Bayonetta 2 | Wii U

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
فقط یه نکته دیگه: میگن اون هیولایی که آخر تریلر اومده Real Time بوده و CG نبوده :Dمیگن اینابا تایید کرده ولی من هیچ منبعی ندارم پس هنوز شایعه ست :D
>:d< :x :D

łłłłł

کاربر سایت
Jan 11, 2013
4
فقط یه نکته دیگه: میگن اون هیولایی که آخر تریلر اومده Real Time بوده و CG نبوده :Dمیگن اینابا تایید کرده ولی من هیچ منبعی ندارم پس هنوز شایعه ست :D
>:d< :x :D
از یک جهت درست هست چون گفتن می خوان از حداکثر پتانسیل WII U استفاده کنن و از طرف دیگه هم با توجه به به IN GAME هایی که نمایش داده شد بعید به نظر می رسه

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب مثل اینکه یه نفر بازی رو توی همایش PAX بازی کرده.
I got to play Bayonetta 2 at PAX today, those graphics look incredible! I love the framerate and solid controls.

از گرافیک، کنترل و فریم ریت بازی خیلی راضی بوده. اینو توی توییتر کامیا گفته. همچنین The Wonderful 101 هم قابل بازی بوده که خیلی ها ازش راضی بودن :D
Got to play Wonderful 101 at #PAX. Great game!
Got to play TW101 today, it is amazing - had a smile on my face the whole time! Can't wait for the full game.
Played the Viewtiful... I mean Wonderful 101 at PAX! It was amazing, very high quality game and a system seller

:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
واقعا همینطوری بازی برای همه قابل بازی بوده:d
پس چرا هیچ چیزی ازش نیومد

خودم هم تعجب کردم :-? :D شاید برخلاف TW101، بازی فقط پشت در های بسته قابل بازی بوده :D
راستی اینم قسمتی از صفی که برای بازی کردن TW101 تو PAX وجود داشت :D :
67592069044337516658.jpg

:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر