Batman: Arkham City | Xbox 360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
دوستان شاید این سوال من تکراری باشه ولی عذر می خوام
مستر فریز را چه جوری بکشم قلق خاصی برای کشتنش هست که من تا دوتای آن رفتم ولی بعدش نمی دونم چه کارش کنم؟

1- با اون اسلحه خود فریز که قبلا در مقابل پنگوئن استافاده کردی
2- یک ژنراتور برق هست میتونی یک بار برق بزنی بهش
3- روی سقف اون اتاق ها دو تا جای تخریب هست میتونی ژل انفجاری بگزاری و وقتی فریز رد شد بترکونی.. دو بار
4-میتونی مخفیانه از پشت بهش حمله کنی
5- میتونی از بالای دیوار بپری رو سرش
6- تو یکی از اتاق های پایین یک سیم برقی افتاده که یک کلید داره میتونی وقتی فریز رد شد کلید رو بزنی..

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
3- روی سقف اون اتاق ها دو تا جای تخریب هست میتونی ژل انفجاری بگزاری و وقتی فریز رد شد بترکونی.. دو بار
6- تو یکی از اتاق های پایین یک سیم برقی افتاده که یک کلید داره میتونی وقتی فریز رد شد کلید رو بزنی..

یا اینکه بدنش رو اسکن کنی خودش 12 ( همین حدودا ) تا راه در اختیارت قرار میده :D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
تازه این بازیو شروع کردم و تعجب می کنم که یه بازی به این مسخره ای چرا تو سایت های خارجی اینقدر طرفدار داره
به قدری بازی گنگ و مبهمه که هر کی تو ذهنش پر از سواله
اصلا خوب راهنمایی نمی کنه
اصلا Tutorial های خوبی نداره
واقعا نقشه مزخرفی داره
نبودن Mini map واقعا نقص بزرگیه
فقط الکی یه عده خیلی زیاد هوادار این بازی گنگ و چیپ شدن
بازی واقعا چرت وپرتیه

World's Greatest Detective بودن کار هر کسی نیس !
بازی هیچ ایرادی نداره به جز تکسچر که اونم خودشون اعلام کردن واسه چی کیفیتش پایینه !

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
تازه این بازیو شروع کردم و تعجب می کنم که یه بازی به این مسخره ای چرا تو سایت های خارجی اینقدر طرفدار داره
به قدری بازی گنگ و مبهمه که هر کی تو ذهنش پر از سواله
اصلا خوب راهنمایی نمی کنه
اصلا Tutorial های خوبی نداره
واقعا نقشه مزخرفی داره
نبودن Mini map واقعا نقص بزرگیه
فقط الکی یه عده خیلی زیاد هوادار این بازی گنگ و چیپ شدن
بازی واقعا چرت وپرتیه

میشه یه بازی خوب به من معرفی کنی؟ آخه من اونقدر احمقم که Batman بعد از Red Dead Redemption دومین بازی باحالیه که کردم! فکر کنم من و اون همه آدم هیچی حالیمون نیست!

اولی رو یه ذره قبول دارم ولی اگر یه کم ور بری کاملا مکانیک هاش دستت میاد.
دومی رو اصلا قبول ندارم اگر نیازی نمی بینید دنبال کسی بگردید یا کمی فکر کنید میتونید MW3 بازی کنید.
Tutorial هم داره Back رو بزن چند بار RT یا RB رو بزن میره یه جایی که میتونی آپگرید کنی. همون جا همه فن ها رو توضیح داده.
نقشه اش هم بد نیست و خیلی کامله و من باهاش مشکلی نداشتم ولی کاشکی توش مثل نقشه Deus Ex طبقه های مختلفو جدا می کردن چون شهر خیلی پستی بلندی داره.
مینی مپ توی چند درصد بازی ها وجود داره؟ تازه یه نوار جهت بالای صفحه داره که به نظر من کافیه. لزومی نداره صفحه رو شلوغ کنه.
Cheap؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! شما چند دقیقه بازی کردی که میگی چیپ؟ شرط می بندم کمبو ها و ماموریت های جانبی و معما های ریدلر که خوشون 5 نوعند و داستان های Arkham City و آبجکت های خراب کردنی و ابزار های بتمن و مکانیک های مختلف بازی رو اصلا تجربه نکردی! وقتی 400 معمای ریدلرو حل کردی و ریدلرو شکست دادی تازی می فهمی عمق توی یه بازی یعنی چی! تو تمام مدت بیش از این که با جوکر و هوگو استرنج طرف باشی با ریدلر طرفی و خفن ترین نقش منفی بازی ریدلره. البته من جوکرو بیشتر دوست داشتم.

---------- نوشته در 05:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:30 PM ارسال شده بود ----------

فریز میتونه رد پاتو ببینه. با استفاده از این فریزو به تله هایی که دوست داری مثل زیر پنجره ها هدایت کنی و سریع بری خودتو قایم کنی آماده شی برای زدنش.

راستی از راه دوم می تونی دو بار استفاده کنی به شرط این که اول اون ژنراتوری رو بزنی که از جایی که نبردو با فریز شروع می کنی دورتره و بعد بیای این وریه رو بزنی. البته باید فرز باشی و به موقع بزنی که هم فریز گیر بیفته هم وقت نکنه ژنراتورو یخی کنه. درضمن:
7- توی کانال های کف اتاق هم می تونی قایم شی فریز اومد رد شه از زیر بزنیش یه بار.

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یه سوال دارم که راهنمایی کم و کوچولو میخوام !
توضیح زیادی واسش نمیخوام که خودم پیدا کنم !
زن مستر فریز زیر زمینه یا باید روی زمین دنبالش بگردم ؟!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
توی ساختمونه که تا اونجایی که من یادمه اصلا زیر زمین نداشت:D

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
سلام به دوستان کسی میدونه deadshotکجاست؟:-o:((

خب باید اول مقتول ها رو پیدا کنی بعدش جاش مشخص میشه دیگه
چندتا مقتول پیدا کردی ؟

زنش توی ساختمونه که درش پشت ساختمونه :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
چرا BATMAN این افراد رو نمی کشه مثلا Dead Shot

سلام به دوستان کسی میدونه deadshotکجاست؟:-o:((

سه تا مقتول باید پیدا کنی و ردشون رو بگیری مقتولها هم از اون افرادی هستن که یک کاپشن خاکستری کلاه دار تنشون هست
بعد که رد اونها رو کامل پیدا کردی سه تا ساختمان بهت معرفی میکنه که بند و بساط DEADSHOT توش هست اونجا که رفتی مدرکی در جهت مقتول چهارم پیدا میکنی و از این طریق میتونی ردش رو بگیری..

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
چرا BATMAN این افراد رو نمی کشه مثلا Dead Shot

سه تا مقتول باید پیدا کنی و ردشون رو بگیری مقتولها هم از اون افرادی هستن که یک کاپشن خاکستری کلاه دار تنشون هست
بعد که رد اونها رو کامل پیدا کردی سه تا ساختمان بهت معرفی میکنه که بند و بساط DEADSHOT توش هست اونجا که رفتی مدرکی در جهت مقتول چهارم پیدا میکنی و از این طریق میتونی ردش رو بگیری..

کلا بتمن بُکش نیست ، چجوری بگم ، سبکشه :D
اینو میتونی توی جنگ و دعوا ها هم متوجه بشی بعد اینکه همه رو میزنی Detective Mode رو که بزنی متوجه میشی که فقط بیهوش شدن و ضربان قلبشون پایین اومده
اگه تموم نکردی نخون :
حتی توی آخر بازی وقتی Ra's al Ghul شخیصت hugo strange رو میکشه کلی بهش ایراد میگیره و درصدد اینه که نجاتش بده
حتی قصد کشتن خود Ra's al Ghul رو هم نداشت ولی خودش کشته شد
ولی گذاشت در نهایت جوکر خودش بمیره نه اینکه خودش بکشتش

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
خوب به سلامتی یک جا گیر کردیم..

این یارو هست آقای علامت سئوال که معما برامون طرح میکنه.. من اولیش که توی کلیسا بود رد کردم دومی هم که یارو نصف صورتش سوخته بود (اسمش یادم نیست) CATWOMAN رو آویزون کرده بود تو اسید رو رد کردم سومی هم که بک نفر اون بالا گیر کرده بود کف زمین الکتریسته بود هم رد کردم و باید با استفاده از اون عدادی که میگه مختصات رو بدست بیاری و من بدست اوردم ولی آدرس بعدی رو به من نمیده.. مختصاتشم 625 روی 925 بود..

راستی این تمرین های پروازش خیلی سخته همه رو رد کردم به جزء دو تا که خیلی سخته دیگه شستم گرفت درد

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
خوب به سلامتی یک جا گیر کردیم..

این یارو هست آقای علامت سئوال که معما برامون طرح میکنه.. من اولیش که توی کلیسا بود رد کردم دومی هم که یارو نصف صورتش سوخته بود (اسمش یادم نیست) CATWOMAN رو آویزون کرده بود تو اسید رو رد کردم سومی هم که بک نفر اون بالا گیر کرده بود کف زمین الکتریسته بود هم رد کردم و باید با استفاده از اون عدادی که میگه مختصات رو بدست بیاری و من بدست اوردم ولی آدرس بعدی رو به من نمیده.. مختصاتشم 625 روی 925 بود..

راستی این تمرین های پروازش خیلی سخته همه رو رد کردم به جزء دو تا که خیلی سخته دیگه شستم گرفت درد

چون باید Riddler Secretهای بیشتری پیدا کنی. یعنی علامت سوال پیدا کنی یا به سوالات (Riddleها) پاسخ بدی یا Physical Challenge ها رو بری. اگر Back رو بزنی و بری اون قسمت علامت سوال همه اونا رو داره. هر وقت به مقدار کافی رسیدی خودش بهت میگه.

---------- نوشته در 11:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 PM ارسال شده بود ----------

روی زمینه ولی باید از پایین بهش دسترسی پیدا کنی.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
میشه یه بازی خوب به من معرفی کنی؟ آخه من اونقدر احمقم که Batman بعد از Red Dead Redemption دومین بازی باحالیه که کردم! فکر کنم من و اون همه آدم هیچی حالیمون نیست!

اولی رو یه ذره قبول دارم ولی اگر یه کم ور بری کاملا مکانیک هاش دستت میاد.
دومی رو اصلا قبول ندارم اگر نیازی نمی بینید دنبال کسی بگردید یا کمی فکر کنید میتونید MW3 بازی کنید.
Tutorial هم داره Back رو بزن چند بار RT یا RB رو بزن میره یه جایی که میتونی آپگرید کنی. همون جا همه فن ها رو توضیح داده.
نقشه اش هم بد نیست و خیلی کامله و من باهاش مشکلی نداشتم ولی کاشکی توش مثل نقشه Deus Ex طبقه های مختلفو جدا می کردن چون شهر خیلی پستی بلندی داره.
مینی مپ توی چند درصد بازی ها وجود داره؟ تازه یه نوار جهت بالای صفحه داره که به نظر من کافیه. لزومی نداره صفحه رو شلوغ کنه.
Cheap؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! شما چند دقیقه بازی کردی که میگی چیپ؟ شرط می بندم کمبو ها و ماموریت های جانبی و معما های ریدلر که خوشون 5 نوعند و داستان های Arkham City و آبجکت های خراب کردنی و ابزار های بتمن و مکانیک های مختلف بازی رو اصلا تجربه نکردی! وقتی 400 معمای ریدلرو حل کردی و ریدلرو شکست دادی تازی می فهمی عمق توی یه بازی یعنی چی! تو تمام مدت بیش از این که با جوکر و هوگو استرنج طرف باشی با ریدلر طرفی و خفن ترین نقش منفی بازی ریدلره. البته من جوکرو بیشتر دوست داشتم.

گنگ و مبهم بودن بازی که از این همه سوال و آقا اینجا گیر کردم و آقا کمک کنید و سوال های الکی معلومه، و اگه این فیلم های راهنمای سایت های خارجی و Guide های اونا نبود اونوقت گنگ تر بودن بازی بیشتر معلوم می شد.
اما MW3 که بهش اشاره کردی خیلی وقت پیش تموم کردم، خوب بود.
ولی این بازی نقشش رو که نمی شه گفت خوبه، چون معلوم نمی کنه اون چیزی که دنبالشی توی ساختمونه یا روی سقفه یا زیر زمین.
Mini Map هم توی تمام بازی های های Open World هست، حالا این رادار بتمن اومده جای Mini Map!!!
در ضمن تا الان که وسط های بازی رسیدم هنوزم در مقایسه با ACها، CODها، Gearsها، RDR حرفی واسه گفتن نداره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر