Batman: Arkham City | Xbox 360

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
منم بازی رو تموم کردم اما خداییش حالم گرفته شد از تموم شدنش و آرزو میکردم کاش 10 ساعت دیگه هم گیم پلی داشت ...
بازی در یک کلمه شاهکاره . نسبت به نسخه ی اول واقعا به شدت پیشرفت کرده . از روند داستانی و ماموریت های اصلی ونحوه ی رسیدن به ماموریت های فرعی گرفته تا پازل حل کردناش. خیلی خیلی بالانسه این بازی و کلاس و توقع بازی های سوم شخص اکشن رو به شدت بالا برده
چندتا سوال داشتم :
توبازی اول Batclaw آپگرید میشد و سه تایی میشد و باهاش میتونستیم دیوارهای که قابل شکستم هستن ولی ارتفاعشون زیاده و یا کانال های کولری که خیلی بلند هستن رو باهاش باز کنیم . الان این کانال ها و دیوارها تو بازی هست اما اون آپگرید رو هنوز به دست نیاوردم . اصلا تو بازی هست؟
گروگانهای ریدلر رو تا اون یکی که باید حدث میزدیم زیر کدوم مخزن فلزی بودن و ریدلر تقلب میکرد پیدا کردم .بعد از اون دیگه علامت ماموریت نجات دادن گروگان ریدلر تو نقشهنمیاد .چیکار کنم برا پیدا کردن بقیه ؟
یه یارو اومد یه علامت رو زمین کشید و رفت ! ماموریت های اون کجاهاس؟
بعضی از تروفی ها به 6 تا علامت سوال وصل شدن که باید با Batrang بزنیمشون اما فقط 2 تاشون دم دستن . بقیه پشت فنس هستن چطوری بزنیم اونا رو ؟
بعضی هاشم که علامت های سوال خیلی از هم دوری و برا رسیدن به همشون محدودیت زمانی هست اونا رو چیکار کنیم؟

خیر . همچین اپگریدی تو بازی نیست .

باید علامت سوالایی که تو نقشه پخشنو پیدا کنی یا Riddler هارو . هر 80 تا یک گروگان رو تونقشه نشون میده .

این یارو تو 4 جای شهر بالای ساختموناست . باید بری پیشش تا جای اصلیشو پیدا کنی .

100 تا راه داره . میتونی از Explosive Gel استفاده کنی . میتونی با Quick Batarang با زدن LT سریع پرتابشون کنی . عکس بزاری راحت تر میشه گفت .

تو اینجور مواقع اکثرا از Remote Batarang استفاده باید بکنی.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
خیر . همچین اپگریدی تو بازی نیست .

باید علامت سوالایی که تو نقشه پخشنو پیدا کنی یا Riddler هارو . هر 80 تا یک گروگان رو تونقشه نشون میده .

این یارو تو 4 جای شهر بالای ساختموناست . باید بری پیشش تا جای اصلیشو پیدا کنی .

100 تا راه داره . میتونی از Explosive Gel استفاده کنی . میتونی با Quick Batarang با زدن LT سریع پرتابشون کنی . عکس بزاری راحت تر میشه گفت .

تو اینجور مواقع اکثرا از Remote Batarang استفاده باید بکنی.
خیلی ممنون از جوابتون
اگه این آپگرید نیست پس چه جوری به دیوار های قابل شکستن هستن اما بلندتر از سطح زمینن برسیم؟
خب کجاها؟
6تا علامت سواله چه جوری میشه هر 6تاشو بزنیم

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
امروز یه چیزی دوستم بهم گفت شاخ در آوردم.
برید توی مخفیگاه جوکر. یه نسخه دکتر هست که یه چیزی رو تایید میکنه. برید ببینید.
جدّی؟؟!پس نظریه من درست از آب درومد!!به نظره من امکان نداره جوکرو توو نسخه های بعدی همینجور یلخی زنده کنن,اصلاً توو کلاسِ این بازی نیس!!

24

کاربر سایت
Jan 1, 2009
84
نام
کسری
سلام من قسمتی که درون wonder tower foundations بعد از جنگ با اون باس میریم گیر کردم میشه کمک کنید
13197418071.jpg

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
جدّی؟؟!پس نظریه من درست از آب درومد!!به نظره من امکان نداره جوکرو توو نسخه های بعدی همینجور یلخی زنده کنن,اصلاً توو کلاسِ این بازی نیس!!
دوستان اینو پیگیری کنید حتماً به ما هم خبر بدید.شدیداً منتظرم ببینم چی میشه قضیه؟
یعنی قضیه حاملگی هارلی کویین درسته یا اینکه جوکر نمرده؟
اصلاً شاید Mr Freez کاری کنه که جوکر بره تو یخ تا دوباره زنده بشه!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
خیلی ممنون از جوابتون
اگه این آپگرید نیست پس چه جوری به دیوار های قابل شکستن هستن اما بلندتر از سطح زمینن برسیم؟
خب کجاها؟
6تا علامت سواله چه جوری میشه هر 6تاشو بزنیم

خواهش میکنم .

اینارو نمیتونی کاری کنی . یا باید یک وسیله ای رو بیاری زیرش بری روش بعد بترکونیش . یا یک راه دیگه داره که بتونی بری اونورش . در بعضی مواقع از Line Launcher هم میتونی استفاده کنی .

این ویدئو رو ببین میفهمی :

http://www.youtube.com/watch?v=TckgCXtflOM

یک عکس بزار تابهت بگم . اینجوری نمیتونم بهت بگم .

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
خواهش میکنم .

اینارو نمیتونی کاری کنی . یا باید یک وسیله ای رو بیاری زیرش بری روش بعد بترکونیش . یا یک راه دیگه داره که بتونی بری اونورش . در بعضی مواقع از Line Launcher هم میتونی استفاده کنی .

این ویدئو رو ببین میفهمی :

http://www.youtube.com/watch?v=TckgCXtflOM

یک عکس بزار تابهت بگم . اینجوری نمیتونم بهت بگم .
بازم ممنون
وسیله ؟ مگه میشه ؟ مثلا چه جوری؟
من تو بدست آوردن اون تروفی زیر ساختمان پلیسه گیر کردم . دور و بر ساختمان کلا آبه . اونجایی هم که میخام از Line luncher استفاده کنم نمیشه چون جایی نیست که بهش وصل بشه.یا یکی دیگه توی ورودی مترو هست زیر طاق بزرگ شیشه ای .دوتا قابل تخریب هست یکی رو دیواره پایینه اما اون یکی خیلی بلنده
اما ماموریت های اون یارو که رو زمین یه علامت کشید اون یکی که توی ویدیوی که لینک دادی بهم روی چرخ و فلکه رو من نمیتونم پیدا کنم .یعنی میرم اونجا اما اون یارو اونجا نیست

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بچه ها کمک کنید!! اونجایی که میری یه درو میزنی یارو میاد تورو میبینه فرار میکنه پرسیدم گفتن باید بری پشته دره تو دریاچه اما تا میخوام برم دریاچه با تیر میزنن و خودکار برمیگرده که ؟!!
یکی هم اونجا که تو نقشه با خط قرمز نشون داده چه جوری باید وارد اون محل بشم؟!! از طریق زیرزمین که نیس ؟ آخه تو زیرزمین راهی نبود و فقط یه تروفی داشت؟ ممنون میشم جواب بدین

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
به سلامتی این ماموریت هم تموم شد . حالا میمونه ماموریت پیدا کردن قاتل سریالی . 3 تاشو پیدا کردم سه تای دیگه ش مونده . کسی میتونه زحمت بکشه کمک کنه ؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان اینو پیگیری کنید حتماً به ما هم خبر بدید.شدیداً منتظرم ببینم چی میشه قضیه؟
یعنی قضیه حاملگی هارلی کویین درسته یا اینکه جوکر نمرده؟
اصلاً شاید Mr Freez کاری کنه که جوکر بره تو یخ تا دوباره زنده بشه!
چه ربطی به جوکر داره :D؟ یه شبه که طرف جواب مثبت نمیگیره :D! مثلا از قبل از زمان بازی این جواب اومده بود :D!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بچه ها کمک کنید!! اونجایی که میری یه درو میزنی یارو میاد تورو میبینه فرار میکنه پرسیدم گفتن باید بری پشته دره تو دریاچه اما تا میخوام برم دریاچه با تیر میزنن و خودکار برمیگرده که ؟!!
یکی هم اونجا که تو نقشه با خط قرمز نشون داده چه جوری باید وارد اون محل بشم؟!! از طریق زیرزمین که نیس ؟ آخه تو زیرزمین راهی نبود و فقط یه تروفی داشت؟ ممنون میشم جواب بدین

سمت دریاچه یه دیوار هست که می تونی بترکونیش باید جلوش یکی از اون نارنجک های mr.freez بندازی یخ زد بری روش و با ژل بترکونیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر