Battlefield 2042 | PC

b2042.jpg
نسخه جدید بازی پس از انتظاری طولانی معرفی شد و بازی در تاریخ 22 اکتبر عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: DICE
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: 19 نوامبر 2021
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی فاقد بخش داستانی میباشد.​
  • روسیه و آمریکا در آستانه جنگ قرار دارند. جهان سالهاست که شاهد تنش و جنگهای نیابتی این 2 کشور است.​
  • بازی 7 مپ خواهد داشت. از شهر سئول پایتخت کره جنوبی تا صحراهای مصر.​
  • تعداد پلیرهای مپ تا 128 نفر خواهد بود.​
  • تمام سلاحها، وسایل و وسایل نقلیه قابل کاستومایز کردن میباشند. میتوانید سگی روبوتیک را برای کمک احضار کنید یا از Grappling Hook و Wingsuit مخصوص خود استفاده کنید.​
  • بازی 3 نسخه Standard, Gold, Ultimate خواهد داشت.​
عکسها
-----------
https___pbs.twimg.com_media_E3cByv9VoAs1IYB_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCO_BVUAQ8e6G_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCOivVEAEursx_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCP0DUcAILiSG_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCPZHVIA4c020_format=jpg&name=large.jpg ss_3c80ac244535f63dad735bdcf2b3bf91cac44a1c.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,747
از حیث طراحی محیط و پوشش گیاهی نمیدونم چرا به من حس کرایسیس پلی دادن میده !
مورد بعدی اسنایپ رو خیلی افتضاح در آوردن در این حد :-& :-&:sick:🤮
اسلحه ها attachment ای چیزی برای انلاک کردن ندارن ! و کلا از هر کلاس یک سلاح بیشتر تو بتا نبود !

این EA هم خودشو جر واجر کرد اخر چی داد بیرون خاااک برسر .

مورد اول ، به منم همین حس رو داد دقیقا :D ولی مشکلی نداشتم باهاش.
مورد دوم ، چونکه اسنایپ های اند گیم و حتی مید گیم بازی باز نمیشن براتون ، همون چندتا اسنایپ اول بازی رو میبینید که خیلی ضعیف هستند.
مورد سوم ، جدی نگفتین که :D چون اینا فقط برای بتا هست ! در آینده بازی بیاد نزدیک 40 تا سلاح برای اول بازی فقط هست که هر سیزنم بیشتر میشن و اینکه الان باز نیستن همه سلاح ها براتون و فکر کنم اتچمنت گذاشتن هم باید گان رو لول اپ کنی ؟ اینو نمیدونم برای این شماره.

بازی بدک نیست ولی من HUD بازی رو اصلا قبول ندارم آخه رنگ سبز و زرد چیه خداوکیلی

HUD خیلی جای گذاری بدی داره ! مثلا نشون دادن مدل فایر ریت یا نشون دادن جون و ... اصلا جاشون درست نیست !

رو pc اونقدر بات نیست درسته؟ همین چنتا کیل هم پلیر نباشن دق میکنم.
طوفان کی میشه؟ بارون میگیره فقط

بات که بود چندتا ، از مدل راه رفتن و تیر زدنشون میفهمی ، به اسمشون توجهی نکردم.
طوفانم کاملا RNG هست.

آقا چه جوری متوجه میشی کدوم سرور افتادی؟ پکت ها رو چک میکنی یا داخل خود گیم ریجن رو نشون میده؟

از خوده تسک منیجر توی ریسورسس میرم میبینم نتورک کجا وصل شدم ! :D ای پی رو چک می کنم کشورش مشخص میشه.ولی در کل می گم اگر افتادین امریکا و استرالیا و اینا چند بار لفت بدین بیاین تو میوفتین اروپا بلاخره یا حتی بحرین ولی بحرین خیلی کم پیش میاد.

____

منم خودم احتمالا پیش خریدو کنسل کنم ، هی به دوستام گفتن بگیرین بگیرین ، نگرفتن حالا قیمتش تقریبا دو برابر شده زورشون میاد بگیرن xD تنهاییم حال نمیده ... فعلا فکر کنم باید با همون تارکوو سر کنم تا یک تخفیف توپول بخوره همه بگیرن با هم بریم.

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
منم خودم احتمالا پیش خریدو کنسل کنم ، هی به دوستام گفتن بگیرین بگیرین ، نگرفتن حالا قیمتش تقریبا دو برابر شده زورشون میاد بگیرن xD تنهاییم حال نمیده ... فعلا فکر کنم باید با همون تارکوو سر کنم تا یک تخفیف توپول بخوره همه بگیرن با هم بریم.

تخفیف تپل بخوره میشه قیمت قدیم بازی که ما پیش خرید کردیم در نتیجه منطقی نیست ریفاند 😂

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,352
نام
امیرعلی
بازی از حیث گیم پلی خیلی خوبه، ولی از دید من UI و HUDش خیلی جای کار دارن، HUDش زیادی شلوغ و بزرگ و پر از چیزای غیر ضروریه. کاش حداقل میشد شخصی سازیش کرد.
گان پلی، که به نظرم اولین چیز هست که توی یه بتلفیلد جدید باید بهش توجه کرد، هم خیلی منو راضی کرد. با اینکه شخصا با ttk بالا تو بازیای fps مشکل دارم ولی اونقدر سرگرمم کرده که فعلا این مورد زیاد آزاردهنده نشده برام.
گیم‌پلی وسایط هم از همین الان خیلی کم نقص هست، مخصوصا تانک که منو یاد BF4,3 میندازه.

یه چیزی که منو آزار میده آسمون بازیه :| نمیدونم کسی اینو حس کرده یا نه. آسمون صافش از نظر بصری خیلی قشنگه ولی نمیدونم چرا تشخیص فاصله‌ی چاپر‌ها و کلا هرچیزی تو آسمون اینقدر برام سخته تو این بازی. حس green screen میده، انگار عمق آسمون مصنوعیه
وجود بات توی بازی خواه ناخواه حس رقابت شدید و تنشی که همیشه سری bf داشته رو کمتر کرده. اطلاع ندارم ولی امیدوارم ماد tdmش بات نداشته باشه. با اینکه خیلی هوش مصنوعی خوب و غیرقابل پیشبینی داره ولی شخصا موافق این تغییر نیستم مگر برای سرورهای خیلی خلوت.
در آخر هم به نظرم بزرگترین حسن بازی ساختن یه چیز تازه روی فونداسیون هون bf محبوب دلهاست و بدترین تغییرش و بزرگترین ایرادش از نظر من این تغییرات classها و نبود faction توی بازیه.

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
بازی با گرافیک 1060 3 gig و corei3 9100 به زور بین 20 تا 30 فریم میده . عملا نمیشه با این سیستم بازی کرد مگه اینکه تو نسخه اصلی بهینه تر بشه . خوب شد فعلا پیش خرید نکردم

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
بازی با گرافیک 1060 3 gig و corei3 9100 به زور بین 20 تا 30 فریم میده . عملا نمیشه با این سیستم بازی کرد مگه اینکه تو نسخه اصلی بهینه تر بشه . خوب شد فعلا پیش خرید نکردم

دنبال معجزه نباشید
پرفورمنسش همینه . البته اینو بگم که بازی به شدت cpu محوره درصد استفاده از cpu 77% و gpu حدودا 52~3%

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VEGETAR

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
448
بازی جالب نیست از نظر من،مگر بعدا تغییراتی صورت بگیره و همچنین پرفرمنس بازی بهینه تر بشه.
انیمیشن ها نچسب،فیزیک تانک و پرواز هلی و هواپیما هم که دیگه نگم...
دیشب یخرده با هلی و ... رفتم نظری نداشتم! امروز هم 1-2 ساعت بازی کردم خوشم نیومد.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دقیقا مشکلش چیه ؟ defib رو در میاره میمالونه به هم و میزنه طرفم پا میشه
بله میزنه رو هوا طرف پا میشه :)
انیمیشن BFV رو مقایسه کن با این نسخه اونجا قشنگ با طرف در ارتباطه ول اینجا میره بالا سرش دیفب رو همینجوری که وایساده میزنه رو هوا طرف پا میشه ، قشنگ پسرفت داشته اینجا

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
آقا الان با چه روشی رو به خاورمیانه یا اروپا وصل میشین؟
این روز آخرو چهار گیم درست آدم بزنه 5 تا گیم میری 4 تاش پینگ بالا 200 ـه :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
بله میزنه رو هوا طرف پا میشه :)
انیمیشن BFV رو مقایسه کن با این نسخه اونجا قشنگ با طرف در ارتباطه ول اینجا میره بالا سرش دیفب رو همینجوری که وایساده میزنه رو هوا طرف پا میشه ، قشنگ پسرفت داشته اینجا
منظورت یکی از دردسر ساز ترین انیمیشن های کل سری رو میگی ؟:-? به صورت کلی در تمام نسخه های سری به همین شکل بوده و دلیل هم داشته اینجا هم انیمیشن revive عوض شده چون قرار بودن به صورت کامل عمل زدن defib حالت انیمیشن داشته باشه اما یک پروسه طولانی میشد که چند ثانیه طول میکشید و باعث کشته شدن پلیر ها میشد دقیقا اتفاقی به که تو bfv افتاد و باعث شد میزان revive کردن کاهش پیدا کنه و بعدش سرعت انیمیشن رو بیشتر کردن اما بازم افراد ترجیح میدادن که revive رو انجام ندن به این نمیگن پسرفت,میشه استفاده درست از feedback به دست اومده افتضاح ترین چیز همین انیمیشن revive هست که دقیقا تو جاهای شلوغ باعث میشه کسی به revive حتی فکر هم نکنه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
مشکل اینجاست قبل از bf5 هیچ انیمیشنی برای revive وجود نداشت و وقتی که توی bf5 انیمیشن ها رو آوردن وسط خیلی ها شروع کردن به گریه زاری توی ردیت و فروم ها و الان هم که اون انیمیشن رو حذف کردن بازم مردم باهاش مشکل دارن

از نظر من بازی بدون انیمیشن های اضافی مثل خارج شدن از تانک یا جیپ و یا revive لذت بخش تره و درست مثل دوران bf3 و bf4 هستش
اتفاقا این نقصِ
انیمیشن های bf1 رو ببین ! هرچند خیلی طول میده تا بلند بشه و تو همین لحظات ممکنه یکی پیدا بشه هد شاتت کنه !
اما بودنش بهتر از نبودنش هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر