Battlefield 4 | PS3

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوست عزیز لطفا وقتی اطلاعی نداری حرفی نزن که ملت بهت بخندن اون RPG که این قابلیت رو داره حداقل RPG-7 نیست که توی BF4 و BF3 ازش استفاده شده اصلا این نوع از RPG تجهیزات اپتیکی و کلاهک جنگی لازم واسه لاک کردن روی اهداف رو نداره حالا باز اگه از RPG-29 استفاده شده بود که مدرنترین RPG هست باز میشد این فرضیه رو قبول کرد چون RPG-29 هم دوربین دید در شب و هم قابلیت نشونه گیری از طریق لیزر رو داره
ضمنا دایس نمیتونه سر خود و الکی بیاد سلاح از خودش درست کنه و تحویل ملت بده چون اگه بخوایم اینجوری حساب کنیم هزار و یک تجهیزات و قابلیتهای تخیلی رو میتونه به وسایلی مثل تانک و چاپر و جت اضافه کنه و بازی رو به گند کامل بکشه
اینم عکس RPG-29 خودتون میتونید تفاوتها رو با RPG-7 که قدیمی ترین نوع از این سلاح هست بوضوح ببینید
RPG-29_USGov.JPG
محسن حرفت درسته ولی منم تا ندیدم باورنمی کردم!
تویه یه مستند جنگی یه RPG-7 به همراه دوربین دید در شب به سمت یه AC-130 شلیک کرد و تویه دوربین نشون داد که راکتش چطور داشت دنبالش میگشت تو هوا و وقتی نزیکش شد رفت به سمتش و ترکوندش!
ولی بازم این حرف بالاتو قبول دارم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوست عزیز لطفا وقتی اطلاعی نداری حرفی نزن که ملت بهت بخندن اون RPG که این قابلیت رو داره حداقل RPG-7 نیست که توی BF4 و BF3 ازش استفاده شده اصلا این نوع از RPG تجهیزات اپتیکی و کلاهک جنگی لازم واسه لاک کردن روی اهداف رو نداره حالا باز اگه از RPG-29 استفاده شده بود که مدرنترین RPG هست باز میشد این فرضیه رو قبول کرد چون RPG-29 هم دوربین دید در شب و هم قابلیت نشونه گیری از طریق لیزر رو داره
ضمنا دایس نمیتونه سر خود و الکی بیاد سلاح از خودش درست کنه و تحویل ملت بده چون اگه بخوایم اینجوری حساب کنیم هزار و یک تجهیزات و قابلیتهای تخیلی رو میتونه به وسایلی مثل تانک و چاپر و جت اضافه کنه و بازی رو به گند کامل بکشه
اینم عکس RPG-29 خودتون میتونید تفاوتها رو با RPG-7 که قدیمی ترین نوع از این سلاح هست بوضوح ببینید
RPG-29_USGov.JPG
دوست با اطلاعات من،منم نگفتم که rpg 7 این قابلیت رو داره که(حالا امکانش هست که تویه این بازی در نوک راکت rpg اون سنسور رو کار گذاشته باشن)بعدشم برو دمو رو یه بار دیگه ببین با rpg قفل نمیکنه
درضمن یکی از اهداف دادن دمو بازی به خاطر اینهکه استاد با اطلاعاتی مثل شما این بازی رو بازی کنه و ایرادات بازی رو به گوش سازندگان بازی برسونه.اگه بخواد بحث باگ گرفتن باشه از همین bf3 که اینقدر طرف داریش رو میکنی یه چیزایی بهت نشون میدم که آبرو شرکت EA کلا میره(فقط حیف دلم نیومد آپلود کنم)

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
رفيق محسن نمي گه RPG به صورت خودكار قفل مي كنه كه !
مي گه چرا وقتي با SOFLAM ) PLD ?) ما روي يه هدف ليزر مي اندازيم ميتونه روش قفل بكنه !

ببين حتي اگر چيزي كه شما مي گي درست هم باشه پس RPG نبايد روي اهداف ليزر شده قفل كنه و شليك بشه تازه RPG شده FIRE & FORGET !
چيزي كه توي BF4 حتي سلاح خيلي پيشرفته ايي مثل JAVELIN هم نداره و بايد روي هدف بموني تا بهش بخوره

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
شوخي ميكني؟:d
البته منظورم بیشتر حالت Loadout ها و داشتن Skill های شبیه BC2 مثلا بیشتر شدن قدرت Medkit+ ها و بازگشت C4 و Claymore به Recon بود.
راستی Achievement List بازی اومده ولی 80% مال Campaign هست و Multiplayer خیلی آسونه :d:|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
البته منظورم بیشتر حالت Loadout ها و داشتن Skill های شبیه BC2 مثلا بیشتر شدن قدرت Medkit+ ها و بازگشت C4 و Claymore به Recon بود.
راستی Achievement List بازی اومده ولی 80% مال Campaign هست و Multiplayer خیلی آسونه :d:|
اون كه اره:d بقيه جهات شبيه BF3+MOH هستش.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
محسن حرفت درسته ولی منم تا ندیدم باورنمی کردم!
تویه یه مستند جنگی یه RPG-7 به همراه دوربین دید در شب به سمت یه AC-130 شلیک کرد و تویه دوربین نشون داد که راکتش چطور داشت دنبالش میگشت تو هوا و وقتی نزیکش شد رفت به سمتش و ترکوندش!
ولی بازم این حرف بالاتو قبول دارم
محمد جان میشه اسم مستند رو بگی منم برم یه نگاهی بندازم:)
آقا اصلا من میگم همچین چیزی وجود داره(که وجود نداره:d) میشه به من بگید توی BF4 چجوری امکانش هست که یه RPG-7 اونم از طریق IRON SIGHT و بدون تجهیزات اپتیکی روی وسیله های مختلف لاک کنه و اونا رو مورد اصابت قرار بده؟باید بگم که یه کلاهک هر چقدر هم که مجهز باشه بدون تجهیزات اپتیکی لازم نمیتونه یه هدف که قفل لیزری شده رو مورد اصابت قرار بده حتما میگی کلاهکش این اجازه رو بهش میده پس اگه اینجوریه کلاهک احتیاج به لانچر مجهز اصلا نداره و میشه با دست یا تیرکمون هم پرتابش کرد و هدف رو مورد اصابت قرار داد چون موشکش خود به خود به سمت هدف هدایت میشه ضمنا اون AC-130 که شما توی مستند دیدی مورد اصابت قرار گرفته اگر که توی میدون جنگ واقعی بوده میتونسته به راحتی فلر بزنه و از اصابت جلوگیری کنه اصلا تا اونجایی که همه میدونن وسیله های پرنده بزرگ و عملیاتی واسه اینکه مورد اصابت موشکهای مختلف حتی موشکهای لیزری و هدایت رادیویی قرار نگیرن افسر جنگ الکترونیک دارن در ثانی اگر هم AC-130 به عنوان هدف آزمایشی واسه اون مستند استفاده شده کدوم آدم عاقلی میاد توی یه مستند واسه آزمایش گلوله RPG-7 که یکی از ارزون قیمت ترینها در نوع خودش محسوب میشه AC-130 گرون قیمت رو انتخاب کنه؟ والا تا اونجایی که من میدونم از پهبادهای ارزون قیمت واسه آزمایش همچین اسلحه هایی استفاده میشه نه یه AC-130 گرون قیمت گر چه من در عجبم که AC-130 به اون بزرگی چجوری با یه گلوله RPG-7 ترکیده;)

اگه بخواد بحث باگ گرفتن باشه از همین bf3 که اینقدر طرف داریش رو میکنی یه چیزایی بهت نشون میدم که آبرو شرکت EA کلا میره(فقط حیف دلم نیومد آپلود کنم)
برادر عزیز من کی گفتم این قابلیت لاک کردن باگ محسوب میشه؟ منظور من اینه که دایس اومده یه قابلیت غیر واقعی رو توی یه بازی قرار داده اصلا من فرض رو بر واقعی بودن این قابلیت میگیرم به نظر شما اون RPG-7 که این قابلیت رو داره نباید توی بازی حداقل یه دوربین ساده واسه واقعیتر جلوه دادن این قابلیت داشته باشه؟

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
محمد جان میشه اسم مستند رو بگی منم برم یه نگاهی بندازم
:)
آقا اصلا من میگم همچین چیزی وجود داره(که وجود نداره
:d
) میشه به من بگید توی BF4 چجوری امکانش هست که یه RPG-7 اونم از طریق IRON SIGHT و بدون تجهیزات اپتیکی روی وسیله های مختلف لاک کنه و اونا رو مورد اصابت قرار بده؟باید بگم که یه کلاهک هر چقدر هم که مجهز باشه بدون تجهیزات اپتیکی لازم نمیتونه یه هدف که قفل لیزری شده رو مورد اصابت قرار بده حتما میگی کلاهکش این اجازه رو بهش میده پس اگه اینجوریه کلاهک احتیاج به لانچر مجهز اصلا نداره و میشه با دست یا تیرکمون هم پرتابش کرد و هدف رو مورد اصابت قرار داد چون موشکش خود به خود به سمت هدف هدایت میشه ضمنا اون AC-130 که شما توی مستند دیدی مورد اصابت قرار گرفته اگر که توی میدون جنگ واقعی بوده میتونسته به راحتی فلر بزنه و از اصابت جلوگیری کنه اصلا تا اونجایی که همه میدونن وسیله های پرنده بزرگ و عملیاتی واسه اینکه مورد اصابت موشکهای مختلف حتی موشکهای لیزری و هدایت رادیویی قرار نگیرن افسر جنگ الکترونیک دارن در ثانی اگر هم AC-130 به عنوان هدف آزمایشی واسه اون مستند استفاده شده کدوم آدم عاقلی میاد توی یه مستند واسه آزمایش گلوله RPG-7 که یکی از ارزون قیمت ترینها در نوع خودش محسوب میشه AC-130 گرون قیمت رو انتخاب کنه؟ والا تا اونجایی که من میدونم از پهبادهای ارزون قیمت واسه آزمایش همچین اسلحه هایی استفاده میشه نه یه AC-130 گرون قیمت گر چه من در عجبم که AC-130 به اون بزرگی چجوری با یه گلوله RPG-7 ترکیده
اسمش که یادم نمیاد مال خیلی وقت پیشه (در مورد مستند بودنشم زیاد مطمعا نیست چون قضیه چند سال پیشه شاید فیلم بوده من یادم نمیاد:d)
من نگفتمکه با IRON SIGHT میشه زد و نگفتم که این چیزی که دایس گزاشته عین واقعیت هست در واقع این بازی یک مثال از واقعیت به سبک بازی هست مثلا تویه BF3 ما میرفتیم تویه یه تانک و تا هر چقدر میخواستیم باهاش توپ شلیک میکردیم خوب همه میدونیم که همچین چیزی واقعیت نداره و در واقعیت در نهایت گلوله های یه تانک تمام شدنیه! ولی در این بازی به این سبک گنجونده شده
حالا اینم قضیش همینه نیازی نیست بیان دقیق مثل واقعیت درستش کنن و همون بشه اگر بخوایم اسمش رو بازی بزاریم باید این چیزارو درک کنیم!
در مورد AC-130:
تویه BF ما وقتی میشینیم تویه یه جت وقتی یک بار از فلر استفاده میکنیم چند ثانیه بعد هم میتونی دوباره استفاده کنیم اما تویه واقعیت هم اینطوره ایا؟!!
خوب نیست قطعا مدت زمان بیشتری میخواد
حالا این فیلم یا مستندی که من دیدم یه راکت به سمتش شلیک شد و با فلر دفعش کرد ولی دوباره یه راکت به سمتش شلیک شد که ایندفعه فرصت دفعش رو نداشت در واقع فلر نداشت که دفعش کنه و ترکید!
در مورد اخر هم بگم شک نکن که یه AC-130 با یک گلوله RPG میترکه دلیلش حالا یا میتونه منفجر شدن محمات خود AC-130 یا اتیش گرفتن چیزی هایی که قابل اشتعاله مثل سوختش و خلاصه 1000 دلیل دیگه!
باز هم میگم این یه بازیه دلیلی نداره که خوده واقعیت باشه اگه بخوایم به این چیزا گیر بدیم پس فردا باید به اینکه چرا یه سرباز هم میتونه جت برونه هم هلی هم تانک هم ...:d
ولی بازم نظر داش محسن حرف حقه:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
محمد جان میشه اسم مستند رو بگی منم برم یه نگاهی بندازم:)
آقا اصلا من میگم همچین چیزی وجود داره(که وجود نداره:d) میشه به من بگید توی BF4 چجوری امکانش هست که یه RPG-7 اونم از طریق IRON SIGHT و بدون تجهیزات اپتیکی روی وسیله های مختلف لاک کنه و اونا رو مورد اصابت قرار بده؟باید بگم که یه کلاهک هر چقدر هم که مجهز باشه بدون تجهیزات اپتیکی لازم نمیتونه یه هدف که قفل لیزری شده رو مورد اصابت قرار بده حتما میگی کلاهکش این اجازه رو بهش میده پس اگه اینجوریه کلاهک احتیاج به لانچر مجهز اصلا نداره و میشه با دست یا تیرکمون هم پرتابش کرد و هدف رو مورد اصابت قرار داد چون موشکش خود به خود به سمت هدف هدایت میشه ضمنا اون AC-130 که شما توی مستند دیدی مورد اصابت قرار گرفته اگر که توی میدون جنگ واقعی بوده میتونسته به راحتی فلر بزنه و از اصابت جلوگیری کنه اصلا تا اونجایی که همه میدونن وسیله های پرنده بزرگ و عملیاتی واسه اینکه مورد اصابت موشکهای مختلف حتی موشکهای لیزری و هدایت رادیویی قرار نگیرن افسر جنگ الکترونیک دارن در ثانی اگر هم AC-130 به عنوان هدف آزمایشی واسه اون مستند استفاده شده کدوم آدم عاقلی میاد توی یه مستند واسه آزمایش گلوله RPG-7 که یکی از ارزون قیمت ترینها در نوع خودش محسوب میشه AC-130 گرون قیمت رو انتخاب کنه؟ والا تا اونجایی که من میدونم از پهبادهای ارزون قیمت واسه آزمایش همچین اسلحه هایی استفاده میشه نه یه AC-130 گرون قیمت گر چه من در عجبم که AC-130 به اون بزرگی چجوری با یه گلوله RPG-7 ترکیده;)

برادر عزیز من کی گفتم این قابلیت لاک کردن باگ محسوب میشه؟ منظور من اینه که دایس اومده یه قابلیت غیر واقعی رو توی یه بازی قرار داده اصلا من فرض رو بر واقعی بودن این قابلیت میگیرم به نظر شما اون RPG-7 که این قابلیت رو داره نباید توی بازی حداقل یه دوربین ساده واسه واقعیتر جلوه دادن این قابلیت داشته باشه؟
در مورد کلیپی که دوستمون میگه منم ندیدم ولی به نظرر شما آیا یه پمپ بنزین به اون بزرگی با یه کبریت بی خطر کوچولو به باد نمیره
در مورد دوربین که شما خودتون هم میدونید.کارش فقط برای سهولت دید شما برای مسافت دوره.
ولی به نظر من این حرکتی که تویه مولتیپلیر بازی گذاشته شده، یه جور همکاری چند نفره رو در قسمت آنلاین بازیه. درست مثل یه جنگ واقعی.خب تا انتشار بازی که زمان زیادی مونده (25 روز)منو شما اگه این مساله رو عیب میدونیم پس باید به گوش سازندگان بازی برسونیم اونا حتما یه توضیحی برای این کارشون دارن
در کل هرچیزی نقصی داره حتی منو شما ولی میتونیم نیمه پر لیوان رو نگاه کنیم یا حتی به اون عیب به دید مثبت نگاه کنیم(البته واقع بینی رو نباید کنار گذاشت)

- - -ویرایش - - -

اسمش که یادم نمیاد مال خیلی وقت پیشه (در مورد مستند بودنشم زیاد مطمعا نیست چون قضیه چند سال پیشه شاید فیلم بوده من یادم نمیاد:d)
من نگفتمکه با IRON SIGHT میشه زد و نگفتم که این چیزی که دایس گزاشته عین واقعیت هست در واقع این بازی یک مثال از واقعیت به سبک بازی هست مثلا تویه BF3 ما میرفتیم تویه یه تانک و تا هر چقدر میخواستیم باهاش توپ شلیک میکردیم خوب همه میدونیم که همچین چیزی واقعیت نداره و در واقعیت در نهایت گلوله های یه تانک تمام شدنیه! ولی در این بازی به این سبک گنجونده شده
حالا اینم قضیش همینه نیازی نیست بیان دقیق مثل واقعیت درستش کنن و همون بشه اگر بخوایم اسمش رو بازی بزاریم باید این چیزارو درک کنیم!
در مورد AC-130:
تویه BF ما وقتی میشینیم تویه یه جت وقتی یک بار از فلر استفاده میکنیم چند ثانیه بعد هم میتونی دوباره استفاده کنیم اما تویه واقعیت هم اینطوره ایا؟!!
حالا این فیلم یا مستندی که من دیدم یه راکت به سمتش شلیک شد و با فلر دفعش کرد ولی دوباره یه راکت به سمتش شلیک شد که ایندفعه فرصت دفعش رو نداشت در واقع فلر نداشت که دفعش کنه و ترکید!
در مورد اخر هم بگم شک نکن که یه AC-130 با یک گلوله RPG میترکه دلیلش حالا یا میتونه منفجر شدن محمات خود AC-130 یا اتیش گرفتن چیزی هایی که قابل اشتعاله مثل سوختش و خلاصه 1000 دلیل دیگه!
باز هم میگم این یه بازیه دلیلی نداره که خوده واقعیت باشه اگه بخوایم به این چیزا گیر بدیم پس فردا باید به اینکه چرا یه سرباز هم میتونه جت برونه هم هلی هم تانک هم ...:d

داداش با پستت خیلی حال کردم،حرف همه ی دوستان منطقی.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
در مورد AC-130:
حرف شما هم کاملا درسته محمد جان این یه بازیه و از یه بازی نمیشه زیاد هم ایراد گرفت ولی خب دیگه BF اینقدر جذابیت داره که آدم بیشتر اوقات با واقعیت اشتباه میگیرتش:dولی خب دیگه به نظر من دایس اگه واسه استینگر و ایگلا توی این بازی قابلیت لاک کردن گذاشته باشه نباید دیگه واسه RPG هم همینکار رو میکرد و باید این اسلحه رو به روال سابق که توی BF3 شاهدش بودیم فاقد قابلیت لاک کردن طراحی میکرد چون الان فقط لانچرهای معمولی این قابلیت رو ندارن که اونم اگه همینجوری اوضاع پیش بره توی BF5 باید شاهد لاک کردن M320 روی وسیله ها هم باشیم:d
کلا همونجوری که چند صفحه قبل گفتم این نسخه ای که الان داریم بازی میکینم اسمش با خودشه دیگه بتا یعنی نسخه کامل و نهایی بازی نیست امیدوارم هر عیب و ایرادی که توی بتا هست توی نسخه نهایی برطرف بشه تا همگی بتونیم در کنار هم ازش لذت ببریم:d

در مورد کلیپی که دوستمون میگه منم ندیدم ولی به نظرر شما آیا یه پمپ بنزین به اون بزرگی با یه کبریت بی خطر کوچولو به باد نمیره
حرف شما هم درسته ولی اینو باید متذکر بشم که وسیله های پرنده مخازن سوختشون توسط مواد خاص ضد اشتعال و گلوله و انفجار کاملا توسط چندین لایه عایق بندی شده.اگه قرار بر این بود که اینجور وسیله ها امنیتشون در میدان جنگ در حد پمپ بنزین باشه که هیچ احمقی به خودش جرات نمیداد با این وسیله ها توی خاک دشمن عملیات انجام بده
فقط جهت اطلاع شما و بقیه دوستان اینم چند تا عکس از عایق بندی مخزن سوخت هلیکوپتر آپاچی که توی قسمت دم طراحی شده البته فک نکنم لازم به یادآوری باشه که قدرت مقاومت هر کدوم از این لایه های عایق و خود مخزن چندین برابر از فولاد بیشتره:)
b2d693e8863fde5f1.jpg

2357a477f838dbe21.jpg

23577320d8e3d0843.jpg

d8b7311d5f30cd2e4.jpg

23577930fbb1f7fd2.jpg

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
در مورد اين قابليتبايد بگم من هم موافقم هم مخالف !
موافق از اين جهت كه ديگه با لاك كردن RPG كمتر شاهد بيس كمپ شدن هستيم ! مثلا" توي نوشهر اگر در سمت US قرار مي گرفتيم خيلي راحت ميشد با كمي كار تيمي ملت رو بيس كمپ كرد ( برعكسش هم ميشد البته ) ولي اينجا چون SOFLAM ديگه دستي شده و ميشه باهاش حركت كرد اگر توي يه تيم 12 نفره فقط 5-6 نفر ريكون بشن و هي لاك بكنن و بقيه تيم مهندس بشن خيلي راحت تر از هر لانچر ديگه ايي مي تونن هلي و تانك رو بيارن پايين
نميدونم ميدونيد يا نه خود RPG توي بازي بالاترين قدرت تخريب بين همه لانچرهارو داره

ولي بدي ايش اينه كه غير واقعيه و ميتونه خيلي مسخره بازي و نوب پسندانه بشه !
من و محسن رفتيم بالاي پشت بوم يكي از ساختمون ها و فقط اين رو توي يه سرور به صورت ازمايشي امتحان كرديم ! دشمني رو به رومون نبود
خيلي راحت به اكثر مپ دسترسي داشتيم و ميتونستيم هلي رو از توي بيس دشمن در نيومده با RPG بزنيم !
حالا يه مثال ميزنم ! فرض كنيد توي همون نوشهر همچين قابليتي بود ! ديگه كدوم هلي بيس US ميتونست اصلا" بلند شه ؟!

يه چيز خوب ديگه بازي اينه كه هر شاخه ايي از اسلحه ها خط PROGRESSION خودش رو داره !
يعني مثلا" اگر بخوايد كلت ها باز بشن بايد با كلت ها كيل بگيريد اگر بخوايد لانچرهاي بعدي باز بشن بايد با لانچرها امتياز بگيريد و الي اخر

با اين سيستم جديد PERK ه چيه توي بتلفيلد كه ميذاره نارنجك اضافه مهمات يا دويدن بيشتر داشته باشيم ؟! با اين سيستم جديد نتونستم كنار بيام به نظرم مسخره است
اگر يهو كل اسكواد بميره تمامي تلاش ها از بين ميره
بعد از اون تعداد گلوله ها واقعا" كمه

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali

لیست Achievement کو ؟!!!!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان من یادمه سر بتای BF3 هم همین موضوعات بود ولی وقتی بازی اومد دیدیم که چه شاهکاری هست مولتی پلیرش.
من خودم با اومدن بتا کلا نا امید شدم ولی مطمئن هستم مثل BF3 اینهم زمان ریلیز درست خواهد شد.
یه نکته دیگه من قبلا BF3 رو روی X360 بازی میکردم ولی الان اومدم سمت PC . دیروز رفتم بتا رو دانلود کردم روی X360 واقعا کیفیت تکسچرها و Draw Distance افتضاح بود:-&
سمت BF3 هم که رفتم همین موضوع بود ولی چون عادت داشتم توجه نمیکردم!
البته تنها نکته ی بسیار خوبی که توی کنسول دیدم این خراب شدن آسمون خراش بود که خیلی خیلی واقعی تر از نسخه ی PC هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر