Battlefield: Bad Company 2 VS Call of Duty: Modern Warfare 2

کدام یک بر دیگری برتری دارد؟

• Call of Duty: Modern Warfare 2

رای‌ها: 169 55.8%
  • Battlefield: Bad Company 2

رای‌ها: 134 44.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    303
  • نظرسنجی بسته شده است .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من با توجه به اینکه به بخش آنلاین دسترسی ندارم نظر میدم :
Mw2
خب از گیم پلی Mw2 خیلی سینمایی تر بود . ولی خب تقریبا جفتی تو یه سطح بودن . تو این نظر draw :D .
از نظر گرافیک من خیلی توی BC2 باگ دیدم . خیلی ها :D ! ولی خب Mw2 کمتر بود . من توی گرافیک یکم Mw2 رو برتر میدونم .
از نظر صداگذاری واقعا جفتی عالی بودن . Mw2 فوق العاده بود BC2 هم عالی . ولی توی موزیک من Mw2 رو ترجیح میدم چون بزرگترین موزیک ساز دنیا ، Hans Zimmer روش کار کرده .
خط داستانی هم تقریبا جفتی هیچی نداشتند ولی خب Mw2 یک کوچول بخاطر Cod 4 برای من بهتر بود .
از نظر مـَپ BC2 بهتر بود . محیط ها وسیع تر از Mw2 بود و چند راه انتخاب برای آدم میذاشت .
BC2 یکم افت فریم داشت . ولی خب من توی Mw2 افت فریم چشمگیری ندیدیم .
از نظر فیزیک هم که بهتره اصلا حرفش رو نزنیم . چون Mw2 کلا چیزی به اسم فیزیک نداشت . توی این یه مورد BC2 خوب کار کرد ولی خب بازم توی فیزیک به نظرم Red Faction حرف اول رو میزنه .
ولی خب ظاهرا توی مولتی BC2 عالیه . حیف که من اصلا دسترسی ندارم . ظاهرا وسائل نقلیه BC2 هم خیلی جذابه .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,151
نام
حسین
تا یکی بخواد به شما بفهمونه که بگی "به نظر من" فکر کنم قیامت بشه !
نوید جان حداقل تو بتلفیلد تانکی هست که Mortar بزنی. تو MW2 چی هست ؟
به این باور رسیدم که شما سلامت کافی نداری. وقتی تاپیک نظر سنجی هست-یعنی هرکی داره نظر خودش رو میده.بعدشم وقتی دارم بعد از 2 ماه میام نظرم رو میگم-یعنی این نظر من هست.افتاد الان؟بعید میدونم...

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,885
نام
کیارش
حالا با قاطعیت تمام اعلام میکنم mw2 غیر قابل قیاس با bc2 هست.هیجان و لذتی که mw2 داره غیر قابل قیاس با bc2 هست.همین killstreak موجب هیجان زایدالوصفی میشه.
تاپیک رو از خرابه کشیدیم بیرون:biggrin1:
این ها یه جمله خبری هست ، تا یه اظهار نظر ! ربطی به این هم نداره که عنوان تاپیک چیه !
گفتم که اشکال از تو نیست، اشکال از ما ها هست . تا بخوایم بهت بفهمونیم که بگی " به نظر من " قیامت شده. نگفتم ؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,151
نام
حسین
این ها یه جمله خبری هست ، تا یه اظهار نظر ! ربطی به این هم نداره که عنوان تاپیک چیه !
گفتم که اشکال از تو نیست، اشکال از ما ها هست . تا بخوایم بهت بفهمونیم که بگی " به نظر من " قیامت شده. نگفتم ؟
مثل اینکه خیلی مشکل روحی داری که دنبال اینی که ببینی که چی میگه و به چه صورتی میگه و با چه فعلی میگه تا بیای یه چیزی بگی.
تاپیک ماله نظرسنجی هست و من هم نظرمو دادم.انقدر به خودت فشار نیار.تاپیک مدیر داره والا.لازم نکرده استاد ادبیات بشی.یه کم به پستهای خودت توجه کنی وقت نمیکنی ایرادی از پستهای دیگرون بگیری.منم اگر حرفم مشکل داشت مدیرها هستن.
خسته نمشی انقدر اسپم میدی؟جوری حرف میزنی انگار سهام ea ماله توئه.بسه دیگه بابا:sick:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,885
نام
کیارش
مثل اینکه خیلی مشکل روحی داری که دنبال اینی که ببینی که چی میگه و به چه صورتی میگه و با چه فعلی میگه تا بیای یه چیزی بگی.
تاپیک ماله نظرسنجی هست و من هم نظرمو دادم.انقدر به خودت فشار نیار.تاپیک مدیر داره والا.لازم نکرده استاد ادبیات بشی.یه کم به پستهای خودت توجه کنی وقت نمیکنی ایرادی از پستهای دیگرون بگیری.منم اگر حرفم مشکل داشت مدیرها هستن.
انقدر بچه ای که نمیخوای بگی اون جمله نظر شخصیم بود. میای شلوغش میکنی.
تو بیا از پست های من ایراد بگیر. OK ؟
خسته نمشی انقدر اسپم میدی؟جوری حرف میزنی انگار سهام ea ماله توئه.بسه دیگه بابا:sick:
من اسپم میدم ؟ :biggrin1::biggrin1: دیگه همه میدونن من اسپمرم یا تو .
کسی که با اون قاطعیت میخواد نظر شخصیش رو تحمیل کنه معلومه سهام کدوم شرکت مال خودش یا باباشه.
در ضمن من بابات هم نیستم.اشتباه گرفتی
بسه دیگه بابا:sick:

تو اگه میخواستی نظر شخصیت رو بدی میومدی میگفتی که هیجان و لذتی که من از MW میبرم غیر قابل قیاس با BF هست.
نه اینکه بگی :
حالا با قاطعیت تمام اعلام میکنم mw2 غیر قابل قیاس با bc2 هست.هیجان و لذتی که mw2 داره غیر قابل قیاس با bc2 هست.همین killstreak موجب هیجان زایدالوصفی میشه.
در کل بگو اهل کدام خطه هستی تا با زبان همونجا باهات صحبت کنم. دیگه از این ساده تر نمیشه گفت. یه دکتر روانشناس هم به من لطفا معرفی کن.

آخرین ویرایش:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
COD MW 2به نظر من قشنگ تر از BF2است
ریلودینگ mw2بهتر ازbf2است ولی تخریب پذریری اصلا نداره اما
ملتی پلیرش خیلی بهتره تسبت به BF2مخصوصا nukeزدنش

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان تصحیح نظر میکنم!:D
فقط BC2 ! بعد از اون مپهای اشغالی که mw2 داد بیرون همون یه ذره علاقه ای که نسبت به مولتی پلیر این بازی داشتم عوض شد.
البته من هنوز اصلا سینگل BC2 رو تموم نکردم!:D چون زیاد خوشم نمیومد!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
بعد مدتها من این دو بازی رو تمام کردم
خب به نظر من ایندفعه بتلفاید بیشتر به من حال داد من به بتلفایلد رای دادم

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اگه بخواهیم از نظر داستانی بررسی کنیم,100درصد bf:bc2 داستان غنی تری به نسبت mw2 داره!
اما از نظر مود single player:این یکی واضح هست که mw2 چه از نظر گیم پلی و چه از نظر جذابیت و چه از نظر صداگذاری سرتره!!!!
حالا از نظر مود multy player:واقعا باید بگم bf:bc2 بهتره!!!mw2 پر شده از چیتر و کمپر و... که همه و همه عوامل زجر هستن!!!
به خصوص بخش کمپ که در mw2 شایع هست و در بیشتر مپها,خود سازنده ها مکانهایی رو برای کمپ گذاشتن!!!

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
سلام بخش مولتی پلیر آفلاین BC2 چطوره؟از mw2 بهتره؟من با دوستام مولتی پلیر آفلاینه mw2 رو بازی میکنم بد نیست ولی شنیدم BC2 بهتره درسته؟

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
آخه یه چیزی بگین قابل قیاس باشه. داستان MW2 حرف نداشت از هیجان و آهنگ بگیر تا گیم پلی سریع موقع بازی اگرچه کم بود ولی همش پر از غافلگیری بود. ولی موقع بازی BC2 از پشت کامپیوتر بیدارم می کردن می گفتن برو بخواب. به زور پولی که دادم تمامش کردم.
البته از نظر گرافیک MW2 حرفی نداشت مخصوصا مرحله جنگلش. همچنین فیزیک ولی بازی بود اسطوره ای.
من برای 25 امین بار دیشب MW2 رو تمام کردم حتی حرفاشونو با لهجشون حفظم ولی مرحله های BC2 اصلا یادمم نمی یاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر