Battlefield 4 | PS3

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
بازی اون حالت سنگین رو نداره خیلی ارکید شده
کاربرد دکمه ها هم که دیگه نگو
کلا خرابش کردن
از همینجا به دایس خسته نباشید میگم

خواستم همینو بگم! گیم پلی بازی بیش از حد سریع شده! دیگه اون حالت خاص بتلفیلد رو نداره. یکم نا امید شدم.
دیشب با صادق رفتم Domination حسابی از خنده روده بر شده بودم... بخدا آدم یاد Nuke Town ـه Black Ops میوفته!!! Dom ـه bf3 کجا... Dom ـه bf4 کجا!
این اسلحه هایی که از زوی زمین برمیداری بشدت روی اعصابه! آخرت نوب بازی! شده عین Hammer ـه Uncharted 2 ...

Little Bird هم رسما تبدیل به سفینه فضایی شده! اصلا شکست ناپذیره! یکی از دوستام راحت باهاش 52 تا کیل گرفت... توی ماشین زرهی هم باشی یدونه تیر بخوری ترکیدی! Lolz کلا ماشین زرهی در مقابل Little Bird یعنی مرگ!!
راستی کلاس support هم یه اسلحه داره مثل توپ دستی میمونه! تیر هاش هم مثل اینکه لیزریه... میتونی باهاش تانک شکار کنی! Lolz یعنی یه سری ها همونو بر میدارن میوفتن دنبال تانک!!! loool
من فکر کردم صادق بیخودی عصبانی شده بود!:d

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دايس كلا عادت داره بازي خودش رو نابود كنه:d BF3 يادتون باشه اپديتاش يه قسمت بازي رو كلا داغون ميكرد.
راستي اين مپ هم بيش از حد سفيده ، ٣ ساعت بازي كردم كور شدم:))

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خواستم همینو بگم! گیم پلی بیش از حد سریع شده! دیگه اون حالت خاص بتلفیلد رو نداره! یکم نا امید شدم.
دیشب با صادق رفتم Domination حسابی از خنده روده بر شده بودم... بخدا آدم یاد Nuke Town ـه Black Ops میوفته!!! Dom ـه bf3 کجا... Dom ـه bf4 کجا!
این اسلحه هایی که از زوی زمین برمیداری بشدت روی اعصابه! آخرت نوب بازی! شده عین Hammer ـه Uncharted 2 ...

Little Bird هم رسما تبدیل به سفینه فضایی شده! اصلا شکست ناپذیره! یکی از دوستام راحت باهاش 52 تا کیل گرفت... توی ماشین زرهی هم باشی یدونه تیر بخوری ترکیدی! کلا ماشین زرهی در مقابل Little Bird یعنی مرگ.
راستی کلاس support هم یه اسلحه داره مثل توپ دستی میمونه! تیر هاش هم مثل اینکه لیزریه... میتونی باهاش تانک شکار کنی... یعنی یه سری ها همونو بر میدارن میوفتن دنبال تانک!!! LMAO
من فکر کردم صادق بیخودی عصبانی شده بود:d میدونم بتاست... ولی ...

پيرو تاكيد موكد حرف هاي دوست عزيزم اصلان :d
بايد نكاتي از دايس رو ياد اور شد :|
USAS-12 - FGM 148 JAVELINE-M26 GLITCH و تعداد بسيار زياد ديگري از مزخرف بازي هاي دايس رو نبايد فراموش كرد !
جاولين يه موقعي تانك رو از 2 كيلومتري پودر مي كرد ! استينگر با برد بالا همون اولين راكت ديزيبل مي كرد ! بدتر از USAS-12 نبود !

ولي اين بار فكر كنم ديگه دايس به طور كامل داره PP مي كنه به BF :|
فكر كنم ياداور GRENADE LAUNCHER هاي 1943 بشه كه كلا" ملت از اول بازي به سمت هم پرتاب مي كنن و حتي يه نفر هم تير شليك نمي كنه :|

من دانلود بتام تموم شده ! فردا كه عمومي بشه ميريزمش روي PS3 و شنبه صبح در خدمت شاهكار داغون دايس خواهم بود :|

تانك منو دايس داغون كرد :(( ( ولي يكي مي گفت توپ اش قوي شده :-//:))
پ.ن : فكر كنم عملا" رفت تو پاچه مون :| يه 2000 تا اپديت ميده روي بازي :| و 2ميليون بار شل كن سفت كن ! هي راكت هلي رو قوي كن هي ضعيف كن و ...

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
تریلرهای BF4 رو که نگاه میکردم محشر بودند. شاید این بتا از build قدیمی باشه... شایدم نسخه PS3 اینجوریه! هنوزم به نسخه PS4 اش امید دارم. تا روز عرضه کلی وقت مونده که این مشکلات رو برطرف کنند.
All tank movement = left analog stick

91419831739881338072.jpeg

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من بتا هر دو نسخه رو ديدم،افت فريم داره و تكسچير ها هم دير لود مي شه.كمي هم بي كيفت هست تكسچير ها.تخريب شدن او ساختمان هاي بزرگ هم افتضاحه.اخراي تخريب يك دفعه كل ساختمون ناپديد مي شه.
اگه مشكلات رو درست كنن واقعا گرافيك فوق العاده مي شه.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
وقتی بازی میکردم یاد دورانی که cod بازی میکردم میوفتادم!
خیلی جاها اصلا نمیدونستم چه دکه ای رو باید بزنم که کاری که باید رو انجام بده!
کلا خاک بر سر بابای دایس و EA!
اصلا مرض اینکه جای دکمه های بازی رو عوض کنن چیه!! واقعا دلیله خاصی داره؟!!!
گیم پلی بازی خیلی مسخرس در حدی که به همه دوستان COD GHOST رو پیشنهاد میکنم!!!!!!!!!!!
من که میخواستم بازی رو بخرم با این بتا کاملا نظرم عوض شد!
یعنی نه PS4 میگرم نه BF4
وصلام نامه تمام میرم سراغ همون BF3 که 1000 شرف اینو داره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خوب من كه فردا بتاي BF4 ام راه مي افته !

ولي با خوندن كامنت هاي ملت توي فروم هاي بتل لاگ خيلي چيزها دستم اومد !
دايس اشتباهات زيادي انجام داده چه توي تغيير گيم پلي چه توي تغيير كنترل !

يكي از افراد تو بتل لاگ يه تاپيك خوبي نوشته بود و حين خوندنش ياد حرف محسن ( خشم سقوط كرده :d) افتادم !
يه موقعي گفتن الان يه شعبه درست كردن به اسم DICE LA ! اين شعبه همون DANGER CLOSE ه اسبق ه كه بعد زدن MoH :WF بسته شد ولي تحت يه اسم ديگه دراومد
اون موقع محسن گفت همين DICE LA داره توي ساخت BF4 كمك مي كنه و يه اشغالي مثل MoH : WF دوباره تحويل ملت ميده !
من كاري به اين ندارم كه MoH :WF خوب يا بد بود به نظر من بازي ايي بود كه ميتونست خوب باشه اما بهش گند زدن !
اينها اومد MoH:WF رو يه جورايي توي BF چپوندن و همين باعث همه اين مشكلات شده !

من بايد حتما" هلي BF4 رو امتحان كنم تا ببينم مثل اپاچي MoH:WF ه يا نه كه تا اون موقع ببينم ايا دقيقا" همون رو پياده كردن يا نه

گر چند دايس نمياد هسته گيم پلي رو تغيير بده اما ميتونه اصلاحاتي اعمال كنه اما بايد دونست كه اين اصلاحات اصلا" عميق نخواهند بود چون دايس هيچ وقت قبول اشتباهات نمي كنه
همه وقتي از BC2 رفتن به BF3 شكايت داشتن ! الان هم از BF3 به BF4 رفتن شكايت دارن و مي گن BF3 خيلي بهتره !
دايس فقط ميشينه تا ملت به BF4 عادت كنن بعد دو سال BF5 ميده و همه ميگن BF4 خيلي بهتر بود :|

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اخه گذاشتن چند تا گزینه خوب و مختلف برا کنترل یا اینکه اختیاری کنن جا دکمه ها را کاره خیلی سختی نیست؛افت فریم که خیلی داره لودشدن تکسچر باگهای خنده داری هم گاها بیگاه میبینی؛یادمه شماره 3هم باگ ماگ زیاد داشت بتا اما افت فریما لود تکسچر اینا نداشت ضد حال زد بمون:| رو کنسولا این نسل باید تا اومدن بازی یک فکر اساسی بکنن این مشکلاتا بر طرف کنن وگرنه مفت گرونه خریدنش برا کنسولا این نسل:d

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
Little Bird هم رسما تبدیل به سفینه فضایی شده! اصلا شکست ناپذیره! یکی از دوستام راحت باهاش 52 تا کیل گرفت... توی ماشین زرهی هم باشی یدونه تیر بخوری ترکیدی! Lolz کلا ماشین زرهی در مقابل Little Bird یعنی مرگ!!
بیشتر کیلهایی که من توی بتا دارم با همین Little Bird گرفتم:d
حالا این چیزی نیست چون توی بتا تجهیزات کامل Little Bird قابل استفاده نیست و تنها Minigun و Heat seekers رو میشه استفاده کرد.تا اونجایی که من توی ویدیوهای مختلف دیدم Little Bird یه 25MM GUNPOD داره که عملا بازی رو واسه نیروهای زمینی اعم از پیاده و زرهی تبدیل به جهنم میکنه:|

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
قبلا نظر احساسی دادم الان نظر حرفه ای میگم :d
1.مطمئنن کنترل تانک نسخه قبل بهتر بود چون توو عقب رفتن خیلی میشد بهتر عمل کرد هر چند که این جدیده هم بهش عادت میکنیم
2.کنترل پیاده نسخه قبل بهتر بوود چون اسپات کردن که خیلی راحتر بود با دکمه سلکت و همچنین با دکمه r3 سریعتر میشد بشینی و بلند شی
3.تخریب پذیری بازی خیلی بهتر شده
4.چون این بتا هست زیاد روی رنگ بندی و محیط بازی کار نکردن و فک میکنم توو نسخه اصلی جوابگو خواهد بود هر چند که یادمه نسخه بتا kz3 زیاد فرقی با نسخه اصلی نداشت و اون یه کار حساب شده بود مثلا الان با این نسخه بتا میشه 100 تا ایراد از بازی بگیری
5.دو چیز اضافه شده تا الان من دیدم مثل کیلزون پشت دیوار یا حالا هرچی کاور گیری مسخره ای انجام میده یعنی کج میشه اسلحه رو میده رو به بیرون در صورتی که به صورت کامل کاور نگرفته و یه چیز دیگه که اضافه شده دکمه r2 رو میگیری چند تا نوشته میاد از جمله کلمات مسخره thank you یا sorry خوو این الان یعنی چی وسط بازی کی حالا داره اینجوری تشکر کنه
6.نکته آخر هم با این تعداد نفرات فک نکنم جنگ تمام عیاری تووی شانگهای روی بده :d

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
قبلا نظر احساسی دادم الان نظر حرفه ای میگم :d
1.مطمئنن کنترل تانک نسخه قبل بهتر بود چون توو عقب رفتن خیلی میشد بهتر عمل کرد هر چند که این جدیده هم بهش عادت میکنیم
2.کنترل پیاده نسخه قبل بهتر بوود چون اسپات کردن که خیلی راحتر بود با دکمه سلکت و همچنین با دکمه r3 سریعتر میشد بشینی و بلند شی
3.تخریب پذیری بازی خیلی بهتر شده
4.چون این بتا هست زیاد روی رنگ بندی و محیط بازی کار نکردن و فک میکنم توو نسخه اصلی جوابگو خواهد بود هر چند که یادمه نسخه بتا kz3 زیاد فرقی با نسخه اصلی نداشت و اون یه کار حساب شده بود مثلا الان با این نسخه بتا میشه 100 تا ایراد از بازی بگیری
5.دو چیز اضافه شده تا الان من دیدم مثل کیلزون پشت دیوار یا حالا هرچی کاور گیری مسخره ای انجام میده یعنی کج میشه اسلحه رو میده رو به بیرون در صورتی که به صورت کامل کاور نگرفته و یه چیز دیگه که اضافه شده دکمه r2 رو میگیری چند تا نوشته میاد از جمله کلمات مسخره thank you یا sorry خوو این الان یعنی چی وسط بازی کی حالا داره اینجوری تشکر کنه
6.نکته آخر هم با این تعداد نفرات فک نکنم جنگ تمام عیاری تووی شانگهای روی بده :d
در مورد 5 بگم این گزینه ها قبلا هم تو BF3 بوده اما فقط نسخه PC میشد استفاده کرد دلیلش هم این بود که تو دسته های کنسول دیگه جایی واسه اون نبود حالا اومدن SCOREBORD رو گزاشتند تو منوی استارت و اونو اضافه کردند
با حرف مهدی هم موافقم بازی خیلی شبیه به MOH شده و درست شدنیه هم نیست چون زمان زیادی میبره که عوضش کنن!
وبا این حرف مهدی هم مخالفم:d که میگه وقتی از BC2 اومدن BF3 ناراحت بودن؟!
تا اونجایی که یادمه BF3 یه چیز کاملا جدید بود و 95% بازیکنا خوششون اومده بود!
وقتی یه نفر رو میکشی دقیقا مثل MOH یه حالت عروسکی داره که تو BF3 خیلی قشنگ تر بود و بهتر
نکته اخرم اینکه درسته این بتا هست اما چیزایی که تویه نسخه نهایی تغییر میکنه یکی گرافیک و افت فریم و از این قبیل چیزا هست
پس گیم پلی و کنترل دکمه ها همینه که هست چه تو PC چه PS4 چه PS3 همه یکی هست (گیم پلی منظورمه)
پس نباید منتظر شاهکاری مثل BF3 بود#:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر