Batman: Arkham City | Xbox 360

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
مشکل در حل معماهای ریدلر
ببخشید دوستان دهنم سرویس شد.
من رسیدم یه جایی که ریدلر یه نفر رو بسته به یه تخت و بعد از بالا سه تا بشکه میاد پایین،
بعد بشکه ها جا به جا میشن و ازم میپرسه که مرده زیر کدوم بشکس؟
من هرکدوم از اون 3 تا علامتهای زیر بشکه ها رو میزنم مرده زیر یکی دیگس و اخرش میسوزه.
100% هم بشکه درست رو انتخاب میکنم ولی باز میسوزه.
کفرم رو دراورده،میخوام سرم رو بکوبم توی مانیتور.
باید چی کار کنیم؟

پیشاپیش تشکر میکنم.
با Detective mode به راحتی میتونی حلش کنی.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
609
نام
سینا
از دوستان عزیز ArianUndead و spider-man1 کمال تشکر رو دارم.اصلا حواسم به این نکته نبود که میشه با Detective mode اون قسمت رو رد کرد.این اولین بار بود که توی بازی گیر کردم.به هر حال ممنونم.

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
317
نام
Ehsan
سلام کمک
بعد از تمام کردن بازی دختره رو زندانی کرده جوکر و تو نقشه یه دایره ابی میاد میرم اونجا ولی راهی نیست به داخل ساختمان برم صدای کمک دختره میاد ولی راهی نیست به داخل کمک کنید ممنون میشم

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام کمک
بعد از تمام کردن بازی دختره رو زندانی کرده جوکر و تو نقشه یه دایره ابی میاد میرم اونجا ولی راهی نیست به داخل ساختمان برم صدای کمک دختره میاد ولی راهی نیست به داخل کمک کنید ممنون میشم

دقیق نمیدونم منظورت کجاست.ولی
وقتی جوکر دختره رو زندانی میکنه میایی بیرون چند تا چاپر دارن ارکهام رو موشک بارون میکنن.باید بری نزدیک چاپر ها و LB رو نگه داری تا چاپر رو اسکن کنه.باید چند تا چاپر اسکن کنی.بعدش ماموریت جدید میده

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
317
نام
Ehsan
ajdar جان هلی کوپتر رو رفتم

دقیق راست نقشه ته یه دایره ابی روشن میشه میری اونجا صدای دختره میاد ولی راهی برای رسیدن داخل ساختمان نیست صدای کمک هم میاد

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
ajdar جان هلی کوپتر رو رفتم

دقیق راست نقشه ته یه دایره ابی روشن میشه میری اونجا صدای دختره میاد ولی راهی برای رسیدن داخل ساختمان نیست صدای کمک هم میاد

تمام تک تیر انداز هارو بکش بعد میتونی از در بری تو...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان من اینجا گیریدم:
اونجایی هستم که همش آب میاد و باید با چیزی که Mr.Freeze بهمون داده یه یخ درست کنیم و بریم!
من چند جا رو رد کردم و الان رسیدم به جایی که بتمن میگه یه بترنگ کنترلی میتونه کاری کنه و من یه بترنگ به اونجایی که میگه میزنم ولی بتمن یه چیزی میگه که یادم نیست ولی هیچ اتفاقی نمیوفته در روبروم هم بسته مونده!
چیکار کنم؟!

m.mahdavi79

کاربر سایت
Sep 22, 2010
115
نام
محمد
سلام دوستان من اینجا گیریدم:
اونجایی هستم که همش آب میاد و باید با چیزی که Mr.Freeze بهمون داده یه یخ درست کنیم و بریم!
من چند جا رو رد کردم و الان رسیدم به جایی که بتمن میگه یه بترنگ کنترلی میتونه کاری کنه و من یه بترنگ به اونجایی که میگه میزنم ولی بتمن یه چیزی میگه که یادم نیست ولی هیچ اتفاقی نمیوفته در روبروم هم بسته مونده!
چیکار کنم؟!
باید بترنگ کنترلی رو از یه برقه که اونجاست رد کنی بعد به هدف بزنی

• Like
Reactions: Nathan Drake

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام دوستان یه سوال در مورد آخر بازی:
جوکر واقعا مرد یا فقط حالش بد شده؟!
ممنون

اسپویل اخر داستان
چون پادزهر(درست نوشتم؟)همون مایه ابی رنگ نتونست بدست بیاره از شدت بیماری مرد ولی من میگم نمرده

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
سلام دوستان یه مشکل در حل معمای ریدلر . . . یه جایی وسط های نقشه ریدر یه سوال میپرسه که میگه : Can you see the madness began ? یا یه چیزی شبیه این . . . . می دونم سخته یاد آوردنش ولی خواهش می کنم کمک کنید بهم . . . . فقط همین معما باقی مونده . . .

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
سلام دوستان یه مشکل در حل معمای ریدلر . . . یه جایی وسط های نقشه ریدر یه سوال میپرسه که میگه : Can you see the madness began ? یا یه چیزی شبیه این . . . . می دونم سخته یاد آوردنش ولی خواهش می کنم کمک کنید بهم . . . . فقط همین معما باقی مونده . . .

hi
بیا دوست من اینم راهنمای بازی:
که توش معماهای ریدلر هم هست
http://guides.gamepressure.com/batmanarkhamcity/

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام . باید به اون دوردورا نگاه کنی که یه جزیره دیده میشه که همون آرکامه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر