Batman: Arkham City | Xbox 360

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
من همون اول که Training هستش و از توی اون دایره سبزها باید رد بشیم گیر کردم. چطوری میشه موقع پرواز به بالا رفت؟
قابلیتی هست به نام GLIDE BOOST شما وقتی در حال پرواز هستی RT رو نگه دار قبل از این که به زمین برسی دکمه رو رها کن بعد LS رو بده عقب.

• Like
Reactions: hoom

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من همون اول که Training هستش و از توی اون دایره سبزها باید رد بشیم گیر کردم. چطوری میشه موقع پرواز به بالا رفت؟

موقع گلاید rt رو نگه دار یه کم که رفتی پایین با ls خودتو بکش بالا (مثل هواپیما)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

• Like
Reactions: hoom

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقا کسی از دوستان اگه با کت وومن بازی کرده بیاد اتفاقاتش و مبارزات رو بگه ببینیم چی هست آخه!
ما که نمی تونیم بگیریمش!

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
آقا کسی از دوستان اگه با کت وومن بازی کرده بیاد اتفاقاتش و مبارزات رو بگه ببینیم چی هست آخه!
ما که نمی تونیم بگیریمش!

کت وومن رو بازی هم نکنید چیزی کم نمیشه ازتون. کلا چهارتا اپیزود داره که وسط بازی سوئیچ میشه روش. یه کم گیم پلی متفاوتی داره که بازی رو یکم جذاب تر میکنه. در غیر اینصورت چیز به خصوصی نیست.

ها؟! اولش که ترینینگ نداره. نکنه رفتی رو اون علامت های قرمز بتمن؟ اونا یه سری مینی چلنج هستن. که دوستان توضیح دادن دربارش.

آقا ماموریت اصلی چه جوری میشه تشخیص داد کمک کنید لطفا

علامت های تعجب (!) توی لوزی سبز هستن. به صورت دیفالت تو قطب نمای بالاس صفحه نشون داده میشن.

hd_asghary

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
نام
Hadi HitcheR
دوستان ببخشید من بخاطر درس و دانشگاه یه مدت از همه چی زده بودم
حالا میحوام بازی و اینا رو شروع کنم
بتمن به آپدیت نیاز داره؟
از بازیهای جدید کدوما به آپدیت نیاز دارن؟
ممنون

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا معما های ریدلر !‌ منظورتون همون علامت سوال هاست؟ باید به اونا دسترسی پیدا کنیم؟بعد این دایره ها رو دیوار هست رو چجوری باید روشن کرد؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
آقا ماموریت اصلی چه جوری میشه تشخیص داد کمک کنید لطفا

مشخصه دیگه اصلی ها به رنگ سبز تو نقشه نشون میده
اون هایی که فرعی رو side میزنه بالای نقشه
x بزنی فرعی رو نشون میده y هم اصلی ها رو

---------- نوشته در 01:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 AM ارسال شده بود ----------

رو نقشه فقط علامتهای ( ! ) هست کدوم یکیشون مأموریت اصلی کدوم یکی فرعی؟

ماموریت اصلی به رنگ سبزه
x رو بزن فرعی ها رو نشون میده اون لحظه میگه چه ماموریتی اصلی کدوم فرعیه بالا مپ سمت چپ مینویسه اگه اول جمله side داشت فرعیه

c@rn@ge

عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
اقا معما های ریدلر !‌ منظورتون همون علامت سوال هاست؟ باید به اونا دسترسی پیدا کنیم؟بعد این دایره ها رو دیوار هست رو چجوری باید روشن کرد؟

همون علامت سوال هایی که تو مپ مشخص شدن. کسی میخواد معما هارا شروع کنه اون اول بازی باید بره کلیسایی که ریدلر توش ویدئوش رو گذاشته و از اون به بعد چیستان هاش که معما های اصلی هستن رو نمایش میده. در مورد دایره های روی دیوار منظورتون رو کاملا نفهمیدم اگه منظورتون علامت هاس سوال رو دیوار هست باید با بتارنگ بزنید بهش تا محفظه ای که توش تروفی هست بازی بشه و تو مدت شمان مشخصی معمولا با استفاده از تند رفتن خودتون اون تروفی رو بردارید.

hd_asghary

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
نام
Hadi HitcheR
دوستان ببخشید من بخاطر درس و دانشگاه یه مدت از همه چی زده بودم
حالا میحوام بازی و اینا رو شروع کنم
بتمن به آپدیت نیاز داره؟
از بازیهای جدید کدوما به آپدیت نیاز دارن؟
ممنون
کسی جواب ما رو نمیده؟

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
کت وومن رو بازی هم نکنید چیزی کم نمیشه ازتون. کلا چهارتا اپیزود داره که وسط بازی سوئیچ میشه روش. یه کم گیم پلی متفاوتی داره که بازی رو یکم جذاب تر میکنه. در غیر اینصورت چیز به خصوصی نیست.
نه.منظورم بیشتر داستان 2 Faces منظورم هست.میخوام ببینم که چی میشه و اصلاً نقش کت وومن توی داستان بازی چی هست؟کت وومن با کس دیگه ای هم مبارزه می کنه؟ خبری از Poison Ivy نیست توی بازی؟

c@rn@ge

عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
نه.منظورم بیشتر داستان 2 Faces منظورم هست.میخوام ببینم که چی میشه و اصلاً نقش کت وومن توی داستان بازی چی هست؟کت وومن با کس دیگه ای هم مبارزه می کنه؟ خبری از Poison Ivy نیست توی بازی؟

هم Ivy هم دوچهره تو کت وومن هستن. البته Ivy باس فایت هم نداره حتی. ولی اپیزود 4 باس فایت آخرش با دو چهره هست.

کسی جواب ما رو نمیده؟

منظورتون LT2 هست؟ آره نیاز داره.

• Like
Reactions: baran17

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
[FONT=&quot]دوستان این تلفن که زنگ میزنه رو باید ردیابی کنیم چند بار زنگ زد دیگه زنگ نمیزنم کلاف شدم تموام شهر رو گشتم[/FONT]
[FONT=&quot]و این جز مأموریتهای اصلیه؟[/FONT]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر