Batman: Arkham City | Xbox 360

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
آقایون اگه سؤالی درباره ی محلِ مقتولای Dead shot دارین توو پست 615 صفحه 41 گفتم,شاید کمکتون کنه!!
دستت درد نکنه من دنبال شمال شرقیه میگشتم.
از جای اون مجسمه یخیا خبر داری؟
اگه دونبال اون نینجاهه میگردی بگو تا راهنماییت کنم.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
دستت درد نکنه من دنبال شمال شرقیه میگشتم.
از جای اون مجسمه یخیا خبر داری؟
اگه دونبال اون نینجاهه میگردی بگو تا راهنماییت کنم.
یادم نیس,کودوم مجسمه یخیا؟؟!
نه داداش مرسی اون یارو رو پیدا کردم!!
راستی یه نظریه دیگه درباره پایان بازی:
شاید یه جوکر سوّمیم در کار باشه......اللهٌ عَلَم!!

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
سلام من بازی رو تا 51% رفتم (البته قسمت داستانیش تموم شده)حالا سوالم اینه که راهنمایی چیزی هست که بتونم بازی رو 100% تموم کنم؟
خب شما باید باید تمام side mission ها رو تموم کنی بعد از اون تازه کارت شروع شده از منوی بازی برو قسمت riddlers revenge ببین با چی طرفی !!! تعداد بیشماری challenge هست که بیش از 50% شون رو اعصابه!!! حالا خود دانی:d

24

کاربر سایت
Jan 1, 2009
84
نام
کسری
اگه واسه دفعه دومه که وارد این مکان میشی باید بری کنار آسانسور بالای همین ژنراتور یه قفل در هست که باید هکش کنی/البته بگم که با یه بار نمیتونی هکش کنی و ارور میده و باید جهت های مختلف آنالوگ رو امتحان کنی
من همه جا ها رو برای هک امتحان کردم همش میگه Tyger encryption داره.

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
اقا یه سوال چند ساعت گیم پلی داره؟ من کلی رفتم تازه زده 2% Complete =))

یه سوال دیگه اون یارو که تلفن میزنه بهت باید گوشی تلفن هارو بگردی تلفنشو پیدا کنی من تا 50% ردیابیش کردم ولی بعدش دیگه هیچ علامتی نمیده کجایه شهر برم تلفن رو جواب بدم! راهنمایی کنید:d

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
نظر من درباره پایان بازی
جوکر نمرده اگه یادتون باشه وقتی اون شیشه ی مواد آبیه که شکست ریخت روی زمین جوکر اومد یه مقداری از اون رو خورد بعد هم موقع مردن لبخند زد(خودش رو به مردن زده بود) بعد بتمن آوردن بیرون و گذاشتش روی زمین بعد بتمن هم رفت پیشه کت وومن ولی نشون نداد که که پلیس ها جوکر رو چکار کردن به نظر من وقتی بتمن میره جوکر بلند میشه و فرار میکنه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ای بابا این که نشد که. دقیقا بگو چی نوشته تو ماموریتت ؟
دکتر رو کشتی ؟ برج رو منفجر کردی؟

---------- نوشته در 10:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 PM ارسال شده بود ----------

اقا یه سوال چند ساعت گیم پلی داره؟ من کلی رفتم تازه زده 2% Complete =))

یه سوال دیگه اون یارو که تلفن میزنه بهت باید گوشی تلفن هارو بگردی تلفنشو پیدا کنی من تا 50% ردیابیش کردم ولی بعدش دیگه هیچ علامتی نمیده کجایه شهر برم تلفن رو جواب بدم! راهنمایی کنید:d
خط داستانی 10 تقریبا ساعت
باید وقتی که داره باهات تلفنی حرف میزنه تو نقشه دنبال اون دایره سبزه بری تا بتونی ردیابیش کنی . بعد از چندین تماس تلفنی نوار رد گیری پر میشه و میتونی جاشو پیدا کنی

---------- نوشته در 10:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 PM ارسال شده بود ----------

راست میگی اونجایی که می شینه و فاتحه:d می خونه خیلی باحاله.من اول فکر کردم اینجا همون جایی هست که هوگو استرنج میفته پایین از بالای برج ولی وقتی دقت کردم دیدم دوتا علامت کشیدن که فهمیدم مال پدر و مادر بروس وین هستش.
ولی بین خودمون باشه از این سکانس ها توی RDR زیاد دیدم.کلاً توی Red Dead Redemption وقتی زنه می گفت برو ردی از شوهرم برام بیار وقتی می رفتم و می دیدم که شوهرشو گرگ ها خوردن و استخوان هاش هستن خداییش خیلی ناراحت میشدم!
اما این صحنه خیلی بیشتر از اونا رو من تاثیر گذاشت . حتی بیشتر از مردن دام و جان مارستون ...

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 PM ارسال شده بود ----------

خودمم یه سوال برام پیش اومد:
یکی از علامت سوالا رو برج بزرگه س که دکتر توش بود و منفجرش کردیم که باید اون علامت سوالو اسکنش کنیم . اما نقطه ی علامت سواله خیلی پایین هستش و بهصورتکامل اسکن نمیشه . پاین ترین جا هم که قابل نشستن باشه نسبت به اون جا که علامت سواله هست خیلی پایینه و نمیشه بازم کامل اسکن کرد. کسی هست این علام سوالو اسکن کرده باشه ؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بچه ها 2 تا سوال!! قسمت های کت وومن رو از اول بازی باید برم!‌یا بعد پایان بازی هم میشه؟من امرو بازی رو گرفتم اولش یه ارور داد نخوندم فقط یه گزینه بازگشت یه داشبورد داشت!‌بازی رو در اوردم دوباره گذاشتم درست شد!‌مشکلی پیش نمیاد؟؟

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA

خودمم یه سوال برام پیش اومد:
یکی از علامت سوالا رو برج بزرگه س که دکتر توش بود و منفجرش کردیم که باید اون علامت سوالو اسکنش کنیم . اما نقطه ی علامت سواله خیلی پایین هستش و بهصورتکامل اسکن نمیشه . پاین ترین جا هم که قابل نشستن باشه نسبت به اون جا که علامت سواله هست خیلی پایینه و نمیشه بازم کامل اسکن کرد. کسی هست این علام سوالو اسکن کرده باشه ؟
باید گلاید کنید و از رو هوا اسکن کنید!

arastehrad

کاربر سایت
Dec 6, 2006
23
دو بار بازي كردم دفعه اول رو ٨٪ دفعه بعدي رو ١٨٪ save game پاك شده
كسي از دوستان به اين مشكل برخورده؟
دفعه اول save رو فلش بوده دومي رو memory card

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
باید گلاید کنید و از رو هوا اسکن کنید!
دمت گرم . بعد از اینکه پست رو نوشتم خودم رفتم سربه سرش گذاشتم حل شد . البته گلاید نکردم خودمو انداختم پایین ! :p حالا یه سوال دیگه ! اونایی که وقتی میریم رو سکو سبزا و روی دیوار فلش های سفیدی روشن میشه و رو به بالاس تا میرسه به یه علامت سوال اما علامت سوالا روشن نمیشه رو چیکار باید بکنیم؟
دو بار بازي كردم دفعه اول رو ٨٪ دفعه بعدي رو ١٨٪ save game پاك شده
كسي از دوستان به اين مشكل برخورده؟
دفعه اول save رو فلش بوده دومي رو memory card
نه تا به حال . سیوها رو بریز رو خود Xbox بهتره

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
دمت گرم . بعد از اینکه پست رو نوشتم خودم رفتم سربه سرش گذاشتم حل شد . البته گلاید نکردم خودمو انداختم پایین ! :p حالا یه سوال دیگه ! اونایی که وقتی میریم رو سکو سبزا و روی دیوار فلش های سفیدی روشن میشه و رو به بالاس تا میرسه به یه علامت سوال اما علامت سوالا روشن نمیشه رو چیکار باید بکنیم؟
هنگام گلاید کردن از ارتفاع زیاد RT رو باید نگه دارید و در اون حالت خودتونو بکوبید رو اون سکو! درست مثل کله هایی که معمولا توی شهر بازی هستن و مردم با چکش میزنن رو سرشون!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر