Battlefield 4 | PS3

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
نوچ :d

من خودم هم PRIMARY CARBINE ام ACW-R ه ولي بيا خيلي راحت با TYPE 95 هم برات ميزنم ! ACW-R فقط RoF اش بالاست 880 ! البته الانه بايد ديد MTAR-21 چه جوري شده چون RoF اش 900 و توي بتل 3 كه دست كم از ACW-R خيلي قوي تر بود البته توي بتل 3 ACW-R نواخت تيراش حدود 700 بود !

M4 دو تير تك تير داشت من زياد باش بازي نكردم چون پينگ رو اين مدل اسلحه ها خيلي تاثير مي ذاره ولي با پشت سر هم شليك كردن لگد خيلي خفني ميانداخت در جد جفتك

متاسفانه اين دور توي بتل4 تنها نكته مهم يه اسلحه RoF اش شده و در بين هر شاخه از اسلحه ها فقط يه اسلحه با قدرت بالا هست و بقيه همه يه مدل DAMAGE ميدن ! فكر هم نمي كنم تفاوتي در فاصله شليك و افت DAMAGE شون باشه
سلطان m16 شایعه شده بود انقدر قویه قراره تو bf4 به هر 2 نفر یدونه بدن:dمهدی داری در حضور m16 این ها ر مقایسه میکنی؟؟؟!!!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,836
نام
علی متالیکا
همه بايد برن جلو AEK971 بوق بزنن :-" :d
از BF3 تا الان به نظرم بهترين اسلحه است اگه دستت بش عادت كنه عاليه !

به نظرم چيزى به عنوان اسلحه برتر نداريم، به هرچيزى عادت كنى و نكات قوت و ضعفش دستت بياد اون ميشه بهترين اسلحه، الان من با AEK971 اينطوريم

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali

به نظرم چيزى به عنوان اسلحه برتر نداريم، به هرچيزى عادت كنى و نكات قوت و ضعفش دستت بياد اون ميشه بهترين اسلحه، الان من با AEK971 اينطوريم
راست می گه . DICE حواسش بود واسه هر اسلحه ای نقاط قوت و نقاط ضعفی بزاره . هرچند تو بتاش این رعایت نشده بود ولی رفع شد

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خدایی طراحی سلاح ها تو bf3 واقعا عالی بود وقتی تفنگ دستت بود اصلن یه حسی داشت خدایی ولی اینجا قشنگ آدم فکر میکنه داره cod بازی میکنه
یه موضوع انحرافی:d: درسته که آمار ارقام نشون میداد mw3 بیشتر فروخته ولی خدایی بتل 3 با پریمیوم +شرتکات ها+سرور خیلی سود زیادی کرد حتی پریمیومش تو psn یه مدت تو لیست top sell بود خدایی سر هر بازی 2 تا بازی فروخت :d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

دقیقا!
البته قدرتش اندازه M16A3 هست اما فایرین ریت وحشتناکی داره به خاطر همین طرف رو زودتر میکشه...
من خودم همین AEK-971 رو خیلی وقت بود بهش ایمان اورده بودم:d

- - -ویرایش - - -

سلام يه سوال داشتم
حداقل سرعت اينترنت براي مالتي جقدر هستش ؟ تا خوب battlefield درست و حسابي اجرا بشه
پینگت با سرور 4.2.2.2 و 4.2.2.4 تا 250 باشه مشکلی نداری سرعت اینترنتم زیاد مهم نیست

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
آقا چنتا سوال:d
این Hip Fire دقیقا کدوم ویژگی اسلحه هست؟
سلاح های کلاس ساپورت حدودا از نظر damage از کلاس assult ضعیفترن, درسته؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,836
نام
علی متالیکا
Hip Fire شلیک بدون هدف‌گیری‌ـه
فک کنم Damage بیشترشون یکی بود فک کنم 30 بودن

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

دامیج اسلحه برای کیل گرفتن به نظرم زیاد مهم نیست .درسته اسولت دامیج بالاتری داره ولی فایر ریتش \ایین تره ولی گروه سا\ورت فایر ریت بهتری دارن در نتیجه دامیج بیشتری رو وارد میکنن.در ثانی ۳ یا ۴ تا تیر واسه کیل گرفتن زیاد دامیج نمیشناسه اونم تویه مولتی

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
دامیج اسلحه برای کیل گرفتن به نظرم زیاد مهم نیست .درسته اسولت دامیج بالاتری داره ولی فایر ریتش \ایین تره ولی گروه سا\ورت فایر ریت بهتری دارن در نتیجه دامیج بیشتری رو وارد میکنن.در ثانی ۳ یا ۴ تا تیر واسه کیل گرفتن زیاد دامیج نمیشناسه اونم تویه مولتی
احسان اتفاقا دمیج بیشتر و فایر ریت کمتر بهتره از فایر ریت بیشتر و دمیج کمتر . چرا؟ چون فایر ریت با لگد (stability) اسلحه نسبت عکس داره

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
به نظر خودم دمیج خیلی مهمه!یعنی شده با ساپورت یه خشاب کامل خالی کردم,طرف مرده!ولی اسالت با تعداد تیر کمتر میمیرن!
در کنار دمیج مهمترین ویژگی Stability هست:bighug:حداقل برا من که اینطوریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر