Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
طرف هیچ رولزی نمیذاره کیک میکنه باز یکی دیگه میذاره قانونشم رعایت میکنی باز کیک میکنن.اینترنتم هم اصلا مشکل نداشته تو این اواخر. جالبف اینجاس هر موقع کیل هام بالا میره این کارو میکنن .باید یه قانون بزارن زیر 5 سال بهش سرور اجاره ندن.

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
این که خوبه!تو قوانین یه سرور زده بود کیل زیاد بگیری بن میکنم!!!!!!!مگه حق دارن اصلا؟ نمیشه ریپورت داد مثلا؟:whistling:
اره حق دارن :d چون پول اجاره سرور رو دادن ما بايد هرچي بگن بگيم چشم :d اينجور سرورا ديدي خارج شو ازش. پ ن : ديروز صبح بالاخره بالاخره !!! :d اين Phantom لعنتيو انلاك كردم :d واقعا خوبه ولي ارزش انقد اذيت شدنو نداشت :d خيلي شانس اوردم رفتم تو اسانسو نشستم يا ٣ نفر بيان بريم بالا از شانس خوبم ٣ تا خير خواه :d كه خودشون داشتن Phantom رو اومدن داخل و بازم از شانس خوبم هر كدومشون داگ تگ مختلف داشتن و مثل من نبودن :d اون بالا هم اهنگ بازيو ميزنه خيلي حال داد :d

image.jpg

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
این که خوبه!
تو قوانین یه سرور زده بود کیل زیاد بگیری بن میکنم!!!!!!!
مگه حق دارن اصلا؟ نمیشه ریپورت داد مثلا؟:whistling:
ریپورت میشه داد ولی باید تعداد بالای 10 نفر این کار ر کنن تا یه توجهی بشه البته باز کار خاصی فکر نمیکنم بکنن:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اره حق دارن :d چون پول اجاره سرور رو دادن ما بايد هرچي بگن بگيم چشم :d اينجور سرورا ديدي خارج شو ازش. پ ن : ديروز صبح بالاخره بالاخره !!! :d اين Phantom لعنتيو انلاك كردم :d واقعا خوبه ولي ارزش انقد اذيت شدنو نداشت :d خيلي شانس اوردم رفتم تو اسانسو نشستم يا ٣ نفر بيان بريم بالا از شانس خوبم ٣ تا خير خواه :d كه خودشون داشتن Phantom رو اومدن داخل و بازم از شانس خوبم هر كدومشون داگ تگ مختلف داشتن و مثل من نبودن :d اون بالا هم اهنگ بازيو ميزنه خيلي حال داد :d

image.jpg

حالا جا داره خودت رو بيشتر لعنت كني :d
فقط يه چند وقت بگير دستت ببين مي توني ازش درست و حسابي استفاده كني يا نه بعد مي فهمي به دردسرش مي ارزيد يا نه :d
هيچ كاربردي نداره چون خصوصا" تايم تير گذاري ايش بالاست :| فقط به درد مسافت هاي متوسط به بالا ميخوره كه تو اول بزني :|:d

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
ممنون جواب دادی فقط چقدر وقت گذاشتی برا وا کردنش سر جمع؟

یه سواله دیگم دارم که کلا بتل جدید خبری نیست ازش؟

دقيق نميدونم ىلي احتمالا ٥٠-٦٠ ساعتي شده باشه ٧٠٪ـشم به خاطر پيدا كردن داگ تگ بود.

فعلا هيچ خبري نيست ازش فقط تا جايي كه ميدونم اواخر ٢٠١٦ عرضه ميشه ( مطمئن نيستم شايد اواخر ٢٠١٦ معرفي بشه )

- - -ویرایش - - -

حالا جا داره خودت رو بيشتر لعنت كني :d
فقط يه چند وقت بگير دستت ببين مي توني ازش درست و حسابي استفاده كني يا نه بعد مي فهمي به دردسرش مي ارزيد يا نه :d
هيچ كاربردي نداره چون خصوصا" تايم تير گذاري ايش بالاست :| فقط به درد مسافت هاي متوسط به بالا ميخوره كه تو اول بزني :|:d

سرعت ريلود افتضاح پايينشو قبول دارم ولي واقعا تو هاردكور عاليه :d فقط اولش واقعا تو ذوقم خورد الان تقريبا قلقش اومده دستم ، نوك تيرش بمب گذاشته بودم ( اسم اون Accessorie رو نميدونم :d ( يه تير زدم ٤ تا كيل گرفتم تمام خستگي قبلش رفت :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
كسي هست امشب بياد بازي كنيم ؟
هلي اون پايلوت شه من گانر ؟:|:d
البته من خودم دستي بر آتش خلباني دارم :d اما چون ريموت پلي بازي مي كنم مي ترسم يه چيزي رو نبينم با كله برم توش !:|:d
حال مترو رو ديگه ندارم :| توي مترو شدم تداركاتچي :d مهمات كل نقشه رو تامين مي كنم :| يه بار 189 تا ريبون RESUPPLY بهم داد :| اينقدر زياد بود كه به سرعت برق ريبون ها رو رد مي كرد :|:d

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
كسي هست امشب بياد بازي كنيم ؟
هلي اون پايلوت شه من گانر ؟:|:d
البته من خودم دستي بر آتش خلباني دارم :d اما چون ريموت پلي بازي مي كنم مي ترسم يه چيزي رو نبينم با كله برم توش !:|:d
حال مترو رو ديگه ندارم :| توي مترو شدم تداركاتچي :d مهمات كل نقشه رو تامين مي كنم :| يه بار 189 تا ريبون RESUPPLY بهم داد :| اينقدر زياد بود كه به سرعت برق ريبون ها رو رد مي كرد :|:d
اااااااااااااه چرا من دیروز این پستت ندیدم؟!
دیرو 3 ساعت شب بازی کردم(شانگهای) اتفاقا یه یارو بود با هلی همرو قلع و قمع میکرد.
امشب هم احتمالا بازی میکنم. فقط حاجی یه سوال.
تو همه سرورا ایگلا و این داستانا ممنوعه. خوب چجور میشه از رو زمین این هلی رو بزنی؟
واقعا گریه ادم در میارن(دیرو 11 بار من کشت!!!!!)

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دیرو 3 ساعت شب بازی کردم(شانگهای) اتفاقا یه یارو بود با هلی همرو قلع و قمع میکرد.
تو همه سرورا ایگلا و این داستانا ممنوعه. خوب چجور میشه از رو زمین این هلی رو بزنی؟

میزنن ممنوع ولی خیلیا برمیدارن...هلیکوپتر تیم شما و جت هاتون وظیفشونه اونو بزنن...خودت با smaw هم اگه دستت بیاد بعضی اوقات میتونی بزنی یا با ucav

رووتانک هم sabot shell بذاری شانس این که هلی رو بزنی هست

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
میزنن ممنوع ولی خیلیا برمیدارن...هلیکوپتر تیم شما و جت هاتون وظیفشونه اونو بزنن...خودت با smaw هم اگه دستت بیاد بعضی اوقات میتونی بزنی یا با ucav

رووتانک هم sabot shell بذاری شانس این که هلی رو بزنی هست

من دیدم فیلمای شمارو تو اپارات که با engeener بود فک کنم میزدی هلی رو!
اما خوب من 2-3 هفتس دارم بازی میکنم اونقد دستم نیومده اینا.
و واقعا هلی سوارا محشرن(لول 140 بود یارو)

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669

من تا 6:30 صبح داشتم بازي مي كردم چون براي بار اول در عمرم پينگم با 4.2.2.4 ، 170 بود :((:((:(( ( اشك شوق :|)
هلي سوار شدن خيلي فرق داره با خلبان بودن ، شما كه فكر كنم خودت گفتي تازه شروع كردي من دنبال يه حرفه ايي ( ترجيحا" حاجي [MENTION=42317]ZEN 2[/MENTION] :d ) ) مي گشتم اون خلبان بشه من گانر تا يه تيم تشكلي بديم

زدن هلي كاري نداره :| الان هر بني بشري ميتونه هلي رو بزنه :|
با ايگلا وقتي شليك مي كني بايد روي هدف نشونه راكت انداز رو نگه داري تا زماني كه برخورد كنه يا هلي كوپتر COUNTER ( مثل فلر يا ECM ) هاش رو بزنه يا بره پشت ساختمون ولي با استينگر فقط كافيه شليك كني و ولش كني تا خودش بره دنبال هدف و سريع بعدي رو شليك كني ولي استينگر قدرت تخريب كمتري داره

تعجب مي كنم شانگهاي جز چندتا ساختمون چيز ديگه ايي براي قايم شدن نداره چطور نتونستيد بزنيدش ؟! درسته كه همون ساختمون ها بهترين حفاظ اند ولي اگر هي روش از يه مكان مناسب ( ترجيحا" ساختمون هاي اطراف ) هي لاك كنيد همش اذيت ميشه و كاري نمي تونه بكنه

سيستم بهتري كه براي زدن هلي هست ( و توي شانگهاي هم خوب جواب ميده ) اينه كه يه بنده خداي ريكان يه جاي خوب و مرتفع يه SOFLAM بذاره و بره و بعد ملت مهندس و تخريبچي با هر كوفتي ميتونن بزننش خصوصا" با جاولين عاليه چون فكر كنم ONE SHOT باشه

مي نويسن ممنوع ولي تا وقتي ادمين سرور نباشه كه يقه شون رو بچسبه ، كي به كيه :|

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
من تا 6:30 صبح داشتم بازي مي كردم چون براي بار اول در عمرم پينگم با 4.2.2.4 ، 170 بود :((:((:(( ( اشك شوق :|)
هلي سوار شدن خيلي فرق داره با خلبان بودن ، شما كه فكر كنم خودت گفتي تازه شروع كردي من دنبال يه حرفه ايي ( ترجيحا" حاجي @ZEN 2 :d ) ) مي گشتم اون خلبان بشه من گانر تا يه تيم تشكلي بديم

زدن هلي كاري نداره :| الان هر بني بشري ميتونه هلي رو بزنه :|
با ايگلا وقتي شليك مي كني بايد روي هدف نشونه راكت انداز رو نگه داري تا زماني كه برخورد كنه يا هلي كوپتر COUNTER ( مثل فلر يا ECM ) هاش رو بزنه يا بره پشت ساختمون ولي با استينگر فقط كافيه شليك كني و ولش كني تا خودش بره دنبال هدف و سريع بعدي رو شليك كني ولي استينگر قدرت تخريب كمتري داره

تعجب مي كنم شانگهاي جز چندتا ساختمون چيز ديگه ايي براي قايم شدن نداره چطور نتونستيد بزنيدش ؟! درسته كه همون ساختمون ها بهترين حفاظ اند ولي اگر هي روش از يه مكان مناسب ( ترجيحا" ساختمون هاي اطراف ) هي لاك كنيد همش اذيت ميشه و كاري نمي تونه بكنه

سيستم بهتري كه براي زدن هلي هست ( و توي شانگهاي هم خوب جواب ميده ) اينه كه يه بنده خداي ريكان يه جاي خوب و مرتفع يه SOFLAM بذاره و بره و بعد ملت مهندس و تخريبچي با هر كوفتي ميتونن بزننش خصوصا" با جاولين عاليه چون فكر كنم ONE SHOT باشه

مي نويسن ممنوع ولي تا وقتي ادمين سرور نباشه كه يقه شون رو بچسبه ، كي به كيه :|

منم منظورم این بود کلا تو یه گروه باشیم(نه اینکه من هلی برونم یا گانر شدم) و شما بیای دهن طرف سرویس کنی:))
اخه مشکل اینه این یارو عضو کلن بود و حق کیک داشت!
من خوراکم اینه یکی سوار تانک شه من گانر شم( نبوده کسی بم بگه get out
خلاصه یروز بیاین ترتیب این نامردا رو بدین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر