Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
من که میگم احتمالش کمه چیزی که فکر میکنم باشه، اما اگه جای شما ها بودم یه نگاه به شخصیت The Heretic مینداختم.
5ie6d9b0jiz5xio937yh.jpg

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
End Game رو که با یه سرچ ساده تو گوگل میشه پیدا کرد ولی Arkham Knight رو از اینجا گرفتم
https://www.tusfiles.net/0uwnhyofhq4p
موقع دانلود تیک گزینه Use our download manager and get recommended downloads (پایین صفحه ـست) رو بردارید و رو قسمت سبز رنگ که اسم کمیک رو گرفته کلیک کنید
------------------------------------
همین الآن یه ایده دیگه واسه Arkham Knight به ذهنم رسید، بردادر بروس وین می تونه باشه، تو یکی از سری کمیک ها (فکر کنم Court of owls) برادر بروس رو می بینیم که سعی داره بتمن رو (که می دونه بروس زیر ماسک بتمن ـه) رو از بین ببره. البته این سری رو تا تهش نخوندم واسه همین نمی دونم دقیقاً چی شد :d
Owl man بعید میدونم باشه، چون اون هم هیکلش از بتمن بزرگتره، هم اونقدری نبوده که بخوان شخصیتو ازش بگیرن...
همین Heretic که دوستمون گفت احتمالش هست، ولی من خودم همین کلون بازی ها رو بیشتر احتمال میدم. یه کلون از خود بروس وین مثلا.

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
Owl man بعید میدونم باشه، چون اون هم هیکلش از بتمن بزرگتره، هم اونقدری نبوده که بخوان شخصیتو ازش بگیرن...
همین Heretic که دوستمون گفت احتمالش هست، ولی من خودم همین کلون بازی ها رو بیشتر احتمال میدم. یه کلون از خود بروس وین مثلا.
من خودم نظر شخصیم روی کلون بروس وینه، دلیل اول اینکه اگر راکستدی بخواد یه شخصیت کاملا تازه خلق کنه نمیاد از شخصیت های حاضر استفاده کنه. دلیل دوم هم همون اسپویلری که همه به جز راکستدی ردش کردند که توش آرکهام نایت توسط آماندا والر ساخته شده بود

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
آرت بوک تریلوژیـه بتمن در راه است و تقریبا یک ماه بعد از عرضه آرکامـ نایت در هفت جولـایـه امسال منتشر میشه و 320 صفحه ست :d
The Art of Rocksteady Studio's Batman : Arkham Trilogy
is the first official look behind the scenes of one of the most critically acclaimed and commercially successful video-game series of all time
Collecting together the best preproduction art , concept sketches , background paintings, character turnarounds , and sketch-to-final-ingame comparisons
from all three of Rocksteady's core Arkham titles Asylum , City , and Knight

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
جدا از موارد زیادی که به بازی اضافه شده که امیدوارم محدود به محیط خاصی نباشه و بشه بارها تجربش کرد
در نسخه های قبلی آرکام وقتی گیمر آماده پرواز کردن بود به محض پریدن از یک بلندی شنلش باز میشد و پرواز میکرد
اما در نسخه جدید، قبل از پرواز گیمر میتونه با BATMAN شیرجه بسیار زیبایی بزنه و بعد پرواز کنه!
قبلا این امکان تنها در بخشهای میان پرده دیده میشد
bat_fly.jpg

از کجا مطمئنی ؟ :D
تو ارکهام اوریجینز هم یک بار دقیقا تو حالت عادی بازی این اتفاق افتاد!
زمانی که درگیری اولت با بین بود بالای royal hotel بعد از این که بین سوار هلی کوپتر شد و به خاطر انفجار جوکر به پایین در حال پرت شدن بود شما باید میدویدی و با همین ژست از رو لبه ساختمون میپریدی که بعد پریدن تازه کات سین شروع میشد :D
البته چون دقیقا عین همین حرکت تو تریلر evening the odds اتفاق افتاده بود احتمالش بالاتر میره :D

- - -ویرایش - - -

ای بابا.....سوپرمن چیه؟!!!
احتمالا شهاب سنگی چیزی بوده که قراره بخوره به زمین و به بازی جَو آخرالزمانی بده:d لول
در ضمن سوپرمن مگه موقع پرواز یه همچین ردی از خودش ول میده 0_0 لول تر

در سایت همسایه ملت زودباور به خاطر حرف یکی باور کردن سوپر منه :| اقا نکنین این کارو :D امکان نداره سوپر من باشه!!! :|
سرعتش و رنگ نورش شبیه اون موشک هایی هست که وقتی تو ارکهام سیتی داشتی از واندر تاور بالا میرفتی یه دفعه شلیک شد به طرف جاهای مختلف ! این احتمالش هست که موشک هم باشه و احتمال دیگه هم شهاب سنگه :D
فقط میدونم سوپر من امکان نداره باشه :D

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اون صحنه رو یادم هست اما اینکه کنترلش دست بازیکن بود یا نه یادم نیست باید یبار دیگه بازی کنم
تو آرکام آسیلوم و سیتی هم همچین صحنه ای دیده میشه اما کنترلش دست بازیکن نیست!
احساس میکنم تو آرکام نایت کنترلش دست خود بازیکن باشه و تو ارتفاعات بلند بشه بارها ازش استفاده کرد

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
خود بازی سه هفته تاخیر خورده برای 23 June علاوه بر اون توی گزارش eurogamer اومده که مث اینکه قراره یه Batman Arkham Collection امسال هم برای PS4 و XONE بیاد که شامل Arkham City و Asylum هستش ولی origins دیگه توش نیست
qdorq1k2tgut9k8o1aon.jpg

a couple of reports today, one from VideoGamer.com and one from IGN Italy, claim a Batman: Arkham Collection is due out for PlayStation 4 and Xbox One later this year. This remaster includes Rocksteady's Arkham Asylum and Arkham City, but not Warner Bros. Montreal's Arkham Origins, remade with 1080p resolution visuals.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امشب این تریلر رو سریعا میگیرم.

فقط یک سوال قبل تریلر...
تو تریلر e3 و یا همین قبلی و کلا تو تریلر های بازی وقتی بتمن شنلشو باز میکرد و در حال پرواز بود میتونست به بالا هم پرواز کنه... حالا من دقیقا یادم نیست این قابلیت تو نسخه های قبل هم بود؟ city یادمه یک قابلیت داشت باید یک مقداری پایین میرفتی با سرعت بعد رو به بالا شتاب کمیگرفت ولی بقیه نسخه ها هم داشتن؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
از کجا مطمئنی ؟ :D
تو ارکهام اوریجینز هم یک بار دقیقا تو حالت عادی بازی این اتفاق افتاد!
زمانی که درگیری اولت با بین بود بالای royal hotel بعد از این که بین سوار هلی کوپتر شد و به خاطر انفجار جوکر به پایین در حال پرت شدن بود شما باید میدویدی و با همین ژست از رو لبه ساختمون میپریدی که بعد پریدن تازه کات سین شروع میشد :D
البته چون دقیقا عین همین حرکت تو تریلر evening the odds اتفاق افتاده بود احتمالش بالاتر میره :D

- - -ویرایش - - -

در سایت همسایه ملت زودباور به خاطر حرف یکی باور کردن سوپر منه :| اقا نکنین این کارو :D امکان نداره سوپر من باشه!!! :|
سرعتش و رنگ نورش شبیه اون موشک هایی هست که وقتی تو ارکهام سیتی داشتی از واندر تاور بالا میرفتی یه دفعه شلیک شد به طرف جاهای مختلف ! این احتمالش هست که موشک هم باشه و احتمال دیگه هم شهاب سنگه :D
فقط میدونم سوپر من امکان نداره باشه :D

این دایوینگ خودکار رو خودشون تایید کردن...
از قابلیتای جدید بازی هست! :)

- - -ویرایش - - -

امشب این تریلر رو سریعا میگیرم.

فقط یک سوال قبل تریلر...
تو تریلر e3 و یا همین قبلی و کلا تو تریلر های بازی وقتی بتمن شنلشو باز میکرد و در حال پرواز بود میتونست به بالا هم پرواز کنه... حالا من دقیقا یادم نیست این قابلیت تو نسخه های قبل هم بود؟ city یادمه یک قابلیت داشت باید یک مقداری پایین میرفتی با سرعت بعد رو به بالا شتاب کمیگرفت ولی بقیه نسخه ها هم داشتن؟

تو این نسخه بت سوییت رو ارتقا دادن به گفته ی خود راک استدی باهاش میشه بیشتر اوج گرفت و بالاتر رفت! ولی جریان دایو و بعد اوج گرفتن هنوز وجود داره! :)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,172
نام
∂αнмα
این بازی قشنگ داره به MGS و Witcher 3 تجاوز میکنه هیج جوره نمیشه گفت که متاش کمتر میشه یا تو جایزه گرفتن ضعیف تر عمل میکنه ....
پ.ن : فاز اینایی که صفحه ی رسمی فیس جوک بازی رو آنلایک میکنن چیه الان رفتم دیدم تعداد لایکاش رسیده به 2,818,284 لایک (اگه یادتون باشه چند وقت پیش راکستدی بیانیه داده بود واسه رسیدن تعداد لایکا بازی به عدد 3,000,000) :|

چند تا شات از بتموبیل :

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
باورم نمیشه بعد از یه تریلر به اون پر و پیمونی و نکات جدید اینقدر این تاپیک خلوت باشه! :D
احسان کجااایی؟؟؟ :D
خوب واقعا راک استدی نبوغ خاصی تو نشون دادن مکانیزمای جدید گیم پلیش داره اولین چیزی که خیلی خوشم اومد وقتی دیدمش آپدیت گرپنال گان بود... اول بوست کرد روی یه ساختمون و بعد دوباره سریع به یه ساختمون دیگه بوست کرد خیلی مکانیزم قشنگ و جالبی بود!
دومیش تغییراتی بود که توی بت سوییت داده بودن میزان بالا رفتن موقع گلایدینگ خیلی بیشتر شده بود
از اونجایی که ساختمونای این نسخه خیلی بلندتر هم هستند معلومه راک استدی دوباره بالانس رو توی تراورسال برگردونده با اضافه کردن این دوتا قابلیت! :)
نکته ی استفاد از لاین لانچر بود که وسط هوا بازش کرد و بعد از فیرتیکداون استفاده کرد
استفاده از سلاح حریف بر ضد خودش عالی بود
شهر خیلی زنده بود پر از ارازل برای کتک کاری و واقعا عالی... دوباره با یه شهر مرده مثل اوریجینز روبرو نیستیم!
بتموبیل و جی پی اسش هم خیلی خیلی عالی بود.. گرچه قبلا دیده بودیم ولی خوب خیلی کاملتر بود نمایش ایندفعشون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر