Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بازی کردن به عنوان هکر هم لذت خاصی داره :d
احساس اوراکل بودن به ادم دست میده :d
برا تازه کارایی مثل من که بازی هم خوب نمی کنن، راه آسونی برای پول دراوردن و ارتقا گرفتن هم هست.

Dont-Try-Too

کاربر سایت
Aug 3, 2014
15
نام
ALireza
یه سریا وقتی همینطور بازی شروع میشه کلی چیز دارن مثلا این بمبا که رو در و دیوار کاشته میشه اینا چجوریه ؟؟ چون تو قسمت کاستوم اصلا همچین چیزایی نیست نه برای پلیس نه برا دزد !
یا یه سری چیز دیگم دیدم بعضیا دارن اما تعدادشون خیلی کمه..اینا چجوریه ؟؟
واسه نسخه پرمیوم هست این چیزا ؟؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اقا یکی توضیح بده چه جوری می شه هکر شود؟
هکر چه کاری رو انجام می ده؟

توی منویی که موقع respawn شدن میاد، اگه برید تب اخر میتونید هکر بشید. هکر کلا کارش اینه که مکان دشمنا رو به خودی ها نشون بده (تگشون کنه) و خودی ها رو از دشمن مخفی کنه. درضمن چون دید از بالا به محل مبارزه داره، میتونه راحت تر تیم رو هدایت کنه. یک سری کار دیگه هم مث respawn سریع یا هک کردن تله ها و دوربین ها هم میتونه انجام بده.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
489
لامصب انلاینش منو از کارو زندگی انداخته:d

- - -ویرایش - - -

سینگله بازی به سینگله call of duty adventure میرسه؟؟؟؟ و اینکه سینگلش فک میکنم زیاد جذاب نباشه با ویدیو هایی که دیدم درسته؟؟؟

سینگلش خوبه سرگرمت میکنه ولی به پای سینگل کال اف نمیرسه ولی انلاین بتل ادمو دیوونه میکنه
:d

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
یه سریا وقتی همینطور بازی شروع میشه کلی چیز دارن مثلا این بمبا که رو در و دیوار کاشته میشه اینا چجوریه ؟؟
این بمب دیواری ها که می‌گی Tripmine هست که تو قسمت های Gadgetهای کلاس Profesional هست که از اول بازی در دسترسه فقط باید پولش رو داشته باشی بخری.
-------

کسی از Stable بودن سرویس ها سرور ها حرفی نزده ! کلا من چندیت هزار راند تا الان بازی کردم هیچ مشکلی نداشتم فقط چند باری قطع شد اونم مشکل از نت من بوده.
کلا من همه BFها حتی MoH رو لانچ‌دی گرفتم و همه مشکل داشتن سرورها وحشتناک .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر