Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظر شما دشمن تو این نسخه سخت جونتر نشده تو بتل قبلی راحتر میمردن ؟:-?

دشمنی که در کار نیست اما چرا سبکش کمی فرق داره اما قلقلش بیاد دست 1 ثانیه طرف مرده به نظرم مولتی بازی حرف نداره همه چیزش عالی هست از گرافیک تا فریم تا باقی چیزها

• Like
Reactions: kamyy

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,108
نام
پوریا
منم با برادرم تونستم بازی رو امتحان کنم. اولین تجربه battlefield رو داشتم و مولتی بازی میکردیم. بازیه خوبیه ولی خیلی خیلی خیلی باگ داره. بعضی مواقع جلو نمیره و عقب عقب میره. بعضی مواقع هم اصلا نمیتونی حرکت یا شلیک کنی. بعضی مواقع هم الکی لگ دارم. همین لگ مسخره پنج شش بار به کشتنم دادخ. جالبه که وقتی دوباره میرم توی همون منطقه و کسی نباشه خبری از لگ نیست. البته فقط من مشکل دارم و سیستم برادرم مشکل نداره. ولی گیم پلی اش خوبه. به شدت هم حجم مصرف میکنه و برای ما ایرانی ها به ضرره بزرگه. در کل واقعا موندم که این بازی رو بخرم یا نه؟ به معنای واقعی کلمه موندم.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,343
نام
امیرعلی
شخصا بعد از ١ دهه (!) تجربه سرى Battlefield خيلى با اين نسخه حال كردم و صد در صد ميگيرمش. BF4 رو اصلا دوست نداشتم و بنظرم ضعيف ترين نسخه سرى بود. BF2 و 3 بهترينان واسه من؛ بيشتر به حسى كه بازى بهم ميده اهميت ميدم تا نكات ريز بازى، نسخه هاى قديمى بازى واقعا بزرگى جنگ و هيجان يه نبرد رو به گيمر القا ميكردن (كه دلايل زيادى از جمله طراحى هنرى مپ ها و موزيك و افكت هاى صوتى و... داره) چيزى كه BF4 توش فاجعه بود.
ولى به هر حال نظرات متفاوته يكى ميپسنده يكى نميپسنده اما مطمعن باشيد همونى هم كه نميپسنده بازيش ميكنه -همونجور كه خودم اينهمه BF4 بازى كردم- چون بالاخره شوتر دوست داره و چى بهتر از BF!؟
اون مپ آلفا جورى كه از تريلرها معلوم بود خيلى اتمسفر خفن ترى داره اى كاش اونم تو بتا قابل بازى بود!

• Like
Reactions: Emad47

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
منم با برادرم تونستم بازی رو امتحان کنم. اولین تجربه battlefield رو داشتم و مولتی بازی میکردیم. بازیه خوبیه ولی خیلی خیلی خیلی باگ داره. بعضی مواقع جلو نمیره و عقب عقب میره. بعضی مواقع هم اصلا نمیتونی حرکت یا شلیک کنی. بعضی مواقع هم الکی لگ دارم. همین لگ مسخره پنج شش بار به کشتنم دادخ. جالبه که وقتی دوباره میرم توی همون منطقه و کسی نباشه خبری از لگ نیست. البته فقط من مشکل دارم و سیستم برادرم مشکل نداره. ولی گیم پلی اش خوبه. به شدت هم حجم مصرف میکنه و برای ما ایرانی ها به ضرره بزرگه. در کل واقعا موندم که این بازی رو بخرم یا نه؟ به معنای واقعی کلمه موندم.
بگیر حداقل داستانیشو برو

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
تانک ها رسما لذت بازی رو دارن از بین می برن!!~X( تو مد rush کافیه یکی از تیم حریف تانک بلد باشه دیگه فاتحه گیم و اعصابتون باید بزنید.......
رسما 3بار مستقیم شلیک می کنی با توپخانه انگار نه انگار بعد یه تعمیر ساده ...... یه چیزی هم دم دست نیست RPG چیزی ادم بزنه بهش دیگه اینقدر جولان نده!!!!!!:-&:-&
بازی هنوز ایراد داره . تو نسخه نهایی درست می شه

تانک ضد ضربه که نیست

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,746
نام
رضا.آ
شخصا بعد از ١ دهه (!) تجربه سرى Battlefield خيلى با اين نسخه حال كردم و صد در صد ميگيرمش. BF4 رو اصلا دوست نداشتم و بنظرم ضعيف ترين نسخه سرى بود. BF2 و 3 بهترينان واسه من؛ بيشتر به حسى كه بازى بهم ميده اهميت ميدم تا نكات ريز بازى، نسخه هاى قديمى بازى واقعا بزرگى جنگ و هيجان يه نبرد رو به گيمر القا ميكردن (كه دلايل زيادى از جمله طراحى هنرى مپ ها و موزيك و افكت هاى صوتى و... داره) چيزى كه BF4 توش فاجعه بود.
ولى به هر حال نظرات متفاوته يكى ميپسنده يكى نميپسنده اما مطمعن باشيد همونى هم كه نميپسنده بازيش ميكنه -همونجور كه خودم اينهمه BF4 بازى كردم- چون بالاخره شوتر دوست داره و چى بهتر از BF!؟
اون مپ آلفا جورى كه از تريلرها معلوم بود خيلى اتمسفر خفن ترى داره اى كاش اونم تو بتا قابل بازى بود!

بخش کمپین سینگل پلیر چندان جذاب نبوده و نیست
اتمسفر خفن ترش چیه ؟ تریلری چیزی ازش هست ؟
ی طوفان شن داره ی هوای آفتابی و ی هوای ابری .
شما که خودت استاد بزرگ چاپر و جت هستی در تمام ادوار بتلفیلد :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,379
ی طوفان شن داره ی هوای آفتابی و ی هوای ابری . :D
داداش مثلا چیا میخواستی داشته باشه خب

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,343
نام
امیرعلی
اصلا کسی از کمپین حرف زد؟
مپی که تنها مپ آلفا بود و توی همه ی استریم ها هم توش بازی میکردن رو میگم.
نـَ مـَ نَ ؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اما مطمعن باشيد همونى هم كه نميپسنده بازيش ميكنه -
بله هر کسی نظری داره و این حرفا بحثی درش نیست، ولی از این حرفا نزنید خواهشا. شما از کجا می دونی؟ حداقا 10-15 نفر می شناسم 4 و 3 رو گرفتن ولی از این یکی خوششنون نیومده می نمی گیرن. چیزی که واضحه متاسفانه اومدن بازی رو باز هم ساده تر کردن و اون سیستم Battlefront رو پیاده کردن، با اینکه Battlefront اصلا موفق نبود (از نظر فروش نه).

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,108
نام
پوریا
بگیر حداقل داستانیشو برو
داستان های سری بازی battlefield اشغال بوده. همه هم برای مولتی اش بازیش میکنن. بازی خیلی باگ داره. خیلی. امیدوارم نسخه نهایی اینقدر باگ نداشته باشه و حجم مصرفی اینترنتی اش هم کمتر باشه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,746
نام
رضا.آ
هیچ وقت لانچ bf3 و بدتر از اون bf4 رو یادم نمیره
تا چندین و چند ماه بعد از ریلیز سرورها قابل بازی نبود کلی چیتر تو بازی ریخته بود و اینقد glitch تو هر سوراخ سنبه اش داشت که از بازی کردنش منصرف میشدی
همینطور نت کد مزخرفش که چند سال بعد هنوز مشکل داشت خدا رو شکر این یکی مثل اینکه مشکل نت کد نداره !

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
داستان های سری بازی battlefield اشغال بوده. همه هم برای مولتی اش بازیش میکنن. بازی خیلی باگ داره. خیلی. امیدوارم نسخه نهایی اینقدر باگ نداشته باشه و حجم مصرفی اینترنتی اش هم کمتر باشه.
نگو برادر، سری بتلفیلد دو تا شاهکار داستانی بنام بدکمپانی یک و دو داره که هیچ وقت دیگه تکرار نمیشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر