Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
عزیز اون مال پینگ بالا یا بعضی موقعا هم مال سرعت پایین اینترنته ...
واسه منم وقتی پینگم بالا باشه یا سرعت دانلودم پایین باشه اینجوری میشه
دوست عزیز خوبی شما ;) من مشگل لگ و پینگ و از اینجور مسائل ندارم شما منظور منو متوجه نشدی

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خداييش اين تغييرات رنگ sight ها و crosshair و ... خيلي خوب كار شده و واقعا" يكي از بهترين اضافات و تغييراتي ايه كه تا حالا توي بتل ديدم !

روي 3 كه من يادم نمياد اصلا" همچين options هاي گسترده ايي داشته باشيم ولي الان خيلي خفن شده ميشه خيلي چيزهارو تغيير داد !

الان من هم سايز و هم glow تمامي نشونه هام رو زياد گردم تا اخر و همين كلي كمك مي كنه به بهتر نشونه گيري كردن
من براي crosshair ساده يه سبز گذاشتم براي برخورد به دشمن قرمز و براي اخرين تيري كه حريف رو مي كشه سفيد ! فقط همين امروز كلي همين مورد بهم كمك كرد
براي هدشات هم يه ابي فيروزه ايي :d تقريبا" ميشه همه چيز رو تشخيص داد

تمامي وسايل رو هم كردم زرد پر رنگ قشنگ مثل بتل 3 شد !

من چيز خاصي در قبال كند تر شدن تانك نديدم ولي هلي خيلي خفن شده :d فقط براي BR كردن بايد ارتفاع داشت و سرعت كه متاسفانه توي بتل همچين چيزي خلاف شخصيت هلي ه :| يعني يا ارتفاع بايد داشته باشي يا سرعت :|
مهدی من آپدیت ر دان نکردم دقیق توضیح بده چی هست:d
میشه رنگ بدی بازی ر تغییر داد به خاکستری و آبی مثل bf3

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,326
نام
مهدی
بچه ها یه سوال:
توی این طومار که تغیرات اپدیت جدید رو نوشته خبری از رفع مشکل پاک شدن save در سینگل پلیر هم هست یا هنوز بعد 2 سال نه؟:|
باو گفتم برای باره چهارم save هام پاک نشن.من بتل 4 رو فقط رو x360 تونستم فتح کنم.رو ps4 فقط مولتی میزنم و اون 4 باری هم که تلاش کردم فتحش کنم save ها پرید !

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
بچه ها یه سوال:
توی این طومار که تغیرات اپدیت جدید رو نوشته خبری از رفع مشکل پاک شدن save در سینگل پلیر هم هست یا هنوز بعد 2 سال نه؟:|
باو گفتم برای باره چهارم save هام پاک نشن.من بتل 4 رو فقط رو x360 تونستم فتح کنم.رو ps4 فقط مولتی میزنم و اون 4 باری هم که تلاش کردم فتحش کنم save ها پرید !

بیخیالش شو خودشونم نمیدونن مشکل کجاست:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
مهدی من آپدیت ر دان نکردم دقیق توضیح بده چی هست:d
میشه رنگ بدی بازی ر تغییر داد به خاکستری و آبی مثل bf3

اون في لتر ايي بود كه دايس به خاطر تغييرات هنري به بازي اضافه كرده بود ! وقتي توي مترو بازي مي كردي اون في لتر كاملا" به چشم مي اومد
مثلا" ادم يه بازي مي كنه و كاملا" متوجه ميشه يه سري رنگ ها غالب اند يا حتي رنگ قرمز هم انچنان كه بايد و شايد قرمز نيست و تم خاكستري داره
مثا" توي u2 اينقدر في لتر رنگ شاد و گرم بود كه حتي رنگ خاك و سفيدي برف هم گرماي خاص خودش رو داشت
اينجا منظور اون في لتر نيست

اين يه شخصي سازي خاصه كه توش ميشه از HUD تا نشونه هاي اسلحه ها و تانك و هلي و ... رو براي خود شخصي بكني كه در چه شرايطي چه رنگي بشن يا چقدر سايز داشته باشن يا چقدر درخشش !
به نظر من كه پيشرفت خيلي عالي اي بوده چون كه حتي توي بتل 3 هم چنين چيزي به ذهنشون نرسيد !

والا من كمپين رو تموم كردم خيلي وقت پيش بدون اين كه سيو هام خراب بشه
شما اگر هنوز خرابي داري بعد هر باري كه ميخواي از بازي خارج شي قبل خارج شدنت يه سيو از بازي رو CLOUD سيستم پلاس بك اپ بگير كه اگر هم دوباره خواستي بازي كني و ديدي خراب شده بتوني از اون جا دانلود كني و ادامه اش رو بدي

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
سلام دوستان . من تازه ps4 گرفتم. میخوام بتل رو فقط به خاطر مولتیش بگیرم.حالا به نظرتون بتل 4 رو بگیرم یا چند روزی صبر کنمو هاردلاینو بگیرم ؟؟؟؟؟
بتل 4 پرمیوم چند گیگ حجمش هست ؟؟ آپدیتاش چطور ؟؟؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سلام دوستان . من تازه ps4 گرفتم. میخوام بتل رو فقط به خاطر مولتیش بگیرم.حالا به نظرتون بتل 4 رو بگیرم یا چند روزی صبر کنمو هاردلاینو بگیرم ؟؟؟؟؟
بتل 4 پرمیوم چند گیگ حجمش هست ؟؟ آپدیتاش چطور ؟؟؟

کلاً روی هم 65 گیگ میشه :d
به نظرم بتونی صبر کنی تا هاردلاین بیاد و یه عده بازی کنن بهتره
اگر لانچ بازی خوب نبود BF4 بهرتین گزینه است
اگر هم از بازی تعریف شد، که خوب همونو بگیر (تفاوت قیمت هم سه برابر هست البته!)

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
خداييش اين تغييرات رنگ sight ها و crosshair و ... خيلي خوب كار شده و واقعا" يكي از بهترين اضافات و تغييراتي ايه كه تا حالا توي بتل ديدم !

روي 3 كه من يادم نمياد اصلا" همچين options هاي گسترده ايي داشته باشيم ولي الان خيلي خفن شده ميشه خيلي چيزهارو تغيير داد !

الان من هم سايز و هم glow تمامي نشونه هام رو زياد گردم تا اخر و همين كلي كمك مي كنه به بهتر نشونه گيري كردن
من براي crosshair ساده يه سبز گذاشتم براي برخورد به دشمن قرمز و براي اخرين تيري كه حريف رو مي كشه سفيد ! فقط همين امروز كلي همين مورد بهم كمك كرد
براي هدشات هم يه ابي فيروزه ايي :d تقريبا" ميشه همه چيز رو تشخيص داد

تمامي وسايل رو هم كردم زرد پر رنگ قشنگ مثل بتل 3 شد !

من چيز خاصي در قبال كند تر شدن تانك نديدم ولي هلي خيلي خفن شده :d فقط براي BR كردن بايد ارتفاع داشت و سرعت كه متاسفانه توي بتل همچين چيزي خلاف شخصيت هلي ه :| يعني يا ارتفاع بايد داشته باشي يا سرعت :|

استاد یه اسکرین شات میزاری از تنظیماتت ؟
بعد یه سوال دیگه ، میشه این قسمت کیل لاگ و برداشت از توی تنظیمات ؟

Untitled-0NPdXqEw.1425824447.png

Sajjad-r1

کاربر سایت
Jan 5, 2015
2
سلام،دوستان راهي هست تو سرورهايي بيوفتم كه هم رنك خودم باشن توش،من تازه شروع كردم رنكم ١٢ هست هر جا ميوفتم همه بالا ٦٠-٧٠ مي خورنم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
استاد یه اسکرین شات میزاری از تنظیماتت ؟
بعد یه سوال دیگه ، میشه این قسمت کیل لاگ و برداشت از توی تنظیمات ؟

Untitled-0NPdXqEw.1425824447.png

تيكه بود :|:d
والا تنظيمات خيلي سخته چون بايد تو هوا حدس بزني چند درصد ابي با چند درصد قرمز يا چند درصد سبز بزني كه رنگ درست دربياد :| بايد يه صفحه هم براي OPTIC خود اسلحه ها ميذاشتن ولي نشون دادن فقط براي CROSSHAIR هست و اگر توي هلي يا تانك باشي از اونجا ميتوني ببيني كه رنگ چقدر تفاوت مي كنه
بريد داخل TEST RANGE تنظيم كنيد

از تنظيمات خودم الان كه عكس ندارم ولي اگر يادم موند تا 3 شنبه يادداشت مي كنم يا عكس مي گيرم ميذارم

نه يادم نمياد بشه كيل لاگ رو برداشت يادم هست كه ميشد يه سري تنظميات براش انجام داد ولي نديدم كه بشه خاموشش كرد
اتفاقا" كيل لاگ خيلي خوبه يارو اگر كمپ كرده باشه يا گليچ كرده باشه ميشه جاش رو فهميد
حداقل از كيل لاگ بتل 3 خيلي بهتر بود چون توي بتل3 ايد مپ رو حفظ مي بودي يا شانس ات مي گفت بفهمي يارو كجاست :|

سلام،دوستان راهي هست تو سرورهايي بيوفتم كه هم رنك خودم باشن توش،من تازه شروع كردم رنكم ١٢ هست هر جا ميوفتم همه بالا ٦٠-٧٠ مي خورنم

يه سيستم جديدا" به بازي اضافه شده براي افراد تازه وارد كه البته مال زير رنك 10 !
لول زياد مهم نيست بازي كردن خودت مهمه درسته يه سري تجهيزات نداري ولي با basic ها هم ميشه خيلي كارها كرد
مثلا"mx4 كه اسلحه بيس مهندس هاست خيلي اسلحه خوبيه ولي كمتر استفاده مي كنن ملت

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
تيكه بود :|:d
والا تنظيمات خيلي سخته چون بايد تو هوا حدس بزني چند درصد ابي با چند درصد قرمز يا چند درصد سبز بزني كه رنگ درست دربياد :| بايد يه صفحه هم براي OPTIC خود اسلحه ها ميذاشتن ولي نشون دادن فقط براي CROSSHAIR هست و اگر توي هلي يا تانك باشي از اونجا ميتوني ببيني كه رنگ چقدر تفاوت مي كنه
بريد داخل TEST RANGE تنظيم كنيد

از تنظيمات خودم الان كه عكس ندارم ولي اگر يادم موند تا 3 شنبه يادداشت مي كنم يا عكس مي گيرم ميذارم

نه يادم نمياد بشه كيل لاگ رو برداشت يادم هست كه ميشد يه سري تنظميات براش انجام داد ولي نديدم كه بشه خاموشش كرد
اتفاقا" كيل لاگ خيلي خوبه يارو اگر كمپ كرده باشه يا گليچ كرده باشه ميشه جاش رو فهميد
حداقل از كيل لاگ بتل 3 خيلي بهتر بود چون توي بتل3 ايد مپ رو حفظ مي بودي يا شانس ات مي گفت بفهمي يارو كجاست :|

يه سيستم جديدا" به بازي اضافه شده براي افراد تازه وارد كه البته مال زير رنك 10 !
لول زياد مهم نيست بازي كردن خودت مهمه درسته يه سري تجهيزات نداري ولي با basic ها هم ميشه خيلي كارها كرد
مثلا"mx4 كه اسلحه بيس مهندس هاست خيلي اسلحه خوبيه ولي كمتر استفاده مي كنن ملت

نه به جان عزیزت :d
دمت گرم ، حالا خودم یه چیزاییو تنظیم کردم خدایی خیلی بهتر شد

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
اینجا انگار همه dlc دارن یا بازی نمیکنن .تو ادد لیست من یه نفرم نیست battle بزنه شانسه منه :dاونایی ام که میزنن همه مپ DLC دارن که من ندارم :-s اون اولم که من the last of us خریدم هیشکی بازی نمیکرد حالا که بردم فروختمش امروز دیدم تو ادد لیستم 10 نفر دارن تو پارتی TLOS انلاین میزنن .فکر کنم حالا که GTA ام گرفتم همین اتفاق بیوفته :))

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
بعضی از این سرورای عربستان خیلی بی جنبه اند خداییش ...
از یه سرور بیخود و بی جهت منو کیک کردن ! قانونشم فقط گفته بود استینگر برندارین، منم برنداشتم ... ولی اینقدر از دور اسنایپ شون کردم کفرشون دراومد :d کیک ام کردن بی جنبه ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر