Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
با كامپيوتر برو تو سايت EA و يك پروفايل براي خودت بساز براي ثبت نام هم ايميل اكانتي كه روي كنسولت داري رو بده. چندين بار هم بايد بازي رو اجرا كني و كلوزش كني تا در آخر فرم رجيستر اكانت EA برات بياد من رو هم خيلي اذيت كرد بولشت.

درست شد . یه دنیا ممنون :x

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
تا اونجایی که من یادمه همیش یکیه، یعنی واسه همه بازی های EA یکی استفاده شده، مثلا من همون اکانت رو که واسه FIFA 15 ساختم، همونم واسه FIFA 16 سینک شد و همون اکانت هم واسه BF4. کلا 1 اکانت EA باید ساخته باشی قاعدتا :d
:|:|:|
خوب من الان از كجا بايد بفهمم اخه :d لااقل جايي بايد زده باشه كدوم ايميل رو وارد كردم ديگه؟ :d

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
:|:|:|
خوب من الان از كجا بايد بفهمم اخه :d لااقل جايي بايد زده باشه كدوم ايميل رو وارد كردم ديگه؟ :d

من الان یه چیزیو متوجه نمیشم، شما چنتا اکانت EA Origin داری نمیدونی کدومش واسه BF4 استفاده کردی؟ :d

شما اگه این بازیو آنلاین بازی کرده باشی (که حتما کردی :d) باید به یه اکانت Origin متصل شده باشی تا بتونی بازی کنی، همون توی منو اون تاچ چد وسط دسته رو بزنی وارد بتل لاگ میشی، اون بالا یوزرتو نوشته (اگه اشتباه نکنم) شاید بتونه کمکی بهت بکنه :d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
خب سرور های که رو 32 پلیر و کمتر ست شده بودند هم 45hz شدند که قبلا 30hz بودند! و اگه دقت کنید موقع لودینگ و ورود به سرور پایین گوشه سمت چپ نوشته 45hz رو میبینید!البته این تغییر برای امروز نیست.

منظور از سرور های 45hz چی هست :arrowd:

This means ALL PlayStation 4 & Xbox One small servers (32 players and smaller) will now run at 45hz compared to the previous default rate of 30hz. This increase improves ALL networking delays of the game by ~11ms per action – a massive impact on the second-to-second gameplay”.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خب سرور های که رو 32 پلیر و کمتر ست شده بودند هم 45hz شدند که قبلا 30hz بودند! و اگه دقت کنید موقع لودینگ و ورود به سرور پایین گوشه سمت چپ نوشته 45hz رو میبینید!البته این تغییر برای امروز نیست.

منظور از سرور های 45hz چی هست :arrowd:

This means ALL PlayStation 4 & Xbox One small servers (32 players and smaller) will now run at 45hz compared to the previous default rate of 30hz. This increase improves ALL networking delays of the game by ~11ms per action – a massive impact on the second-to-second gameplay”.

ميدونم چي مي گي محمد ولي به شخصه لذت بازي 64 نفره رو با 32 تايي زدن حروم نمي كنم :d
60 هرتز هم ديدم :d

تازه خيلي دنبال راش 64 نفره مي گردم كه غوغايي ميشه براي خودش اما شده اب يخ تو بيابون :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
ميدونم چي مي گي محمد ولي به شخصه لذت بازي 64 نفره رو با 32 تايي زدن حروم نمي كنم :d

تازه خيلي دنبال راش 64 نفره مي گردم كه غوغايي ميشه براي خودش اما شده اب يخ تو بيابون :|

من 32 نمیزنم و اکثرا 44 میزنم بعد این تعداد دیگه زیاد سمت 64 نرفتم چون بنظرم این تعداد پلیر برای مپی مثل گلمود خوب هست که وسعت زیادی داره و برای همین دیگه مثل اوایل 64 نمیزنم و برام جالب نمیاد مخصوصا با این وضعیت نت که هر ایرانی در بهترین شرایط نتش چند پله عقب تر از ملت های دیگه هست و چیزی بنام fair در مورد پلیرهای ایرانی اصلا صدق نمیکنه!

در مورد راش وحتی TDM با تعداد 64P من و بیژن دوروز پیش تجربش کردیم و باید بگم واقعا مضحک و خر تو خر میشه! با مد نظر گرفتن اینکه DEPLOY در این دو مد کاملا رندوم هست و مخصوصا تو راش اذیت کننده میشه! بنظر من 32 برای راش و 20 برای TDM کاملا منطقی هست مگر اینکه بخوای K\D خنده داری بگیری که انگار تو دوست داری !؟:d اگه دوست داری سرچ کن SIE میاره!

در مورد قضیه 45hz ,بعد این ایکون وضعیت پکت لاست و لتنسی من خیلی بدتر شده !شاید منطقی نباشه چون با اوصاف بالا ,45hz بودن=با بهبودی هست ولی این در مورد دوستم هم صدق میکنه! (حالا نمیدونم نت ایران خیلی بدتر و مصادف با این 45hz شد یا چی !!)

در اخر حیفم میاد این عکس رو که برای بیژن (robdonin ) هست نذارم! برای چند دقیقه پیش هست و با لتنسی و پکت لاستی که تا حالا ندیده بودیم طوری که من نمیتونستم با تانک ایم بگیرم چون بالا پایین میشد! نتیجه 8-80 شد که حدودا 15 تاش رو با lav و تانک زد و +50 تاش به صورت اینفنتری و با m4 و m16 بود و تو zavod!! موقع triple با m4 چه خنده ای کردیم ! :d

11kb1j0ugxgkatep579w.png

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

بازی روی کنسول بهترین پرفورمنسش روی همون 40 44 نفرس . کلا این نسل هم به نظرم 64 برای کنسول زود بود
swbf هم نهایتش 40 نفرس که نتیجش این فریم ریت بی نقص هستش

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من 32 نمیزنم و اکثرا 44 میزنم بعد این تعداد دیگه زیاد سمت 64 نرفتم چون بنظرم این تعداد پلیر برای مپی مثل گلمود خوب هست که وسعت زیادی داره و برای همین دیگه مثل اوایل 64 نمیزنم و برام جالب نمیاد مخصوصا با این وضعیت نت که هر ایرانی در بهترین شرایط نتش چند پله عقب تر از ملت های دیگه هست و چیزی بنام fair در مورد پلیرهای ایرانی اصلا صدق نمیکنه!

در مورد راش وحتی TDM با تعداد 64P من و بیژن دوروز پیش تجربش کردیم و باید بگم واقعا مضحک و خر تو خر میشه! با مد نظر گرفتن اینکه DEPLOY در این دو مد کاملا رندوم هست و مخصوصا تو راش اذیت کننده میشه! بنظر من 32 برای راش و 20 برای TDM کاملا منطقی هست مگر اینکه بخوای K\D خنده داری بگیری که انگار تو دوست داری !؟:d اگه دوست داری سرچ کن SIE میاره!

در مورد قضیه 45hz ,بعد این ایکون وضعیت پکت لاست و لتنسی من خیلی بدتر شده !شاید منطقی نباشه چون با اوصاف بالا ,45hz بودن=با بهبودی هست ولی این در مورد دوستم هم صدق میکنه! (حالا نمیدونم نت ایران خیلی بدتر و مصادف با این 45hz شد یا چی !!)

در اخر حیفم میاد این عکس رو که برای بیژن (robdonin ) هست نذارم! برای چند دقیقه پیش هست و با لتنسی و پکت لاستی که تا حالا ندیده بودیم طوری که من نمیتونستم با تانک ایم بگیرم چون بالا پایین میشد! نتیجه 8-80 شد که حدودا 15 تاش رو با lav و تانک زد و +50 تاش به صورت اینفنتری و با m4 و m16 بود و تو zavod!! موقع triple با m4 چه خنده ای کردیم ! :d

11kb1j0ugxgkatep579w.png

محمد اخر تو Rob-donin اي يا رفيقت :|

در مورد 64 نفره راش بايد بگم با يك عدد تانك ميشه هلو در گلو :d البته احتمال گير كردن هم هست :d
64 نفره رو به اين خاطر دوست دارم چون از 16 تاي بازي 32 نفره عملاً 6 تاشون مثل بز رفتن روي كوه ها دارن هي اسنايپر بازي درميارن :| در صورتي كه اصلاً اسنايپر نيستن فقط جو فيلم گرفتتشون :| ميمونه 10 نفر كه همونا اگر دوتا نوب بين شون باشه كل تيم به نابود كشيده ميشه :|

در مورد هرتز هم بايد بت بگم يه مقدار متناسبي براي ماها داره اگر بالاتر و پايين تر باشه مي تركيم :|:d
چون هرتز بالا در هر ثانيه جا و مكان و عمل مارو بهتر و به روز تر نشون ميده اما اين براي ما صدق نمي كنه چون پينگ مون از بيخ تركيده :|

بازی روی کنسول بهترین پرفورمنسش روی همون 40 44 نفرس . کلا این نسل هم به نظرم 64 برای کنسول زود بود
swbf هم نهایتش 40 نفرس که نتیجش این فریم ریت بی نقص هستش

من از پرفورمنس فعلي بازي به شدت راضي ام ! فريم خوبي ميده لذت بخش هم هست
SW كلاض جريانش متفاوت بود ! به نظرم 32 تايي باري همون بهتر بود چون در ابعاد بتل نبود ! يعني CQ بتل رو نداشت ! 40 نفره SW ميشد همون واكر اسالت كه يه جورايي راش بود و راش بتل هم 32 نفره است !

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
محمد اخر تو Rob-donin اي يا رفيقت :|

در مورد 64 نفره راش بايد بگم با يك عدد تانك ميشه هلو در گلو :d البته احتمال گير كردن هم هست :d
64 نفره رو به اين خاطر دوست دارم چون از 16 تاي بازي 32 نفره عملاً 6 تاشون مثل بز رفتن روي كوه ها دارن هي اسنايپر بازي درميارن :| در صورتي كه اصلاً اسنايپر نيستن فقط جو فيلم گرفتتشون :| ميمونه 10 نفر كه همونا اگر دوتا نوب بين شون باشه كل تيم به نابود كشيده ميشه :|

در مورد هرتز هم بايد بت بگم يه مقدار متناسبي براي ماها داره اگر بالاتر و پايين تر باشه مي تركيم :|:d
چون هرتز بالا در هر ثانيه جا و مكان و عمل مارو بهتر و به روز تر نشون ميده اما اين براي ما صدق نمي كنه چون پينگ مون از بيخ تركيده :|

من از پرفورمنس فعلي بازي به شدت راضي ام ! فريم خوبي ميده لذت بخش هم هست
SW كلاض جريانش متفاوت بود ! به نظرم 32 تايي باري همون بهتر بود چون در ابعاد بتل نبود ! يعني CQ بتل رو نداشت ! 40 نفره SW ميشد همون واكر اسالت كه يه جورايي راش بود و راش بتل هم 32 نفره است !

راش 64 نفره سه سوت تموم میشه..چون تعداد 2 برابر هست تیکت ها همونه ...درنتیجه مدت زمان بازی نصف میشه که توی راش بدرد نمیخوره

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام به اساتيد
يه سوال دارم ، ميشه فهميد تعداد پلير هاي ايران چندتان؟ از كجا ميشه فهميد دقيقا؟
چون مثلا الان من تو كيت ساپورت پنجمم ، Skill هم تو ايران پنجمم
حالا ميخوا بدونم كل ايران چند نفرن كه بازي ميكنن؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
مجموع حجم آپدیت های بازی تا الان چند گیگ هست؟

حدود 3-4 گيگ بايد باشه
چون فكر نكنم لازم باشه اپديت هاي قبلي رو هم دانلود كنيد

راش 64 نفره سه سوت تموم میشه..چون تعداد 2 برابر هست تیکت ها همونه ...درنتیجه مدت زمان بازی نصف میشه که توی راش بدرد نمیخوره

نكته خيلي خوبي گفتي ! اما يادمه يه راش 64 نفره بود تيكت هاش 300-400% بود :| اصلاً غوغايي بود براي خودش !
ادمين احمق تا ما پيداش كرديم روز بعد بازي رو برد روي CQ :| بهش گفتم برش گردون روي همون راش 64 تايي زياد گفت هيچ ايده اي ندارم :| سرورش خالي مي موند و زود تموم ميشد

دوستان اگر سرور خوبي سراغ داريد توي اروپا ادرس اش رو بذاريد ببينيم !
الان همين سرور هاي SIE كه محمد گفت رو تا حالا توي سرور براوزر نديده بودم :| فكر كنم يه تنظيمات داره كه تو سرور براوزر نياد !

ولي مشكل سروري كه محمد گفت اين بود كه فقط لاكر بود :|:d
يكي ديگه هم 64 تايي پيدا كردم متاسفانه به همون مشكلي كه ميلاد گفت دچاره :|

سلام به اساتيد
يه سوال دارم ، ميشه فهميد تعداد پلير هاي ايران چندتان؟ از كجا ميشه فهميد دقيقا؟
چون مثلا الان من تو كيت ساپورت پنجمم ، Skill هم تو ايران پنجمم
حالا ميخوا بدونم كل ايران چند نفرن كه بازي ميكنن؟

راه خاصي متاسفانه نيست !
فقط اگر توي ليست دوستانت باشن ميتوني توي ليدر بورد ات ببيني بين اون ها چندمي و گرنه نديدم كه بشه بين بچه هاي ايران سرچ كرد

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
راه خاصي متاسفانه نيست !
فقط اگر توي ليست دوستانت باشن ميتوني توي ليدر بورد ات ببيني بين اون ها چندمي و گرنه نديدم كه بشه بين بچه هاي ايران سرچ كرد
نه ببين، اين عكسو نگاه كن:
image.png

خب اينجا ليست ايرانياس و زده كه من چهارم هستم ، من الان ميخوام بدونم از بين چند نفر ايراني چهارمم( يعني اين ليست ايرانيا چند نفرن )، نميدونم منظورو درست رسوندم يا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر