Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
توی خود سایت زلو قسمت بن ببنین بن هستین یا نه اگه نبودین میتونین یه اکانت دیگه بسازین
یه اکانت دیگه ساختم الان منتهی یه مشکلی دارم.
اون قسمت اول که سری اول میخواستم وارد بشم یه صفحه ی سبزِ EA اومد که میل + پسورد رو گرفت الان کجا میتونم دوباره وارد کنم چون لانچر ارور لاگین میده.

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
یه اکانت دیگه ساختم الان منتهی یه مشکلی دارم.
اون قسمت اول که سری اول میخواستم وارد بشم یه صفحه ی سبزِ EA اومد که میل + پسورد رو گرفت الان کجا میتونم دوباره وارد کنم چون لانچر ارور لاگین میده.

این محتویات این پوشه را پاک کنین
C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
بالاخره اومد :d ، مرسی
یه چند دقیقه ای بازی کردم الان میخوام کانکت بشم میزنه Disconnect Blaze
تو انجمن ZLO گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم.

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
سلام من فایل launcher.dll رو دانلود کردم
دیگه چی باید دانلود کنم؟
یه لانچرم زدم ولی موقع جوین میگه invalidtoken
مشکل از چیه؟

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
سلام من فایل launcher.dll رو دانلود کردم
دیگه چی باید دانلود کنم؟
یه لانچرم زدم ولی موقع جوین میگه invalidtoken
مشکل از چیه؟

شما اگر از روش قدیمی استفاده میکننین اول باید برین سایت zloemuدوباره ثبت نام کنین و کلاینت و دی ال ال رو بگیرین چون روش قدیمی از کار افتاده

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
شما اگر از روش قدیمی استفاده میکننین اول باید برین سایت zloemuدوباره ثبت نام کنین و کلاینت و دی ال ال رو بگیرین چون روش قدیمی از کار افتاده
کلاینتو نمیتونم پیدا کنم :(
لینکشو میشه بدین؟

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
سلام
من هر بار که میخوام بازیو اجرا کنم با اوریجین اجرا میشه
و بعد این ارور رو میده

zlwwye72heuzqyr5uqpa.png

مسیر بازی بتل 3 رو هم تغییر دادم ولی بازم میخواد با اوریجین اجرا بشه اما توی اوریجین ارور میده و میگه مسیر بازی معلوم نی
چیکار کنم؟

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
سلام
من هر بار که میخوام بازیو اجرا کنم با اوریجین اجرا میشه
و بعد این ارور رو میده

zlwwye72heuzqyr5uqpa.png

مسیر بازی بتل 3 رو هم تغییر دادم ولی بازم میخواد با اوریجین اجرا بشه اما توی اوریجین ارور میده و میگه مسیر بازی معلوم نی
چیکار کنم؟

مشکل از کلاینتتون هس از لینک بالا دان کنین اخرین نسخه دی ال ال رو هم بگیرین

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
آقا قضیه چیه همه ی سرورای ایرانی Punkbuster رو غیرفعال کردن :/
میگن پانک باستر باگ شده برای باتل و فعلا پوشه pb از خوده بازی پاک کنین تا لگ نباشین و تا چند روزه دیگه اوک میشه حالا اگه کسی میدونه چخبره بیاد بگه وگر نا عروسی چیتر ها میشه تو باتل فیلد:|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر