Batman: Arkham Origins | PS3

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
واقعا" به نظرم فقط يه DLC شده براي بتمن اركام سيتي ! يعني حتي هيچ FEATURE خاصي رو عوض نكردن با اين كه بازي زمانش به قبل تر از بتمن هاي اصلي ه و مال زمانيه كه بتمن هنوز دارك نايت نشده هنوز سيلور بتمن بوده ! ( درست گفتم ؟:d )
اون وقت کدوم DLC هست که دنیای بازی رو دو برابر بزرگ تر بکنه.بیش از 10 ساعت گیم پلی داشته باشه,صداگذاری اکثر کاراکتر ها تغییر کنه,BOSS فایت های چالش برانگیز به بازی اضافه کنه,دیتکتیو مد رو 180 درجه تغییر بده,داستان متفاوت با شخصیت های جدید اضافه کنه و دیگر موارد
:-/

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اون وقت کدوم DLC هست که دنیای بازی رو دو برابر بزرگ تر بکنه.بیش از 10 ساعت گیم پلی داشته باشه,صداگذاری اکثر کاراکتر ها تغییر کنه,BOSS فایت های چالش برانگیز به بازی اضافه کنه,دیتکتیو مد رو 180 درجه تغییر بده,داستان متفاوت با شخصیت های جدید اضافه کنه و دیگر موارد

و البته گرافیک بهتر ;)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

ببين رفيق اينهايي كه گفتي يه جورايي دقيقا" همون معني DLC ميشن ! دوبرابر كردن وسعت و گيم پلي و اين حرفها كار DLC ه
DETECTIVE MODE كه شما مي گي از عناصري بود كه قشنگ بود ولي ازش استفاده نكردن حالا يادشون افتاده برن تو كارش در مورد بقيه هم همينطوره
شما حتي حال و هواي بازي رو هم نگاه كني حتي طرز قرار گرفتن دوربين در هنگام باز كردن در و درهاي كانال هاي كولر مي بيني همون بتمن قبليه
از يه عنواني كه ميخواد جديد باشه انتظار بيشتري داشتم به شخصه

البته خوب شما طرفدار پر و پا قرص هستي بايد پشت بازي رو بگيري اما من روي اين موراد حساس ام و انچنان هم طرفدار بازي نيستم كه بخوام چشم پوشي كنم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ببين رفيق اينهايي كه گفتي يه جورايي دقيقا" همون معني DLC ميشن ! دوبرابر كردن وسعت و گيم پلي و اين حرفها كار DLC ه
DETECTIVE MODE كه شما مي گي از عناصري بود كه قشنگ بود ولي ازش استفاده نكردن حالا يادشون افتاده برن تو كارش در مورد بقيه هم همينطوره
شما حتي حال و هواي بازي رو هم نگاه كني حتي طرز قرار گرفتن دوربين در هنگام باز كردن در و درهاي كانال هاي كولر مي بيني همون بتمن قبليه

البته خوب شما طرفدار پر و پا قرص هستي بايد پشت بازي رو بگيري اما من روي اين موراد حساس ام و انچنان هم طرفدار بازي نيستم كه بخوام چشم پوشي كنم

اون جمله قرمزتون اگه غیر این بود عجیب بود!بازی باید به ریشه هاش پایبند باشه درسته؟مطمینن غیر این بود کلی بازیکن شاکی میشد.چون استودیو رو عوض کردن ریسک این کارا بالاس و جدا هم لطمه ای به بازی وارد نکرده.یجورایی غیر از این بود برا این عنوان غیرمعقول میشد!

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی

ببخشیدا شما انتظار داری بازی رو بکنن سبک بتل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باید شبیه قبل باشه ولی اگه DLC بود مرض داشتند همه چیه بازی رو عوض کنن؟مثل موضوع و شخصیت ها و کلا نقشه شهر و ... اقا نظرت قابل احترام هست ولی سعی کن یه چیزی بگی درست باشه

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
عزیز برادر,AC نصف گاتهام رو تشکیل می ده.بازی سال دوم بتمن رو روایت می کنه.خب تا اون موقع قطعا AC تفاوت زیادی داشته با اونی که توی B:AC دیدیم داره.
این ها اول باید بیان اون قسمت رو تغییر بدن و بعد نیمه دوم گاتهام رو که بسازن که ساخت نیمه دوم به مراتب سخت تر هست.
و اما بت کیو,واقعا مکانی مهم برای بتمن هست.تو AA این مکان بود اما واقعا کار خاصی نمی شد داخلش انجام داد.
توی بت کیو بتمن با الفرد می تونه صحبت کنه و اطلاعات کسب کنه,گجت های جدید رو برداره و تمرین کنه.دقیقا چیزی که از بت کیو انتظار داریم.
FAST TRAVEL کار بتمن رو خیلی ساده تر کرده.دیگه نیاز نیست یک مکان طولانی رو برید تا به مکان مورد نظر برسید.
کمبو های جدید مبارازت,سیستم کمبت بازی تغییری نکرده اما برای این که بهتر به نظر برسه یک سری کمبو ها اضافه کردند تا لدت مبارزات حفظ بشه.
یکی از کار های مهمی که WBM انجام داد عوض کردن صداگذار های بتمن و جوکر با توجه به زمان بود.اوایل خیلی ها اعتراض می کردن به این موضوع اما بعد از این که صدای هر دو رو شنیدم واقعا جا خوردم.دقیقا چیزی بود که از بتمن و جوکر جوان انتظار داشتم.
بتمن هم با توجه به کم تجربه بودنش اشتباهاتی رو انجام می ده که در شخصیت پردازی بتمن به وضوح می شه این موضوع رو مشاهده کرد.
یکی از ضعف های B:AC باس فایت های بازی بود که به شدت کشکی بود.B:AO مهارت بازیکن و بتمن رو می سنجه.یعنی این مشکل رو حل کردن.
قبلا بتمن وقتی به صحنه جرم می رسید,یک سری از چیز ها رو انالیز می کرد و تحلیل می کرد,اما در AO دقیقا صحنه رو مثل فیلم باز سازی می کنه.(دقیقا مثل فیلم ها که یک کاراگاهی تو ذهن خودش اتفاقات رو مجسم می کنه.)
تعدادی گجت هم به بازی اضافه شده که در جای خودش واقعا قابل تقدیر هست.
جو بازی هم به AC و AA فرق داره.دقیقا شب برفی کریسمس رو تداعی می کنه.اکثر کاراکتر ها هم از دوباره طراحی شدند.زره بتمن هم بالاخره به لطف WBM دچار تغییرات اساسی می شه و دیگه شبیه به پارچه نیست.
داستان بازی هم با وجود پریکول بودن,فوق العاده نوشته شده و روایت می شه.
جمع کردن 8 قاتل برای بتمن+دشمنانی مثل جوکر در یک شب قابل ستایش هست که هر کدوم هم به یک شیوه با بتمن مبارزه می کنند.
یک سری MINI BOSS ها و دشمنان جدید هم اضافه شدند که به کل سبک مبارزاتش با دیگر دشمنان فرق داره.
در کل با توجه به پریکول بودن,عوض شدن سازنده و محدودیت سخت افزاری کار سازنده قابل ستایش بوده و بازی کاملا قابل قبول هست.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دوستان عزیز یکیتون میتونید سیوتون رو بعد از
Locate The Black Mask ، بخش بعد از بانک
برام بذارید؟
بازیم گیر داره نمیدونم چه مرگشه

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل

دکتر جواب شما رو دادن ولی میتونید یه DLC معرفی کنید که محیط رو دو برابر کرده باشه با یه داستان جدید و وسعت دادن به گیمپلی؟!
اون بخشی هم که قرمز کردم آخه برادر من چه ربطی داره همه چی رو میخوای پای فن بودن بذاری؟!
بعدشم .. به عنوان یه استدیو فرعی واقعا کار گیمز مونترئال شدیدا قابل ستایشه ... اصلا همون نقشه و اتمسفر محیط بازی خودش به 10 می ارزه ...

وقتی تو محیط بازی گشت می زنید محیط هایی رو میبینید که خاطراتتون رو با آرکام سیتی به هم پیوند میده .. اصلا یه حس عجیبی بود برام ... :x
راستی بچه ها .. من به هوای اینکه درجه سختی هاردش مثل آرکام سیتیه بازی رو از هارد شروع کردم و دهنم رو سرویس کرده! با اینکه بتمن بازم ولی باز هم تو مبارزات شلوغ دچار چالش میشم ...:-s

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
مبارزات خیلی دقت و سرعت عمل بیشتری نسبت به قبل میطلبه خصوصا محیطهای بسته ...
بیشتر مبارزات بازی شلوغه تا جایی که من یه صحنه وقتی میخواستم یکی رو قلع و قمع کنم گوشه دیوار با ضربات متوالی (همون فن دایره و چند مربع) مداوم مزاحمم میشدن اصلا کلی صفا کردم ...
فکر کنم توی اون صحنه ده تایی حرب دشمن دفع کردم که یازدهمیش خوردم:d...توی کل دو نسخه ی قبل برا من این اتفاق نیافتاده بود انصافا...
دوتایی و سه تایی حمله کردنشون و دفعش که دنیایی هست برا خودش ...
ضمنا اگر این بازی کل محیطش و گرافیک و ....هم خود نسخه ی دوم بود بازهم بواسطه ی شخصیت های جدید و دوست داشتنی و داستان غنیش ارزش بازی داشت ...
ضمنا یادمون نره عنوان spin off هست .

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز یکیتون میتونید سیوتون رو بعد از
Locate The Black Mask ، بخش بعد از بانک
برام بذارید؟
بازیم گیر داره نمیدونم چه مرگشه
من یک ماموریت بعدشم ...اگر سیو منو بخوای یک ماموریت خوب رو از دست میدی ...

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

ببین مهدی تو خودت طرفدار KZ2 هستی و انتظار داری که هر بازی که از این سری میاد علاوه بر پیشرفتهایی که داره حال و هوای KZ2 رو داشته باشه پس نباید انتظار داشته باشی که سری بتمن هم نسبت به اون چیزی که طرفداراش دوست دارن تغییر زیادی کرده باشه کلا حال و هوای Arkham City باید همین چیزی باشه که هست چون طرفدارهای این بازی من جمله خود من بازی رو اینجوری میپسندیم و دوست نداریم هر شماره از بازی که میاد سبک بازی و همه چیز رو به کلی تغییر بدن.شاید تغییرات اعمال شده توی بازی به چشم تو که طرفدار این بازی نیستی دیده نشه ولی واسه من و بقیه که عاشق این بازی هستیم پیشرفتهای بازی نسبت به قبل با توجه به پایبند بودن سازنده ها به ریشه های بازی خیلی هم خوب بوده

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ع
یکی از کار های مهمی که WBM انجام داد عوض کردن صداگذار های بتمن و جوکر با توجه به زمان بود.اوایل خیلی ها اعتراض می کردن به این موضوع اما بعد از این که صدای هر دو رو شنیدم واقعا جا خوردم.دقیقا چیزی بود که از بتمن و جوکر جوان انتظار داشتم.

در مورد جوکر دلیلش این بود که Mark Hamill باز نشسته شد نه اینکه حتما میخواستن جوون تر باشه. کلا هم بازی 5 سال قبل از Arkham City هست فکر نکنم صدای کسی تو 5 سال اونقدر تغییر میکنه که نیاز بوده حتما صدا پیشه جدید بیارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر