Battlefield 4 | PS3

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
خوب بالاخره همه وسايل هاي همه VEHICLE هارو باز كردم :d
بازي رو هم پلات نمودم :d

سالبر من الان چندمين نفرم پلات ردم بازي رو ؟:d من ميگم نفر 73 امم كي به كيه :d

واقعا" خوشحالم كه اين PDW هارو اختصاصي مهندس كردن قشنگ داشتم اشتباه مي كردم :d
الان هر كي فكر كنه كاربين كلي شده بد شده اشتباه مي كنه ملتي كه PDW هارو از دست دادن دارن ضرر خفني مي كنن :d
زنده باد :d برو تو PSNtrophyleaders یا PSNprofiles ببین نفر چندمی :d
دیشب دوتا راند TDM بازی کردم دیدم همه Engineer شدن دارن فقط با PDW ها بازی می کنن.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
:|:|حالا هي بيا گير بده.

زنده باد :d برو تو PSNtrophyleaders یا PSNprofiles ببین نفر چندمی :d
دیشب دوتا راند TDM بازی کردم دیدم همه Engineer شدن دارن فقط با PDW ها بازی می کنن.

صادق من غلط كردم :| گفتم كه اشتباه مي كردم :d

حالا ببين سالبر يه كار مي كنن دايس توي پچ بعد كامل بتركونه PDW هارو يا نه :|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خب امروز روز بزرگی بود با آقا صادق .شوفری آقا صادق اونم با تانک خیلی حال داد.:d راند بعدی که خواست شروع بشه کنسول فریز کرد(البته در حال pm دادن به آقا مهدی بودم که چرا رفتی بیا با آقا صادقم، کنسول هنک کرد(خوشی زد زیر دلم):d
قبل از این داستان به آقا مهدی pm دادم که چاپرو on کن اومدم که pm داد اینقدر دیر اومدی چاپر سوخت:d(آخه داستان داره خونه خودمون نیستم کنسولو قاچاقی آووردم مسافرت به همراه خودم:d)اینترنت پسر خالمون هم حجمیه دیگه بدتر :(

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
خب امروز روز بزرگی بود با آقا صادق .شوفری آقا صادق اونم با تانک خیلی حال داد.:d راند بعدی که خواست شروع بشه کنسول فریز کرد(البته در حال pm دادن به آقا مهدی بودم که چرا رفتی بیا با آقا صادقم، کنسول هنک کرد(خوشی زد زیر دلم):d
قبل از این داستان به آقا مهدی pm دادم که چاپرو on کن اومدم که pm داد اینقدر دیر اومدی چاپر سوخت:d(آخه داستان داره خونه خودمون نیستم کنسولو قاچاقی آووردم مسافرت به همراه خودم:d)اینترنت پسر خالمون هم حجمیه دیگه بدتر :(
صادق هميشه تو تانك, ميترسه بياد بيرون زخمى بشه
ميميره هم نمياد تو بازى تا تانك تو بيسش در بياد تازه فهميدم صادق team death بازى نميكنه اخه تانك نداره اين واسش bag

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
الان صادق مياد مي گه مد اصلي BF فقط CQ ه :d البته درست هم ميگه ! منم خودم مجبور نبودم TDM نميزدم چون TDM اصولا" فقط براي CoD ساخته شده همين چند وقتي هم كه TDM زدم توي بتل 4 كاملا" مشخص بود همه شون از توي CoD اومدن چون كارهاشون و سبك بازي كردنشون كاملا" مشخص بود كه CoD باز اند

البته صادق رو گمونم توي مترو نديدي :d بهتره بهش گير نديدي الان مياد با فلسفه و منطق برات توضيح ميده كه چرا تانك :d

دوستان يه سوال ! انيميشن نايف كردن با چاقو هاي محتلف فرق داره ؟!
اخه ديروز پريروز بعد 80 ساعت بازي كردن بالاخره به ما يه ايتم به درد بخور داد و اونم چاقو بود ! با چاقوي ساده بازي انيميشن نايف كردنش فرق داره :d
تازه ديدم يه بدبختي رو ديدم امروز كه دراز كش منتظر اومدن ما بود يارمون رفت از پشت سرش روي زمين نايف اش كرد وقتي برش گردوند نايف اش كنه 3 بار اين چاقو رو كرد تو قلبش و دراورد :d من نديده بودم اين مدلي !:d

پ.ن : بازي مياد پيشرفت كنه پسرفت مي كنه ! كلي خوشحال شده بودم كه دوباره قابليت كشتن حريف در حال نايف كردن يار خودمون برگشته و توي بتا هم بود ولي امروز چند بار اومدم يارهام رو نجات بدم اصلا" كسي كه داشت نايف مي كرد دميج هم نمي گرفت :| خاك تو سر نفهم دايس

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه
دوستان من بعد یه عمر فیفا زدن به تازگی رو به این بازی اوردم
لامصب بــــــــــــــــــــد اعتیادی داره
ممنون میشم منو هم ادد کنید
mamadbahal

یه سوال من با engieer راحت بازی میکنم آیا بهترین انتخاب همینه؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
صادق هميشه تو تانك, ميترسه بياد بيرون زخمى بشه
ميميره هم نمياد تو بازى تا تانك تو بيسش در بياد تازه فهميدم صادق team death بازى نميكنه اخه تانك نداره اين واسش bag
الان نه که طراحی مپ هاش خیلی حرفه ای هست برم TDM بازی کنم؟:d
چرا صبر نکنم تا تانک نیاد بعد اسپاون بشم؟ یکی که بلد نیست بیاد برداره تیم رو هم به فنا بده.
مپ سایزش بزرگه و 24 پلیر داره میخوای پیاده بیام دنبال ملت بگردم؟ .همین BF3 مترو زیاد میزدم .
اون موقع BFBC2 Infantry بودم کجا بودید؟:-/:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بازی روی کنسولم sync نمیشه!:| به محض run کردن هم فریز می کنه کنسول.
ایمیل دادم به ساپورت EA ، گفت دیسک رو برای تعویض تا 3 روز آینده بیارید، مشکل نرم افزاری هست!:( 60 یورو سوخت...:((
بازی رو پست کردم برای یکی از بچه ها،تا ببینم چی میشه!:| دلمون خوش بود از آلمان خریدیم!

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه
دوستان یه سوال
چطوریه منو اکثرا با یه تیر شهید میکنند ولی من هرکس رو خواستم بزنم کلی تیر باید روش خالی کنم؟
مثلا 97% درگیری های رو در رو با اینکه من زودتر طرف دیدم و زدمش رو میبازم
دلیلش چیه؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
سلام به همه
دوستان یه سوال
چطوریه منو اکثرا با یه تیر شهید میکنند ولی من هرکس رو خواستم بزنم کلی تیر باید روش خالی کنم؟
مثلا 97% درگیری های رو در رو با اینکه من زودتر طرف دیدم و زدمش رو میبازم
دلیلش چیه؟

ping بالا

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دقیقا همینه :(
زمانی که کسی میخواییم نایف کنیم ولی اون r3 میزنه جلوش رو نمیشه گرفت؟

همونطوری که دوستمون گفت Ping بالا به اضافه یه باگ تو Net code بازی هست که one shot kill میشن بعضی وقتها که هفته دیگه درست میشه. اگر کسیو می خواهی نایف کنی از روبه رو نایف نکن. البته در صورتی که health طرف خیلی کم باشه و از روبه رو نایفش کنی واسه اون counter knife نمیاد و نمی تونه به قول خودت r3 را بزنه.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
همونطوری که دوستمون گفت Ping بالا به اضافه یه باگ تو Net code بازی هست که one shot kill میشن بعضی وقتها که هفته دیگه درست میشه. اگر کسیو می خواهی نایف کنی از روبه رو نایف نکن. البته در صورتی که health طرف خیلی کم باشه و از روبه رو نایفش کنی واسه اون counter knife نمیاد و نمی تونه به قول خودت r3 را بزنه.
اره در این صورت یه مشت هم میکوبه تو صورت هدف و بعد نایف میکنه همین یه نکته بازی فقط خوب هست:d

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
خوب دیشب کلنل شدیم، فکر کنم تا China Rising نیاد دیگه همین CAP باید بمونیم... خوب طوری نیست میرم فعلا AC IV و Cod Ghost بازی می کنم ببینم میشه اینا پلات شن...

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
واسه دوستانی که میخوان سریع رنک اپ شن ۱۰۰ درصد یا ۲۰۰درصد بوست xp رو استفاده نکنید همون اول بزارید نزدیک service starشدید فعال کنید کلی xpمیده چند تا service star که دیگه عالی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر