Battlefield 2042 | PC

b2042.jpg
نسخه جدید بازی پس از انتظاری طولانی معرفی شد و بازی در تاریخ 22 اکتبر عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: DICE
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: 19 نوامبر 2021
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی فاقد بخش داستانی میباشد.​
  • روسیه و آمریکا در آستانه جنگ قرار دارند. جهان سالهاست که شاهد تنش و جنگهای نیابتی این 2 کشور است.​
  • بازی 7 مپ خواهد داشت. از شهر سئول پایتخت کره جنوبی تا صحراهای مصر.​
  • تعداد پلیرهای مپ تا 128 نفر خواهد بود.​
  • تمام سلاحها، وسایل و وسایل نقلیه قابل کاستومایز کردن میباشند. میتوانید سگی روبوتیک را برای کمک احضار کنید یا از Grappling Hook و Wingsuit مخصوص خود استفاده کنید.​
  • بازی 3 نسخه Standard, Gold, Ultimate خواهد داشت.​
عکسها
-----------
https___pbs.twimg.com_media_E3cByv9VoAs1IYB_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCO_BVUAQ8e6G_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCOivVEAEursx_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCP0DUcAILiSG_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCPZHVIA4c020_format=jpg&name=large.jpg ss_3c80ac244535f63dad735bdcf2b3bf91cac44a1c.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خب امروز 2 ساعتی بازی کردم.
خیلی خوب شده بازی، تو آلفا هم گفتم بیس بازی خیلی خوب درآوردن.
ایرادی نمیتونم بگیرم جز بهینه نبودن، من مجبور شدم رو 1080 همه چی بیارم روی low تا بالای 100 فریم بگیرم، اونهم باز بالا پایین میاد.
خیلی جای کار داره، حتما از این بهینه تر هم میشه.

همه چی بازی دوست دارم، از TTK بگیر تا شوتینگ، اسنایپ چقدر خوبه.

بهترین کار همین بالا بردن تایم TTK بود ! دیگه مثل دوتا شماره قبلی نمی تونی مدیک بری سریع بکشی هیل کنی بری بعدی :D در کل بازی خیلی بالانس شده ، خیلیا میگن شبیه کود شده به خاطر یک هوک و یه سر خوردن روی زمین :| ولی به نظر من عالی شده ! هسته گیم پلی همون بتلفیلده که یکم چیزای جدید بهش اضافه کردن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,641
نام
مــاکــان
بهترین کار همین بالا بردن تایم TTK بود ! دیگه مثل دوتا شماره قبلی نمی تونی مدیک بری سریع بکشی هیل کنی بری بعدی :D در کل بازی خیلی بالانس شده ، خیلیا میگن شبیه کود شده به خاطر یک هوک و یه سر خوردن روی زمین :| ولی به نظر من عالی شده ! هسته گیم پلی همون بتلفیلده که یکم چیزای جدید بهش اضافه کردن.
دقیقا اصلا هیچیش شبیه به COD نیست، اونی که میگه رسما cod بازی نکرده و فقط یه چی دیده.
بازی کاملا بتلفیلد هست که المانهای خوب چند نسخه اخیر رو یکجا آورده به بازی.

• Like
Reactions: jetalpha

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
jays2cent حسابی با بازی حال کرده، میگه نزدیک‌ترین حس و حال رو به بتلفیلد 3 داره که از نظر ایشون بهترین عنوان بتلفیلد تو کل سری هست.
با کارت 570 rx تست کرده بود بتا رو روی low ثابت 70 فریم میگرفت.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
از دیروز ۴-۵ ساعت بازی کردم بتا رو.
بد نیست در کل.
یک سری باگ داره بازی که تا لانچ احتمالا فیکس میشه.
پرفورمنس هم خوبه. من بالای ۶۰ فریم میگرم اکثرا مواقع (4K - High@). البته سیستم من رو بهتره ملاک قرار ندیم!
نمیشه در کل نظر نهایی داد که بازی ارزش خرید داره یا نه. کلا بتا ۱ مپ هست و ۱ مود. تازه میگن این بتا بیلد ۳ ماه پیشه و تازه نسخه نزدیک انتشار هم نیست!
به نظر من صبر کنین تا نقدهای بازی بیاد بیرون و یکم ملت بازی کنن و بعد تصمیم خرید بگیرین. تو این اوضاع ۱ تومن پول بازی ندین!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,947
نام
MR.1199
خیلی وقتا میندازه سرور های دور از ما ، من میشه تا 3-4 بارم لفت میدم میام تا یه مچ اروپا میوفتم ! کلا هم دو بار فکر کنم بحرین افتادم پینگم 40-50 شد :D
آقا چه جوری متوجه میشی کدوم سرور افتادی؟ پکت ها رو چک میکنی یا داخل خود گیم ریجن رو نشون میده؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,641
نام
مــاکــان
به نظر من صبر کنین تا نقدهای بازی بیاد بیرون و یکم ملت بازی کنن و بعد تصمیم خرید بگیرین. تو این اوضاع ۱ تومن پول بازی ندین!
دیگه چه نقدی؟
خودت بازی کردی دیگه، منتظری 4 نفر دیگه بیان چی بگن؟
بازی کاملا از BF1 و BFV بهتره.
حالا برای ما گرون در میاد آره درسته، منم به همین علت و اینکه دوستهام نمیگیرن احتمالا حالا حالاها نخرم.
ولی منتظر 4تا یوتوبر و منتقد نباشین، بازی خودش داره داد میزنه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
از حیث طراحی محیط و پوشش گیاهی نمیدونم چرا به من حس کرایسیس پلی دادن میده !
مورد بعدی اسنایپ رو خیلی افتضاح در آوردن در این حد :-& :-&:sick:🤮
اسلحه ها attachment ای چیزی برای انلاک کردن ندارن ! و کلا از هر کلاس یک سلاح بیشتر تو بتا نبود !

این EA هم خودشو جر واجر کرد اخر چی داد بیرون خاااک برسر .

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
آقا چه جوری متوجه میشی کدوم سرور افتادی؟ پکت ها رو چک میکنی یا داخل خود گیم ریجن رو نشون میده؟
سرور ها رو که خود بازی برات انتخاب می کنه براساس پینگت و جای خالی داشتن. تو بتا سرور هم نمیشه انتخاب کرد.
برای دیدن عدد پینگ در بازی، دکمه Tab بزن و اون بالا سمت راست کنار رنکت پینگ رو می تونی بیینی.
---------------------------------------------------------------------

حالا من که بازی رو پیش خرید کردم، خوب یا بدش دیگه تو پاچم رفته! :D
ولی اگه هنوز نخریدین، حتما صبر کنین تا نسخه اصلی بیاد و یکم بگذره و فیدبک افراد رو ببینین. خصوصا تو ایران (شرایط سرور ها و فریم...)
براساس نسخه بتا تصمیم نگیرین. چون عملا هیچی نداره.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,080
نام
احمد
اسلحه ها attachment ای چیزی برای انلاک کردن ندارن ! و کلا از هر کلاس یک سلاح بیشتر تو بتا نبود !

دقیقا این محیط جنگلیش رو ادم میبینه فکر میکنه داره کراسیس بازی میکنه...ولی در کل منم خیلی حس و حال بتل 3 رو توش میبینم واقعا بعد از مدتها داریم یک بتل خوب رو میبینیم! حیف خیلی گرونه:|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
یعنی بازیای EA همیشه آدم باید درگیری داشته باشه با سروراش، Apex ـم وضع همینه :D
4 تا مچ زدم پینگ 250 گفتم چیز پی ان وصل کنم شاید وصل شد اروپا که وصلم شد و پینگ خیلی اوکی شد باز دوباره بازی بعدی تمصیم گرفت وصل شه به مریخ با پینگ 450 :|
بتلفیلد باز نبودم هیچوقت ولی یک جورایی حس 3-4 ـو میده دوباره که خیلی خوبه.

در مورد گرافیک با اینکه خوبه اما خیلی چیز عجیبی نیست بنظرم، زمان 3-4 گرافیک و تخریب پذیری محیط خیلی پشم ریزون تر بود برا زمان خودش اما الان فقط اوکیه.

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157

درود سلاح بیشتر باز میشه Screenshot_2021-10-08-18-31-23-950_com.google.android.youtube.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,641
نام
مــاکــان
درود سلاح بیشتر باز میشه
درسته اما تو بتا مثل اینکه محدود شده به همین چندتا.
===========
در مورد اسنایپ این اولیه خب خیلی قوی نیست.
اما من با همین خیلی حال میکنم، هدشات که میکنی واقعا حس خوبی میده، باهر هدشات یک اوووووووووووف میگم خودم حال میکنم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر