Battlefield 1 به طور رسمی رونمایی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
---Battlefield 1 Official Reveal Trailer.mp4_20160506_233122.015.jpg

چند دقیقه پیش بتلفیلد 1 بصورت رسمی رونمایی شد.

در این شماره از بازی ما تاریخ جنگ های جهانی را مرور خواهیم کرد. مبارزات تن به تن، اسب سواری و جنگ های هوایی و کامیکازه، از چیزهایی است که در این بازی خواهیم دید.

بخش چند نفره بصورت 64 نفره خواهد بود شرکت دایس بیشترین تعداد وسایل نقلیه تا کنون را برای این بازی طراحی کرده است.

دایس سعی کرده بخش کمپین را بیشتر به سبک sand box نزدیک کند. به نظر میرسد به جنگ های تن به تن توجه زیادی شده. جنگ هایی با شمشیر را تجربه خواهیم کرد!

به مکان هایی مثل بریلن، ایتالیا و صحراهای عربی اشاره شد.

در بخش مولتی پلیر گفته می شود با آخرین و متفاوت ترین تکنولوژی دایس مواجه خواهید شد!

بازی بطور رسمی در تاریخ 21 اکتبر برای سه پلتفرم PC, Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. مشترکین EA Access میتوانند 3 روز زودتر این بازی را آزمایش کنند.

یک سری اطلاعات از نمایش پشت درهای بسته:

خوب ظاهرا بازی پشت درهای بسته نمایش داشته. چیزهایی که مینویسم گفته هایی هست که کانال Jackfrags ارائه دادن.

ایشون میگن که حتی بازی رو انجام دادن و یه سری feedback خواستن ازشون. بازی رو تو دوران جنگ جهانی اول دیوانه وار توصیف میکنه. بازی دارای 4 کلاس بندی هست. Assault, Medic, Support و Scout. میگه که به توجه به فیدبک های ملت، کلاس اسالت و مدیک رو جدا کردن مثل قدیم. یعنی مثل بتلفیلد 3 شده الان.
میگه توی بازی دینامیت داشتن که مثل C4 بوده تقریبا.

میگه که الان برای وسایل نقلیه هم کلاس جداگانه در نظر گرفته شده. یعنی اگه بخواید تانک برونید باید کلاس راننده تانک باشید و اگر بخواید سوار هواپیما بشید باید کلاس اون رو انتخاب کنید.

بازی بسیار سینمایی کار شده و همه جا انفجارهای مهیب خواهید دید. یعنی چیزی که توی تریلر دیدید رو میتونید به عینه تجربه کنید. تخریب پذیری بازی رو غیرقابل توصیف میدونه و میگه که خیلی بهتر از بتلفیلد 3 و 4 کار شده. ساختمان و دیوار ها و تقریبا همه چی تخریب میشده و میگه تو خیلی جاها میشه به بدکمپانی 2 شبیهش کرد.

همونطور که حدس زده میشد سلاح های بازی همگی آنالوگ هستن و به نظر میرسه با یه بازی سخت طرف هستیم. سلاح برای شما کاری انجام نخواهد داد و حالا این به مهارت بازیکن بستگی داره که چطور بازی کنه. سلاح های مختلفی از کلاس های مختلف تو بازی هستن. رایفل ها، SMG ها، شاتگان، اسنایپ ها و ... و اینکه باید یه سلاح مبارزه نزدیک هم انتخاب کنید که بسته به سلیقه و سبک بازیتون فرق دارن. سرنیزه ها هم توی بازی ها هستن و میتونید به سر اسلحتون ببندینش.

زپلین ها رو ندیدن اما به نظر میرسن که کنترلشون رو در دست میگیریم. حتی اگر خودمون کنترل نکنیم، مثل AC-130 میتونیم آتش ببارونیم روی زمین.

در مورد شخصی سازی سلاح میگه که سازنده ها بهشون گفتن با توجه به این که جنگ جهانی اول هست، چیز زیادی نبوده اون موقع اما یه سری تجهیزات گذاشتن توی بازی که بعد از جنگ جهانی استفاده میشدن، اما... تو همون جنگ جهانی هم وجود خارجی داشتن و فقط به مرحله عمل و استفاده نرسیده بودن، اما اینا برای جذابیت به بازی اضافشون کردن.

از کمپین بازی چیزی ندیدن اما یه سری اطلاعات گرفتن. اینکه ظاهرا سرگذشت چندین نفر رو خواهیم دید و اینکه چطور این جنگ روشون تاثیر میذاره.

در آخر میگه به علت کمبود وقت نمیتونم بیشتر ادامه بدم. به خونه که برگشتم سعی میکنم بیشتر توضیح بدم و در آخر هم بازی رو دیوانه وار توصیف کرده :D خسته نباشم :D
79423614490634402120.jpg

Battlefield 1 Official Reveal Trailer
720p || 1080p

واپیپرهای بازی:

آخرین ویرایش:

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
همه چیزی ک از خدا میخواستم !%%-
این بود ک با همیچن پیشرفت سمعی و بصری تو ساخت بازی ها برگردیم به جنگ جهانی اول و دوم با همه حس های ناب ، شیرین نوستالژیکش .

خیلی خیلی خوشحالم که بتلفیلد روندی معکوس از حیث زمان اما در عین حال روبه پیشرفت روزافزون در پیش گرفته ... بر خلاف COD .

RIP COD
كالاف از روزى كه به جنگهاى لوس و بچگانه و تخيلى و مدرن روى اورد rip شد
اميدواريم بتلفيلد با اين نسخه بعد از سالها يه حال اساسى به نسل ما بده

همينكه بازى توى اينده نيست عاليه

اميدوارم زود كركش كنن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Black Roz

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
BF از روز اول مولتی بوده بعد دوران Badcompany سینگل اضافه کردن! تمام دنیا هم 60$ نمیدن که فقط 5 ساعت کمپین بازی کنن تموم بشه بره ! شما که سینگل فقط بازی میکنید انتظار نداشته باش مثل Witcher، Fallout و..... باشه !

پس درست گفتم، دایس و EA خر زده پس کلشون، روانین، گیم حالیشون نیست، پول و وقت اضافی دارن ، سینگل پلیرش رو فقط برای من درست می کنن.
دمشون گرم!
در ضمن من نگفتم فقط سینگل پلیر،گفتم چون یکی سینگل دوست نداره دلیل نمیشه حذفش کنن.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,974
نام
احمد
پس درست گفتم، دایس و EA خر زده پس کلشون، روانین، گیم حالیشون نیست، پول و وقت اضافی دارن ، سینگل پلیرش رو فقط برای من درست می کنن.
دمشون گرم!
در ضمن من نگفتم فقط سینگل پلیر،گفتم چون یکی سینگل دوست نداره دلیل نمیشه حذفش کنن.
اتفاقا پول کم دارن واسه شما یک سینگل الکی سر هم می کنن بلکه شما بخری و اینا هم یک پول مفت بره تو جیبشون :D
یادمه یک زمانی تو سایت خود BF یک نظر سنجی گذاشتن که بازی رو برای مولتی می خرید یا سینگل و آمار حدود 93% به 7 % بود ( دقیق یادم نیست)

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دمشون گرم!
آقا حرص نخور بخش سینگل پلیر تایید شده :|
سینگل بتل همیشه زیاد روش مانور نمیده مولتیش مهمه و منم برا مولتی میخرمش ، اگرم شما برا سینگل پلیر میخردین ، خب ، دیگه نخرین مجبورتون که نکردن :-??

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اتفاقا پول کم دارن واسه شما یک سینگل الکی سر هم می کنن بلکه شما بخری و اینا هم یک پول مفت بره تو جیبشون :D
یادمه یک زمانی تو سایت خود BF یک نظر سنجی گذاشتن که بازی رو برای مولتی می خرید یا سینگل و آمار حدود 93% به 7 % بود ( دقیق یادم نیست)
87 به 13:D
کسی از Bf انتظار سینگل نداره ولی برای خالی نبودن میدون یه سینگل هم میزارن:D
در اصل بخوام بگم من bf رو برای مولتی میخرم ولی نبودن سینگل توش یکم عجیبه احساس میکنم یه بازی f2p هست بدون سینگل:D نمیدونم شاید فقط من این احساس رو دارم:D
و یکی از دلایل نخریدن sw bf برای من همین نبود سینگل بود در حالی که گیم پلی مولتیش رو خیلی خوشم اومد :D
و مدام این نوع بازی ها رو با f2p ها مقایسه میکنم و احساس میکنم بازی ر کردن تو پاچم:D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,768
نام
وحید
بسی هایپ شدیم از این تریلر
امیدوارم سینگلش خوب باشه یه حالی ببریم
کال اف که گند زده مدالم خبری ازش نیست امیدوارم این کاری بکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر