Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

lovelife

کاربر سایت
Apr 4, 2010
134
با کمک احسان مشکل اینکه تو خارج نشون نمی داد درست شد !
واقعا متشکرم ازش ، وقت زیادی گذاشتش .
پانک باستر هم فعال شد !
فقط رنک می مونه که اون هم حل می شه تو این 2 3 روزه

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
پانک باستر هم فعال شد !

احسن شکرا جیدا
Thanks Cheif
:-*(~~):bz:bz:bz:thanks::groupwave:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
پانک باستر هم فعال شد !

بسیار عالی

در همین جا باید از احسان و حسام و داوود سپاس گذاری کنم. هم اکنون که سرور در بخش مولتی پلیر ثبت شده دیگه باید چشم به راه باشیم آرام آرام بازیکن های برون مرزی هم به سرور بیان

البته تجربه ای که من پیش تر ها داشتم در سرور آرنا این هست که این کاربرهای برون مرزی معمولا در ساعات های میانه ی شب میان. امیدوارم که کمی زودتر به سرور بیان

باز هم سپاس از این سه نفر به ویژه احسان گرامی

آخرین ویرایش:

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
ديديد؟ من نباشم چقدر باهم دعوا ميکنيد؟!

دوستان گرامی

هم اکنون بازی همه ی دوستان به اندازه ای قوی شده و البته هماهنگی هایی به وجود اومده که بی گمان می تونیم به عنوان یک تیم در برابر تیم های برون مرزی بازی کنیم.

اگر کسی از دوستان زبان انگلیسی رو به خوبی می دونه همین جا مطرح کنه تا من نشانی برگ ویژه ی BF2 رو در فیس بوک بهش بدم تا در اونجا درخواست مسابقه با یک تیم برون مرزی رو بده تا بتونیم یک مسابقه در یک زمان مشخص داشته باشیم.

اگر این کار نتیجه نداد می تونیم در یک زمان مشخص (برای نمونه یک ساعت) با یک تیم مشخص بریم به یک سرور و یک جوخه و یک اسکواد تشکیل بدیم و توانایی های خودمون رو آزمایش کنیم(با این کار با بازیکن های برون مرزی bf2 یا گرداننده ی های سرور (ادمین ها) هم ممکنه آشنا بشیم و بتونیم مسابقات پر شماری رو باهاشون برگزار کنیم

ميبينيد؟ چندروز نبودم زديد چک وپوز همديگه رو آورديد پائين! آخه چرا با هم دعوا مي کنين ؟ بازيه ، جدي که نيست .

درضمن بنده به خوبي به زبانهاي انگليسي و عربي مسلطم . اگر کمکي خواستيد در خدمتم>:d<

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
درودبر پنداروگفتاروکردار نيک شما

دوست گرامی شما لطف کنید کسی اگر به همراه دارید و با هم در پیوند هستید رو کنترل کنید

شخصی به نام "ملوس سارا" برای دومین بار به همراه شما به سرور تشریف آوردن.
1- ایشون بارها به بیس حمله کردن و توضیح قوانینی که 15 نفر بهش رای دادن رو نپذیرفتند! و همچنان به پایگاه اصلی حمله کردند
2- ایشون از دشنام های ویژه ی خود نظیر "کُ... خُل" و "دهاتی" و "عقده ای" و از این دست چیزها بهره بردند و به درخواست های مکرر درباره ی صرف نظر کردن از این گونه ادبیات کوچه بازاری و چاله میدانی توجه نکردند.

این دو عامل باعث شد که بنده ایشون رو کیک کنم. حالا اگر همگان بر این باور باشند که از این پس دشنام گویی و هرزه دری در سرور کاری عادی هست و قوانین هم باید برچیده شود جریان متفاوت خواهد بود.

دوست گرامی داوود، جریان از این قرار بود و بنده با خیال آسوده و با دلی استوار این برخورد رو با ایشون کردم. اگر با توجه به این شرایط مشکلی هست و دیدگاه شما و دیگر دوستان چیز دیگری هست و کلا هدف از راه اندازی سرور چیزی دیگری هست (با توجه به هزینه هایی که شما متحمل می شوید)، بنده از این پس در روند کاری سرور دخالتی نخواهم داشت (آنچنان که تا کنون پی گیر ماجرا بودم).

--------
پ.ن: شما بهتره برای فرارها و گریزهای پیاپی از جلوی بالگرد و واژگونی‌های پر شمار بر اثر ترس! فکری بکنید و دنبال اسکریپت بگردید. بازهم درود به دوستانی دیگه که فرار نمی کنند..

دوست گرامي . اصلاً از گفتار بعضي تازه واردها ناراحت نشويد . ما شمارا به خوبي مي شناسيم.شما از اندک افراد داراي دانش و سواد شايسته و همچنين بسيار انسان با سخصيتي هستيد و هرکسي که شمارابشناسد بدين امر گواهي مي دهد.
از ديگر دوستان خواهش ميکنم هرچه زودتر مطالب زننده اي که درچندصفحه گذشته بوجود اورده اند را حذف کنند.
ادب و احترام را رعايت کنيم. همين يک سرور ايراني را داريم .کاري نکنيد اين هم نابودبشه. راستش قبلا هم افراد داراي صبر وتحمل کم داشتيم که باعث شد بنده حقير برم سراغ بازيBFbc2 با سريال نامبر اُريجينال ! که همه ي سرورهاي جهان ميشود بازي کنم.دلتون بسوزه! ! ! يادتونه اين رو به شوخي گفتم چقدر دردتون اومد قبلاً ؟=))! ! !!! ! !! ! !!!

7488

کاربر سایت
Oct 1, 2010
30
نام
Mr.Fa
سلام.چرا امشب مپ كركند نبود؟همه ميدونن كه يكي از بهترين مپاي bf2 هستن ايشون.من خواهش ميكنم براي شبهاي آينده اين مپو فراموش نكنن.ممنون

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
.

آریا جان شما خودت یکم احترام بذار به بچه ها وقتی میگن توپ نزن، نزن دیگه!! حتما باید کیک میشدی؟
یکی از زیباترین لحظات لحظه ای بود که آریا به خارجیه گفت طبق قانون توپخونه نزن!!:d شادترین لحظه ی زندگی من بود!

.

امشب حد اقل 15 نفر تو بازی بودند! دیگه تعداد رفت بالا و میشه قوانین رو کاملا فراموش کرد.. منظورم زمانی هست که شلوغ میشه.. ساعت 9 شب که خودمون 5 یا 6 تا هستیم قوانین رو رعایت میکنیم تا بازی باحال بمونه..
یه تدبیری برای خودی کشتن قرار شد رضا بیندیشه که امیدوارم موفقیت آمیز باشه.. امشب فقط خودی میزدند! سر یه هلیکوپتر! عجیبه!

راستی 7488 شما آیدیت تو بازی چیه؟

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
همان گونه که پیش بینی می کردم سرور از نیمه های شب شلوغ شد و پر شد از بازیکن های برون مرزی. به نظر میاد همان گونه که ایمان گفت، بهتره که تا زمانی که شمار بازیکن ها زیر 10 هست قوانین برپا باشه و پس از آن اگر بیش از 10 نفر شدیم قوانین رو کنار بگذاریم. چرا که قوانینی که برنهاده شده به این دلیل برنهاده شدند که شمار بازیکن ها کم بود و هم اکنون که شمار بازیکن ها به بالای 15 نفر در شب نخست رسیده دیگر این قوانین (1- آفند (حمله) نکردن به پایگاه 2- نزدن توپخانه) کارایی پیشین را نخواهند داشت.

دوست گرامي . اصلاً از گفتار بعضي تازه واردها ناراحت نشويد . ما شمارا به خوبي مي شناسيم.شما از اندک افراد داراي دانش و سواد شايسته و همچنين بسيار انسان با سخصيتي هستيد و هرکسي که شمارابشناسد بدين امر گواهي مي دهد.
از ديگر دوستان خواهش ميکنم هرچه زودتر مطالب زننده اي که درچندصفحه گذشته بوجود اورده اند را حذف کنند.
ادب و احترام را رعايت کنيم. همين يک سرور ايراني را داريم .کاري نکنيد اين هم نابودبشه. راستش قبلا هم افراد داراي صبر وتحمل کم داشتيم که باعث شد بنده حقير برم سراغ بازيBFbc2 با سريال نامبر اُريجينال ! که همه ي سرورهاي جهان ميشود بازي کنم.دلتون بسوزه! ! ! يادتونه اين رو به شوخي گفتم چقدر دردتون اومد قبلاً ؟=))! ! !!! ! !! ! !!!

سپاس از مهری که دارید

دوست گرامی از این پس لطف کنید زمانی که کم تر از 10 نفر هستیم از توپ خانه بهره نبرید. همچنین به بیس آفند نزنید

بچه ها از این موضوع ناراحت شده بودند و شکایت می کردند. جوری شده بود که شماری از دوستان می خواستن به خاطر این کار از بازی بیرون برن.

ولی همین که شمار بازیکن ها از 10 بیش تر شد از همه ی این ابزارها بهره ببرید ;) همه از توانایی های شما در زمینه فرماندهی آگاه هستیم. من یادم هست زمانی که اون قدیم ها با وحید و حسام و دیگران توی سرورهای برون مرزی بازی می کردیم و با شما آشنا شدیم، شما همیشه فرمانده (کاماندر) بودین و در این زمینه هم خیلی خوب کار می کردید و گروه رو راهبری می کردید، ولی لطفا تنها و تنها زمانی که شمار بازیکن ها از 10 بیش تر شده از این توانایی بهره ببرید و نه پیش از اون که شمار بازیکن ها کم هست.

همچنین سپاس از کمک شما در زمینه ی زبان انگلیسی که بی گمان با توجه به آمدن بازیکن های برون مرزی می تونه به سرور یاری برسونه.

باز هم سپاس از همه ی دوستانی که به قوانین احترام می گذارند.

سلام.چرا امشب مپ كركند نبود؟همه ميدونن كه يكي از بهترين مپاي bf2 هستن ايشون.من خواهش ميكنم براي شبهاي آينده اين مپو فراموش نكنن.ممنون

بله دوست گرامی اگر این مپ که محبوب شماری فراوانی از دوستان هست زدوده شده باشه بی گمان حسام مپ رو به سرور خواهد افزود. در این زمینه مشکلی نیست

یه تدبیری برای خودی کشتن قرار شد رضا بیندیشه که امیدوارم موفقیت آمیز باشه.. امشب فقط خودی میزدند! سر یه هلیکوپتر! عجیبه!
بله ایمان گرامی. این تنظیمات قابل انجام هست. برای نمونه اگر من فلان شمار بازکن خودی بکشم و امتیاز منفی بگیرم از سرور کیک می شم. حتی در سرورهای شلوغ تر اگر این کار چند بار انجام بشه بازیکن بّن می شه.

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
سلام.من تو بازي faiml هستم.شما اگه خواستي منو fa صدا كن.ممنون
پس بالاخره کشفت کردیم!!

فقط دو سه روز طول کشید تا بفهمیم شما رو چی صدا کنیم! چون آیدیت هم اصلا قابل خوندن نیست..:d

..

رضا از توضیحاتت ممنون..
فقط یه نکته ای به نظر من اومد در مورد فرمانده یا leader squad...
بچه ها لطف کنید تا زمانی که به همه فوت و فنها آشنا نشدید از squad leader شدن یا مخصوصا فرمانده (commander) شدن بپرهیزید..
خیلی از دوستان نمیدونن اگر فرمانده بشن باید استراتژی پیاده کنند یا لااقل spot کنند دشمن رو! یا باز لا اقل supply بندازن! بازم نه؟ پس دیگه UAV رو بزنن!! :d

دوستان به محض ورود فرمانده میشن و یعد هرچی درخواست میدی انگار نه انگار! فرمانده اصولا اینقدر وظیفه داره که نمیتونه کامل در بازی درگیر بشه..
squad leader هم همینطور.. چون باید با فرمانده در تماس باشه بهتره کسی باشه که اصول اولیه رو میدونه..

نکته دیگه اینکه این گزینه های رای گیری رو روی صفحه دقت کنید.. گاهی فرمانده باید عوض بشه و رای گیری انجام میشه اما کسی رای نمیده.. یا برای کیک یا تغییر مپ..
برای دوستانی که نمیدونن میگم page up رو بزنید بعنی موافقید و page down یعنی مخالفید..

این بود انشای من..:d

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
پس بالاخره کشفت کردیم!!

فقط دو سه روز طول کشید تا بفهمیم شما رو چی صدا کنیم! چون آیدیت هم اصلا قابل خوندن نیست..:d

..

رضا از توضیحاتت ممنون..
فقط یه نکته ای به نظر من اومد در مورد فرمانده یا leader squad...
بچه ها لطف کنید تا زمانی که به همه فوت و فنها آشنا نشدید از squad leader شدن یا مخصوصا فرمانده (commander) شدن بپرهیزید..
خیلی از دوستان نمیدونن اگر فرمانده بشن باید استراتژی پیاده کنند یا لااقل spot کنند دشمن رو! یا باز لا اقل supply بندازن! بازم نه؟ پس دیگه UAV رو بزنن!! :d

دوستان به محض ورود فرمانده میشن و یعد هرچی درخواست میدی انگار نه انگار! فرمانده اصولا اینقدر وظیفه داره که نمیتونه کامل در بازی درگیر بشه..
squad leader هم همینطور.. چون باید با فرمانده در تماس باشه بهتره کسی باشه که اصول اولیه رو میدونه..

نکته دیگه اینکه این گزینه های رای گیری رو روی صفحه دقت کنید.. گاهی فرمانده باید عوض بشه و رای گیری انجام میشه اما کسی رای نمیده.. یا برای کیک یا تغییر مپ..
برای دوستانی که نمیدونن میگم page up رو بزنید بعنی موافقید و page down یعنی مخالفید..

این بود انشای من..:d

آفرین
نمره : 19/5
نیم نمره کم کردم چون هوای منو نداشتی !

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
نکته ای که باید گوشزد کنم این هست که بر پایه ی تجربه ای که دارم بازیکن های برون مرزی که به سرور میان:

بیش تر در ساعات پایانی شب و از آن بیش تر پس از بامداد میان!
دوستان اگر بازیکن ها و کاربرهای برون مرزی به سرور اومدن می توان شماری از نوشته ها رو که در توانمون هست به انگلیسی بنویسیم. (هر چند پارسی قند است و والاترین زبان ها هست و این را می توان از طریق بررسی شاهکارهای ادبی که در زبان ما برجای مانده از اوستا و سنگ نبشته ها و سروده ها و حماسه ها و نثرها به اثبات رسانید)

----
پ.ن: از این پس کوشش می کنم در پایان هر پیامی که در انجمن می گذارم یک بیت سروده از چامه سرایان پارسی گو هم بزارم که کار کمی جنبه ی فرهنگی هم پیدا کنه. البته همه ی دوستان می توانند این کار رو انجام بدن اگر کار درستی به نظرشون می رسه.

هر کسی را سر کوی صنمی شد مقصود***مقصد ساده دلان خاک حجاز است هنوز
ملک الشعرای بهار

7488

کاربر سایت
Oct 1, 2010
30
نام
Mr.Fa
در مورد فرمانده شدن بايد بگم من bf2 رو 4 سال تنهايي بازي كردم.واينكه منظورم اينه به تمام نكات فرمانده شدن واردم.اگرم تو بازي ديده باشين هركي supplyبخواد من براش accept كردم.دشمنا رو براي نيروهاي خودي اسپات ميكردم.اگه ميخواين يه بازي واقعي كنيم من بازي نميكنم و فرمانده ميشم.مطمئن باشين اگه تعدادمون تو بازي زياد باشه و منم فرمانده بشم برنده ميشيم.فقط دوستان لطف كنن منو از فرماندگي حذف نكنن.خواهششششششش.آخه اونشب همش منو مينداختن بيرون.
:(من گناه دارم

آخرین ویرایش:

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
در مورد فرمانده شدن بايد بگم من bf2 رو 4 سال تنهايي بازي كردم.واينكه منظورم اينه به تمام نكات فرمانده شدن واردم.اگرم تو بازي ديده باشين هركي supplyبخواد من براش accept كردم.دشمنا رو براي نيروهاي خودي اسپات ميكردم.اگه ميخواين يه بازي واقعي كنيم من بازي نميكنم و فرمانده ميشم.مطمئن باشين اگه تعدادمون تو بازي زياد باشه و منم فرمانده بشم برنده ميشيم.فقط دوستان لطف كنن منو از فرماندگي حذف نكنن.خواهششششششش.آخه اونشب همش منو مينداختن بيرون.
:(من گناه دارم

من بهترین فرمانده ی جهان هستم ، سال 2007 و 2008 دو سال پیاپی جایزه ی بهترین فرماندهی رو دریافت کردم . نمی خواستم بگم ولی من خارجی هستم =))
:gunner: :coolgun: :coolgun: :coolgun: :coolgun::sniper:

7488

کاربر سایت
Oct 1, 2010
30
نام
Mr.Fa
من بهترین فرمانده ی جهان هستم ، سال 2007 و 2008 دو سال پیاپی جایزه ی بهترین فرماندهی رو دریافت کردم . نمی خواستم بگم ولی من خارجی هستم =))
:gunner: :coolgun: :coolgun: :coolgun: :coolgun::sniper:

آقا خيلي لوسي.چرا مسخرم ميكني خوب؟دلم شكست=((آخه من خيلي فرماندگي بلدم.در ضمن من هرچي ميخوام برم تو سرور بازي كنم ميگه پانك باستر گيرميده.يا ميگه connection faild يا ميگه سي دي كي اصل نيست.جريان چيه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر