Batman: Arkham City | Xbox 360

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
ممنون از شما

فقط ماموریت اصلی نداره..یک W هست اون وسط که فقط برای تمرین پرواز هست..
ماموریت از کجا بگیرم..؟

فک کنم توی مپ Slide Mission ها رو نشون میده با X
با درصدشون
همونجا هم توضیح داده که باید چی کار کنید تا فعال شه ( یادم نیس درست :D )

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
کس نبود
من تمامی گروگانهارو آزاد کردم تمام علامت سوال های سبز رو هم گرفتم اما خود ریدلر رو نتونستم کسی نمیدونه باید چیکارش کنم؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
اخرین ماموریتی که رفتی چی بود؟
سمت راست صفحه ی قسمت برای دریافت سیگنال یا اندازه گیری درجه نداره؟
رفتم پیش یارو که خیلی گندس و تو شماره یک هم بود که البته این بار نمیخواست ترتیبمون رو بده.. خلاصه شش تا چیز تو نقشه ظاهر شد که دو تاش تو ساختمان های هستن که درش قفله یکیش هم که تو اون منطقه ممنوع هست

از این درجه دریافت سگنال هم هست کنار تصویر ولی نمیدونم کارش چی هست

فک کنم توی مپ Slide Mission ها رو نشون میده با X
با درصدشون
همونجا هم توضیح داده که باید چی کار کنید تا فعال شه ( یادم نیس درست :biggrin1: )

Xی ندیدم..!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
رفتم پیش یارو که خیلی گندس و تو شماره یک هم بود که البته این بار نمیخواست ترتیبمون رو بده.. خلاصه شش تا چیز تو نقشه ظاهر شد که دو تاش تو ساختمان های هستن که درش قفله یکیش هم که تو اون منطقه ممنوع هست

Xی ندیدم..!

اونا که میگی Bane ماموریت داده مخازن Titan هستن باید منهدمشون کنی

در مورد Slide Mission ها هم میگم یه گزینه بود توی مپ انگار که نشون میداد ( اکتشاف کن یه چیزی پدا میکنی :D )
نشد از گوگل ( ع ) بهر بجو

ولی تا جایی که یادمه تلفن های Zascz رندم بود

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا

اهان پس
اون قسمت رفتن پیش Bane که باز هم Side mission بوده
شما الان اگه می خوای داستان اصلی بازی رو ادامه بدی
باید ببینین اون سیگنال ها از کجا میان
طوری حرکت کن که عدد اون سیگنال کمتر بشه (یعنی به منبعش نزدیک تر بشی) وقتی به منبعش رسیدی حله.
منبعش یه جایی بالای Steel mill هست اگه اشتباه نکنم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
اونا که میگی Bane ماموریت داده مخازن Titan هستن باید منهدمشون کنی

در مورد Slide Mission ها هم میگم یه گزینه بود توی مپ انگار که نشون میداد ( اکتشاف کن یه چیزی پدا میکنی :biggrin1: )
نشد از گوگل ( ع ) بهر بجو

ولی تا جایی که یادمه تلفن های Zascz رندم بو

آره رفتم 3 تا از مخزن ها رو منفجر کردم ولی سه تا دیگرش دو تاش تو یک ساختمانی بود که درشون قفله یکیشون هم تو منطقه ممنوع بود..

اهان پس
اون قسمت رفتن پیش Bane که باز هم Side mission بوده
شما الان اگه می خوای داستان اصلی بازی رو ادامه بدی
باید ببینین اون سیگنال ها از کجا میان
طوری حرکت کن که عدد اون سیگنال کمتر بشه (یعنی به منبعش نزدیک تر بشی) وقتی به منبعش رسیدی حله.
منبعش یه جایی بالای Steel mill هست اگه اشتباه نکنم.

این سیگنال یک بار آبی میشه یک بار قرمز.. حالا من به سمت قرمز برم یا آبی..؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
باید قرمز باشه >:)

از سمت قرمز رسیدم به -1.600 که خوردم به دیوار و نشد بیشتر از اون برم از سمت آبی هم رسیدم به -4.800 که خورد به یک ساختمان که اون هم درش بسته هست

دیگه دارم دیوانه میشه حداقل 3 ساعت همینجوری دارم میگردم..

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خوب این سیگنال نیست ظاهرا درجه حرارته!
شما تا اون جایی که برای بار اول جوکررو می بینی رفتی؟
اگه حدس من درست باشه, باید به سردترین جای شهر بری.باید طوری حرکت کنی که درجه حرارت قرمز نشه و مرتب ابی باشه تا درجه حرارت همین طوری کمتر بشه.
سردترین نقطه ی شهر GCPD هست تقریبا شمال شهر هست.فکر کنم همین ساختمانی هست که شما می گی.
پایینش یه در هست که لازمه با REC بازش کنی.از زیر در سر می خوری بعد می ری داخل ساختمان.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
خوب این سیگنال نیست ظاهرا درجه حرارته!
شما تا اون جایی که برای بار اول جوکررو می بینی رفتی؟
اگه حدث من درست باشه, باید به سردترین جای شهر بری.باید طوری حرکت کنی که درجه حرارت قرمز نشه و مرتب ابی باشه تا درجه حرارت همین طوری کمتر بشه.
سردترین نقطه ی شهر GCPD هست تقریبا شمال شهر هست.فکر کنم همین ساختمانی هست که شما می گی.
پایینش یه در هست که لازمه با REC بازش کنی.از زیر در سر می خوری بعد می ری داخل ساختمان.

آفرین..! من اون در رو رفتم و وقتی هم با این REC میخوام بازش کنم یک کمی باز میشه که حالا مشکل من اون سر خوردن هست که نمیدونم چه طوری باید سر بخورم..!

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
دوستانی که 1000 کردید چجوری باید ریدلر رو کامل کرد الان من همه ؟ سبز و همه {} رو گرفتم روی 75 درصده ریدلر مابقیشو باید چیکار کرد تورو خدایکی جواب بده

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
دوستانی که 1000 کردید چجوری باید ریدلر رو کامل کرد الان من همه ؟ سبز و همه {} رو گرفتم روی 75 درصده ریدلر مابقیشو باید چیکار کرد تورو خدایکی جواب بده

برای اینکه ریدلر کامل بشه باید هر 400 معما ریدلر رو بگیری هر دفعه که به یه تعداد مشخص رسیدی مکان یکی از گروگان ها رو میگه
وقتی نقشه رو بیاری یه قسمت داره که ریدل های هر قسمت رو نوشته .بعضی از دشمن ها که رنگ شون سبزه رو نزن بزار آخرین نفر باشند بعد ازشون بازجویی کن تا ریدل های هر قسمت رو روی نقشه نشون بده

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر