Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
نام
میلاد
یکم از انلاینش خوشم نیومد(البته کم بازی کردم)
هی باید راه بری و اخرش هم یه هلی یا جت میزنت
زیاد هیجانی نیست
یه راهنمایی بکنید

عزیز شما رفتی تو مود conquest که یه مپ خیلی بزرگ داره معمولا.تو این مود هم نباید پیاده بری یه تانکی چیزی سوار شو برو ببین چه حالی میده. :D

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,345
برو teamdeatchmatch که فقط آدم به آدم باشه.یکم بازی کن راه بیفتی هرچی بری جلوتر هیجانت واسه باز کردن تفنگ ها بیشتر میشه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
خودمم بیشتر ادم به ادم دوست دارم
ولی حداکثر 24 نفره هست و مپ هاش هم زیاد بزرگ نیست
البته هنوز زیاد بازی نکردم
ولی تا الان هیجانش کمتر از بازیایی مثل cod aw یا last بوده

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اينا به جاي اين كه CTE رو بدن براي PS4 كه بزرگترين پلتفرم فعلي و شلوغ بتل4 هست ورداشتن دادن براي X1 :|!!!! واقعا" احمقانه است

البته از يه طرف هم براشون خوبه چون اگر روي PS4 ميذاشتن يهو يه ملتي مي ريختن سرشون و حسابي شلوغ ميشد

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
زیاد هیجانی نیست
یه راهنمایی بکنید
خب دوست عزیز شما هنوز سرباز صفری :d تو کانکوئست میزنن پر پرت میکنن ....
به نظرم اول تیم بازی کن بعد که دستت راه افتاد برو راش بازی کن بعد که دستت راه افتاد برو کانکوئست حالشو ببر....
اکثر اساتید اینجا از بتلفیلد 2/3 دارن آنلاین بازی میکنن به خاطر همینم بال مگس رو از 200 متری با اسنایپ میزنن

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
زیاد هیجانی نیست
یه راهنمایی بکنید

هیجان به اون صورت که توی tlou و cod میبینی نداره چون توی بتل فیلد معمولا پلیرا ترسی از مردن ندارن چون بعدش سریع میتونن ریسپاون کنن و این خود بخود اون هیجانی که دنبالش هستی رو از بین میبره
من خودم به شخصه از همون اول هم موقع بازی کردن هیجانی نمیشدم...از کشتن لذت میبردم فقط:d

به نظر من با مود دامینیشن شروع کن تا دست به تفنگ ات خوب شه...TDM اش خرتووخره

erfanzvdr

کاربر سایت
Aug 18, 2013
59
نام
عرفان
زیاد هیجانی نیست
یه راهنمایی بکنید

دوست عزیز شما تازه واردید، از بازی های 24 نفره مثل cod وارد بازی 66 نفره با مپ های فوق بزرگ شدید، هرکی بود شوکه میشد
اکثر دوستان با bf3 و مپ های بزرگش راه افتادن، شما هم کم کم وارد میشید

- - -ویرایش - - -

دوستان این آیدی منه، اد کنید، 24 ساعته بتل بازی میکنم
Casit-ir

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
اينا به جاي اين كه CTE رو بدن براي PS4 كه بزرگترين پلتفرم فعلي و شلوغ بتل4 هست ورداشتن دادن براي X1 :|!!!! واقعا" احمقانه است

البته از يه طرف هم براشون خوبه چون اگر روي PS4 ميذاشتن يهو يه ملتي مي ريختن سرشون و حسابي شلوغ ميشد
ببخشید این cteچی هست؟:-/

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
ببخشید این cteچی هست؟:-/

cte فكر كنم ميشه COMMUNITY TEST و ...

در واقع يه قسمتي از بازيه كه براي كاربرهاي خاصي اجازه دسترسي پيش از انتشار محتواي بازي رو ميده باري تست كردن اون بخش و گرفتن باگ هاش
مثلا" ملت مي تونستن قبل از اومدن FINAL STAND اونو توي سرور هاي CTE با دانلود كردنش بازي كنن و ...

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
به صورت آزمایشی و برای 7 روز قرار هست تا یک سرور بتل فیلد اجاره کنم. شماره سرور را اینجا قرار خواهم داد. اعضا و دوستانی که از سرور استقبال میکنند لطفاً زیر این پیغام تشکر بزنند تا امار دستم بیاد. اگر بعد از یک هفته استقبال خوبی صورت گرفت، زمان اجاره سرور را تمدید خواهم کرد.
اما باید سرور را همیشه پر نگه داشت و کار چندان راحتی نیست

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
890
I'm sorry, but I am completely against this. I recently decided to go premium on BF4, and till then have been kicked from several servers because of high ping. Unfortunately EA/DICE do not provide any servers in my country, so I have to stick with 170-200ms. If I am always kicked, has my money not been wasted? The official servers are scarce and difficult to find, so all I get put into are German servers that have 0 tolerance for high pingers. I understand that high ping is annoying, but it's just a game. It's like telling someone to leave a party because he eats a little more than other people (excuse the analogy).

Ban all high ping players. I dont care if you want to play with your friends, i dont care if theres no one playing in your country your 200 ping is ruining MY playing and MY FUN.

.....................

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
سرور و خریداری کردم. نام سرور: middle east fars,turk,arab 1200 tickets

مپ های ارجینال بازی همگی هستند. وسایل نقلیه سریع DEPLOY می شوند. خواهشاً بیاید و نذارید که سرور خلوت بمونه.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سرور و خریداری کردم. نام سرور: middle east fars,turk,arab 1200 tickets

مپ های ارجینال بازی همگی هستند. وسایل نقلیه سریع DEPLOY می شوند. خواهشاً بیاید و نذارید که سرور خلوت بمونه.

به روی چشم;;)....بجا فارس بذار pars فک نکم منظورتو بفهمن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر