده به جز یه مورد اصلا کمبوی قدیمی ندیدم :D تازه اون کمبو هم نسخه به روز شده ی کمبوی قدیمی بود که فکر کنم Bayo یه شمشیر روی پاهاشش داشت :D تریلری سه دقیقه ای و دموی قابل بازی ای که تو E3 بود، به نظر من فصل افتتاحیه بود چون مثل بازی اول همه چیز درهم و برهم بود و اصلا معلوم نبود چه اتفاقی میوفته :)) :D بازی 1080p و 60 فریم خواهد بود (مثل بازی اول و MGRR) در کل گرافیک بازی خوبه. خیلی رنگارنگ شده (مثل THW101 که حدس میزنم به خاطر تغییراتی باشه که توی موتور پایه PG انجام دادن) و خیلی وسیع تره. اون نصف شدن هواپیما و افکتش هم منو شدیدا یاد رایزینگ انداخت :D اما متاسفانه بعضی تکسچر ها شدیدا بی کیفیت بودن که تو ذوق میزد. اما خب کی Bayo رو به خاطر گرافیک بازی می کنه؟! :D آخرین چیزی که اهمیت داره گرافیکه :D یه مورد دیگه هم به گیم پلی اضافه شده که Umbran Climax نام داره. این قابلیت به Bayo این اجازه رو میده که Infernal Demons که تو بازی اول فقط برای باس فایت ها احضار می شدن رو تو مبارزه های معمولی هم احضار کنه. نوع شیاطینی که Bayo احضار می کنه بسته به نوع اسلحه ای که داره عوض میشه. قابلیت خفنیه :D
بریم سر وقت دوتا ویژگی کاملا جدید و خوشبختانه اختیاری! :D بازی حالت دو نفره داره. اما این حالت جدا از حالت داستانیه (تو حالت داستانی Jeanne قابل بازی نیست اما احتمالا تو بعضی از مراحل همراه Bayonetta ـست) هنوز از آنلاین یا آفلاین بودن این قابلیت حرفی زده نشده.
قابلیت بعدی که جزو تاثیرات حضور عمو نینتندو ـه، قابلیت کنترل بازی ازطریق صفحه لمسی و با استایلوس ـه که اینم خوشبختانه اختیاریه و اجباری نسیت. توی تمام Hands On هایی که از سایت های مختلف خونده بودم، فقط به یه مشکل اشاره کردن که اونم حضور این قابلیت بوده! تا جایی که منتقد Destructoid گفته: "I Survived the touch screen control!" وقتی به زور از سازنده بخوان از قابلیت های یه کنسول استفاده کنه، نتیجه میشه این. امیدوارم تا زمان انتشار یه فکری به حالش بکنن.
Bayonetta 2's biggest hurdle is that it's very difficult to play on Nintendo's screen-based gamepad.
یه نکته منفی دیگه از نظر من ندیدن قابلیت های جدید زیاده. حتی بعضی ازدیالوگ های حین مبارزه Bayo هم از بازی اول کپی شده بودن! امیدوارم تغییرش بدن. البته به PG حق میدم! بازی اول انقدر کامل و Perfect بود که جایی برای پیشرفت باقی نمی گذاشت! :D
در مورد داستان هنوز چیز زیادی مشخص نیست. تنها نکته ای که میدونیم اینه که داستان بعد از Bayo 1 اتفاق میوفته (با توجه به تقریبا Immortal بودن Bayonetta، احتمال داره این "چند سال" یک سال باشه یا صد سال! :D) نکته جالب این بود که Bayo داشت با Gomorrah، اژدهایی که تو بازی اول یکی از شیاطینی بود که احضارشون میکرد مبارزه می کرد. و همزمان با فرشته ها، دشمن اصلیش هم مبارزه می کرد.( بدن کامل Gomorrah رو هم اولین باره که نشون دادن :D بسی خفن بود :D) یعنی الان Inferno، Pergeturio و Paradise هر سه دشمن Bayo هستن! :D دوتا شخصیت جدید هم نمایش داده شد ه که یکی شون یه Lumen Sage بسیار قویه. من هنوزم فکر می کنم این شخص یه زن و دشمن اصلی Bayo هست و از اونجایی که پدر Bayo یک Lumen Sage بوده، احتمالا این شخصیت، خواهر Bayonetta ـست! ( یا مرده و برادرشه :D این البته فقط نظریه منه و هیچ جا تایید نشده :D) دومی هم یه بچه بوده که کلا مرموز بود و هیچ چیزی در موردش مشخص نیست :D راستی فروشنده ترسناک سری یعنی Rodin هم برگشته :D منتظرم با اون صدای خشنش به سبک فروشنده ی RE4 بگه: Whaddya buyin’؟! :D نمی دونم هنوز کافه ی قدمیمش یعنی Gates of Hell رو داره یا یه کافه جدید باز کرده :D اما بالاخره Bayo تو سفرش یه سر میزنه به رودان برای خرید آیتم و نوشدنی و گپ و گفت :D و در ضمن به سبک بازی اول که کلی اشاره به بازی های سگا داشت، این بازی هم اولین اشاره ش به بازی های نینتندو رو نمایش داد :D گوشواره های جدید Bayo خیلی شبیه علامت توی لوگوی سری Legend of Zelda هستن :D اون مثلث ها :D

بازی برای عرضه در 2014 در نظر گرفته شده اما هیچ تاریخ دقیقی ارائه داده نشده.
امیدوارم سرک کشدن نینتندو تو پروژه و خوشمزه بازی هاش برای مجبور کردن PG برای استفاده از قابلیت لمسی تو کیفیت نهایی تاثیر نذاره. لوگوی سگا هنوز هم تو تریلر خودنمایی میکرد و IP هنوز هم برای سگاست. انتظار تا 2014 یا حتی یکی دو سال بیشتر برای من خیلی سخته.

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بازی 1080p و 60 فریم خواهد بود (مثل بازی اول و MGRR
1080 تایید شده ایا؟
هیچ کدوم از بازی هایی که گفتی 1080 نیست شاید به اسم باشن اما نیستن:d
این هم یک تصویر نسبتا جدید یا شایدم قدیمی:d
ss4.jpg
نینتندو هم اعلام کرده که اسلحه و این جور چیز های برای بایونتا رو می شه از ای شاپ خرید:|
البته مرتضی خود p+ در مورد ویژگی های گیم پد گفته نینتندو دخالت خاصی نکرده:dکلا همه چیز رو نچسبون اگه به نینتندو بود که می گفت به جای تیر واقعی مشقی بذارید:|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
1080 تایید شده ایا؟
هیچ کدوم از بازی هایی که گفتی 1080 نیست شاید به اسم باشن اما نیستن:d
این هم یک تصویر نسبتا جدید یا شایدم قدیمی:d
ss4.jpg
نینتندو هم اعلام کرده که اسلحه و این جور چیز های برای بایونتا رو می شه از ای شاپ خرید:|

روز های اول بعد از E3 میگفتن بازی روی 1080p ـه. الان یخورده گشتم دیدم احتمالا نیست :D به احتمال زیاد 720p ـه. تصحیح میکنم :D
عکس هم قدیمی میباشد :D اون هیولای توی عکس Gomorrah ـه :D
البته مرتضی خود p+ در مورد ویژگی های گیم پد گفته نینتندو دخالت خاصی نکرده:dکلا همه چیز رو نچسبون اگه به نینتندو بود که می گفت به جای تیر واقعی مشقی بذارید:|

اینابا تو Developer Nintendo Direct گفته اینارو؟ :D به منم پول میدادن بدتر از اینارو میگفتم :D دیگه چندین ساله دارین بازی می کنین. باید این جور جملات تبلیغاتی رو بشناسین دیگه :D بزرگترین مشخصه Wii U همین گیم پد ـه، حالا انتظار دارین من قبول کنم نینتندو به PG نگفته برای یه بازی انحصاری از این قابلیت استفاده بکنه؟ :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
انتظار دارید گیم پد رو ول کنند با کنترلر بازی رو مچ کنند؟همه بازیسازها از گیم پد استفاده می‌کنند نمیشه که قابلیت اصلی کنسول رو نادیده گرفت. درمورد 1080P گفتند تایید شده و 60 فریم هم تایید شده.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اینابا تو Developer Nintendo Direct گفته اینارو؟ :biggrin1: به منم پول میدادن بدتر از اینارو میگفتم :biggrin1: دیگه چندین ساله دارین بازی می کنین. باید این جور جملات تبلیغاتی رو بشناسین دیگه :biggrin1: بزرگترین مشخصه Wii U همین گیم پد ـه، حالا انتظار دارین من قبول کنم نینتندو به PG نگفته برای یه بازی انحصاری از این قابلیت استفاده بکنه؟ :biggrin1:
نه خودشون یک چیزهایی در مورد خوب بودن دسته و این ها گفتن:d
کلا هر سازنده ای حتی یک پورت ساده هم بخواد بکنه از گیم پد استفاده می کنه
منتقد تلو از گیم اسپات هم گفته قابلیت خوبی هست
ولی بازی رو اسون می کنه که شاید می خواستن برای افزایش فروش این کار رو انجام بدن:d
ولی این 1080 هم معلوم نیست باید توی توییتر ازشون بپرسن:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا این بازی بایونتا همش تبلیغ این زنه هست هی میره روی بر آمدگی های طرف مانور میده
ما میخواهیم بازی کنیم نه اینکه .... :|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
انتظار دارید گیم پد رو ول کنند با کنترلر بازی رو مچ کنند؟همه بازیسازها از گیم پد استفاده می‌کنند نمیشه که قابلیت اصلی کنسول رو نادیده گرفت. درمورد 1080P گفتند تایید شده و 60 فریم هم تایید شده.
من کلا هیچ انتظاری ندارم.

نه خودشون یک چیزهایی در مورد خوب بودن دسته و این ها گفتن:d
کلا هر سازنده ای حتی یک پورت ساده هم بخواد بکنه از گیم پد استفاده می کنه
منتقد تلو از گیم اسپات هم گفته قابلیت خوبی هست
ولی این 1080 هم معلوم نیست باید توی توییتر ازشون بپرسن:d

ببین، تا بازی زیر سایه نینتندو قرار داره PG و تک تک اعضاش باید هم از Wii U و قابلیت هاش و خوبی های نینتندو تعریف کنن! :D (نمی گم قابلیت های خوب نیست، اما مهم این تعریف و تاکید کردنه :D) باید هم بگن "کنسول وی یو قابلیت های خفنی را در اختیار ما قرار داد. نینتندو خوب است. او ما را دوست دارد. اگه مولتی میخوان برید از نینتندو بپرسید. سگا هم عددی نیست. راستی من میدانم IP برای سگا است و قضیه کلا فرق می کند اما در مورد زلدا بر روی PS3 هم بپرسید."

گرفتی موضوع رو؟ :D
ولی بازی رو اسون می کنه که شاید می خواستن برای افزایش فروش این کار رو انجام بدن:d
برای افزایش فروش که نه اما خب خودشون گفتن بازی با گیم پد آسون تره و مثل درجه سختی Easy Automatic بازی اوله.

آقا این بازی بایونتا همش تبلیغ این زنه هست هی میره روی بر آمدگی های طرف مانور میده
ما میخواهیم بازی کنیم نه اینکه ....
yahoo_22.gif

...؟؟؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
برای افزایش فروش که نه اما خب خودشون گفتن بازی با گیم پد آسون تره و مثل درجه سختی Easy Automatic بازی اوله.
خب کلا این کنترل بازی هم راحت کرده دیگه لازم نیست چند تا دکمه همزمان رو بگیره طرف برای یک کمبو
خیلی هم وقتی ببین بازی اسونه میان طرفش
ببین، تا بازی زیر سایه نینتندو قرار داره PG و تک تک اعضاش باید هم از Wii U و قابلیت هاش و خوبی های نینتندو تعریف کنن! :biggrin1: (نمی گم قابلیت های خوب نیست، اما مهم این تعریف و تاکید کردنه :biggrin1:) باید هم بگن "کنسول وی یو قابلیت های خفنی را در اختیار ما قرار داد. نینتندو خوب است. او ما را دوست دارد. اگه مولتی میخوان برید از نینتندو بپرسید. سگا هم عددی نیست. راستی من میدانم IP برای سگا است و قضیه کلا فرق می کند اما در مورد زلدا بر روی PS3 هم بپرسید."
به هر حال سازنده های زیادی از گیم پد WII U تعریف کردن ولی بذار بیاد کنترل لمسیش هم امتحان کن شاید خوشت بیاد:d
اره دیگه وقتی سگا بی مهری می کنه و سونی و مایکرو هم که هیچ نرفتن نینتندو رفته نجات داده بازیشون رو خیلی باید تعریف کنن:d
مثل این هست که یک نمایش رو با کیفت برگذار کردن ولی کمتر کسی بلیط خریده یارو هم می گه از سالن من برو بیرون یک شرکت دیگه بیا سالن:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اره دیگه وقتی سگا بی مهری می کنه و سونی و مایکرو هم که هیچ نرفتن نینتندو رفته نجات داده بازیشون رو خیلی باید تعریف کنن:d

چقدر خوب شد که به این موضوع اشاره کردی :D لطفا این تاپیک رو بخون، از همین صفحه 7 تا آخر (11) :
http://devilmaycry.org/community/threads/bayonetta-2-tba-on-wii-u.13660/page-7

به طور کامل توضیح داده میشه که در مورد Bayo و نینتندو چه اتفاقی افتاده. این جمله که "مایکروسافت و سونی نرفتن! نمی خواستن و..." کاملا اشتباهه. بر اساس مصاحبه Minami (رئیس PG) با کوتاکو (لینک) PG با سگا مشاروه میکنه تا برای Bayo 2 یه ناشر جدید احتمالا برای همکاری با سگا پیدا بشه. :
so we have continued to consult with Sega, the previous game's publisher, on how we can make sure this takes place. Our answer was a new partnership with Nintendo.

اولین و آخرین جوابی که PG گرفت همکاری با نینتندو بود. وضعیت اینطوری نبوده که سگا و PG تو یه اتاق بشینن گریه کنن که :"ای داد! ای هوار! بازی ما ناشر نداره!" بعد یه دفعه ایواتا در رو بشکنه و بیاد تو، یه ژست قهرمانانه بگیره و بگه :"نترسید فرزندانم! قهرمان نجات دهنده بازی ها اینجاست!" و زرتی بشه پابلیشر. نه. سگا یه کمپانی برای همکاری (به نظر من برای Co Publishing) میخواست. و به خاطر رابطه نزدیکش با نینتندو اولین اسمی که به ذهنش رسید نینتندو بود. یعنی هیچ وقت PG و سگا پیش سونی، مایکرو یا مثلا اسکوئر انیکس یا کونامی یا Atlus نرفتن که اونا بخوان بازی رو "نجات" بدن! پس قضیه "سونی و مایکروسافت نخواستنش..." منتفیه.
نینتندو هم در حال گشتن برای بازی 3rd party برای کنسولش بوده که قبول میکنه و با سگا قرار داد میبنده. اما با یه شرط! بازی باید انحصاری باشه! حالا انحصاری زمانی؟ یا دائمی؟ مشخص نیست چون ما چیزی از قرارداد سگا و نینتندو نمی دونیم.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اولین و آخرین جوابی که PG گرفت همکاری با نینتندو بود. وضعیت اینطوری نبوده که سگا و PG تو یه اتاق بشینن گریه کنن که :"ای داد! ای هوار! بازی ما ناشر نداره!" بعد یه دفعه ایواتا در رو بشکنه و بیاد تو، یه ژست قهرمانانه بگیره و بگه :"نترسید فرزندانم! قهرمان نجات دهنده بازی ها اینجاست!" و زرتی بشه پابلیشر. نه.
لول=))
اره رابطشون خوبه اما سونی هم می تونست بیاد پول بده پول چاره ساز همه چی هست:d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
خب اولين چيزي كه بعد برگشتن رفتم و نگاه كردم نمايش هاي بازي بود..رسما داغونم كرد.گيم پلي هم همون چيزي هستش كه بايد باشه.يك پيشرفت و تكامل همه جانبه كه به فكر من به شخصه هم نمي رسيد.قابليت مبارزه با Demon ها هم در كنار Angel ها كه توي بازي قبلي وجود داشت قطعا تنوع بازي رو چندين برابر ميكنه.تغيير قيافه Bayonetta هم كاملا اون رو همه پسندتر كرده و اگه بازي انحصاري Wii U نبود قطعا همه دلباخته اش شده بودند:dخيلي خوشگل شده:x
جالبه كه توي منوي اصلي بازي زير Press Start هم نوشته C@SEGA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر