Batman: Arkham City | Xbox 360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اقا کی گفت بدو یخ میشکنه؟ از کجا بدوام؟؟

---------- نوشته در 07:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من اولش گیر کردم!
بعد اینکه جوکر میگرتم!‌بعد از پنجره میندازه بتمن رو پایین!‌باید جای مستر فریز رو پیدا کنیم!‌جاش رو پیدا کردم!‌اما برا ورود دهنه سوراخی که برای وارد شدن هست یخ زده!‌باید چی کارش کنم؟؟
اقا این ورودیه واسه اینکه برسیم بهش باید از بالا پرواز کنیم!‌اما جلوش یخ زده!‌چی کار کنم؟ باید از جای دیگه برم؟؟

یه دری هسته که دو تا یارو دارن بهش ور میرن که بازش کنن همه رو می زنی بعد باید با اون دستگاه الکتریکی بالاش رو هدف بگیری بعد rb رو بزنی در یکم میره بالا خم میشی از زیرش میری تو

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
این جا گیر کردم:
وقتی جوکر برج رو می ترکونه و از پنجره بتمن بیرون میپره و بعد اون علامت رو دنبال میکنم میرم میرسم به یه دودکش از اون میره تو بت من یه مقدار رد می کنم و میرسم یه اونجایی که 3تا دگمه هستن که میگه با 3 تا batarang سرع شلیک کن. هر گاری میکنم نمیشه!!!! یه راهنمایی بکنید لطقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دکمه LT رو نگه دار و سه بار سریع B رو بزن که اون Batarang ها رو سریع پرت کنه

• Like
Reactions: III Ashkan III

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
[FONT=&quot]دوستان چند تا سوال راجب داستان بازی دارم ممنون میشم جواب بدین[/FONT]
جوکر وقتی بتمن رو به ویلچر بسته بود خیلی راحت میتونست دخلش رو بیاره، چرا این کار رو نکرد؟ و راجب چی حرف زدن؟
پنگون چرا مستر فریز رو زندونی کرده بود؟ و قضیه اون زن نینجا چی بود؟ چرا گذاشت بره؟
[FONT=&quot]جوکر وقتی بتمن رو به ویلچر بسته بود خیلی راحت میتونست دخلش رو بیاره، چرا این کار رو نکرد؟ و راجب چی حرف زدن؟[/FONT]
[FONT=&quot]پنگون چرا مستر فریز رو زندونی کرده بود؟ و قضیه اون زن نینجا چی بود؟ چرا گذاشت بره؟[/FONT]

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دوستانه بتمنی. یه سوال.اونجا که pengiun تو iceberg دو نفر رو گرفته و یه اسلحه دستشه باید بریم فریز رو پیدا کنیم. هرچی میگردم نیست. کجاست؟

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
بروبچ هیلفه(به زبان المانیه یعنی کمک کنید :d)
اون قسمتی که دمای سردترین جای شهرو باید پیدا کنیم اونجا چجوریه من متوجه نمیشم باید کجا بریم اخه دما رو فکر کنم برعکس نشون میده :d

bbaahhrraamm

کاربر سایت
Apr 7, 2011
18
سلام من وسط بازی گیر کردم همونجایی که جوکر با دوستانش با بتمن موبارزه می کنان بعد بتمن از یک هلکوپتر اسکن میکنه بعدش باید چیکار کنم

---------- نوشته در 11:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 AM ارسال شده بود ----------

اکر کسی میدونه یک راهنمایی بکونه

LEONARDO2012

کاربر سایت
Jun 23, 2011
21
نام
محمد
سلام من وسط بازی گیر کردم همونجایی که جوکر با دوستانش با بتمن موبارزه می کنان بعد بتمن از یک هلکوپتر اسکن میکنه بعدش باید چیکار کنم

---------- نوشته در 11:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 AM ارسال شده بود ----------

باید همه هلی کوپترها رو اسکن کنی

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
بروبچ هیلفه(به زبان المانیه یعنی کمک کنید :d)
اون قسمتی که دمای سردترین جای شهرو باید پیدا کنیم اونجا چجوریه من متوجه نمیشم باید کجا بریم اخه دما رو فکر کنم برعکس نشون میده :d
شما بر اساس پایین اومدن دما بر جلو . جاش میشه شمال شرقی تو نقشه
باید هلیکوپتر ها رو اسکن کنی تا یه کد پیدا کنی . بعد که کد رو پیدا کنی میتونی وارد قسمتی که تو نقشه ممنوعه س بشی . ورودیش مرکز نقشه س.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

از جایی که بتمن ایستاده اگه مپ رو بیاری تو یه منطقه مشخص هستی که هلیکوپتر ها توشن 2 الی 3 هلیکوپتر روبروت رو اسکن کن
بعد مپ رو بیار میبینی محیط اسکن رو تو نقشه عوض میکنه میبره تو یه منطقه دیگه
میری تو اون منطقه ای که تو نقشه مشخص کرده به صورت یه دایره بزرگ
اونجا هلیکوپتر اصلی هست من از اولین هلیکوپتر تو اون منطقه اسکن گرفتم تموم شد
بعد از اون اسکن بگیری دمو نشون میده که کد رو از هلیکوپتر میگیره و ادامه ....

ویرایش: لطفا از اسپویلر استفاده کنید.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر