Batman: Arkham City | Xbox 360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
اون جریانش این بود:

Clayface رو که دیگه خودمون نفله کردیم:D همون اخرش دیگه!! Clayface میتونه جوکر بشه ولی جوکر که نمیتونه Clayface بشه :D!! از این فکر ها نکن...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
هیچ جوری نمیشه.شما باید به XboxLive وصل بشی که 800 پوینت پول بدی تا بتونی ماموریت های مربوط به CatWomen رو دانلود کنی و بتونی با اون بازی کنی.
البته در بازی اوریجینال یه کدی هست که اون رو میزنی و Catwomen ازاد میشه ولی ما که کپی داریم باید پول خرج کنیم.[/QUOTE]

اگر هم بازی اصلی باشه باید به لایو وصل شد وبعد کد رو وارد کرد و بعد کت ومن دانلود میشه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اون جریانش این بود:
یه شخصی به اسم Clayface در سری بتمن وجود داره که قدرتش اینه که میتونه به شکل هر کسی که دوست داره در بیاد.جوکر و Clayface با هم تبانی کرده بودن که حال بتمن رو بگیرن.همین:d
البته در مورد آخرش ممکنه کسی که کشته شده ClayFace باشه که خودش رو شبیه جوکر کرده و جوکر فلنگ رو بسته تا قسمت بعد.

هیچ جوری نمیشه.شما باید به XboxLive وصل بشی که 800 پوینت پول بدی تا بتونی ماموریت های مربوط به CatWomen رو دانلود کنی و بتونی با اون بازی کنی.
البته در بازی اوریجینال یه کدی هست که اون رو میزنی و Catwomen ازاد میشه ولی ما که کپی داریم باید پول خرج کنیم.
Clay Face افتاد توی اون مواد اسید مانند و کلا نابود شد.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
نظر من هم اینکه جوکر نمرده و اونی که نشون داد مرده یکی دیگس.چون جوکر دشمن اصلی بتمن به حساب میاد و همینطوری نمیشه که بگیم مرده.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
نام
ممد

---------- نوشته در 02:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

:D منم حواسم نبود اونجا گیر کردم:D
بابا تابلوئه :
همونجایی که استرینج تویه یه اتاق شیشه ایه؟
اگه آره همه دشمنا رو ناک اوت کن بعدش برو جلوی او قفل سعی کن هکش کنی! من این جهتو دادم شد :
شوک چپ به سمت چپ و شوک راست به سمت بالا(کمی مایل به راست) فک کنم باید صب کنی تا صداش قطع شه!
[/QUOTE]
اره همون طرفاس یه اسانسوره فکر کنم که جلوش یه قفل برای هک داره ولی سبزه یعنی وقتی هک میکنی می زنه قبلا هک شده نمی دونم باید چیکار کنم همه رو هم ناک اوت کردم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
Clayface رو که دیگه خودمون نفله کردیم:D همون اخرش دیگه!! Clayface میتونه جوکر بشه ولی جوکر که نمیتونه Clayface بشه :D!! از این فکر ها نکن...

Clay Face افتاد توی اون مواد اسید مانند و کلا نابود شد.

اگه اینا داستان رو نوشتن ببین چه طوری همه رو زنده می کنن!!!;;)

البته در بازی اوریجینال یه کدی هست که اون رو میزنی و Catwomen ازاد میشه ولی ما که کپی داریم باید پول خرج کنیم.

اگر هم بازی اصلی باشه باید به لایو وصل شد وبعد کد رو وارد کرد و بعد کت ومن دانلود میشه.[/QUOTE]

آخه کی بازی اوریجینال X360 داره..../:)

نظر من هم اینکه جوکر نمرده و اونی که نشون داد مرده یکی دیگس.چون جوکر دشمن اصلی بتمن به حساب میاد و همینطوری نمیشه که بگیم مرده.

کاملا تایید میشه>:d

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
ALERT:
بعید می دونم چون اینجوری آخره زیبا و دراماتیک این نسخشو زیر سؤال می برن!!(تا حالا از مردن یه شخصیت منفی تحت تأثیر قرار نگرفته بودم!!)به نظره من داستانِ ادامه ی نسل جوکر توو همون آواز کودکانه ای که توو credits خوند نهفتس!!!

آخرین ویرایش:

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
وقتی لوکیشن گروگانای Riddler رو نقشه میاد یعنی اون secretهای لازم واسه آنلاک شدنش انجام شده یا اینکه هر وقت انجام بدی اونجا خبری میشه؟
آخه من میرم تو لوکیشن دومی ولی خبری نیست !

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
با نسخه کپی هم میشه dlc رو خرید و نصب کرد ؟؟ تنها راهش همینه ؟ راه غیر قانونی نداره ؟؟

دوستان کسی جایی برای خرید پوینت مایروسافت میشناسه ؟

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
متشکرم! کسی میدونه اون تیراندازه رو چطوری باید پیدا کرد !؟ یه محدوده مشخص کرده و میگه نذار به هدفش برسه ولی من هر چی همه جا رو گشتم متوجه نمیشم باید چیکار کنم !؟

---------- نوشته در 07:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:11 PM ارسال شده بود ----------

بازی بدون catwoman با چند درصد تموم میشه.من خودمو کشتم شدم 7%#:-s

من فعلا چند تا تسک رو تموم کردم، جوکر رو، فریز رو، همسر فریز رو پیدا کردم و دو تا دیگه شده 54 درصد، هنوز سه تا تسک مونده که تموم کنم

---------- نوشته در 07:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:13 PM ارسال شده بود ----------

!!!!!!!!

---------- نوشته در 07:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:14 PM ارسال شده بود ----------

گیرم
اون جایی که پنگوئن دو تا گروگان گرفته تفنگ فریز هم داره همون اولش چیکار کنم

باید برگردی پیش فریز تا بهت بگه چطوری میتونی اسلحه شو غیر فعال کنی

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
گیرم
اون جایی که پنگوئن دو تا گروگان گرفته تفنگ فریز هم داره همون اولش چیکار کنم

باید برگردی. سمت راستت رو ادامه بده تا میرسی به اون یارو یه دسته. اونو که کشتی و اطلاعات گرفتی بر میگیردی میری اون سمت مپ(که تو مپ مشخص میشه) از لباس فریز قطعه ای رو بردار و برو پیش پنگوئن وقتی بهش نزدیک شدی اسلحه رو از کار بنداز و برو جلو بزنش.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
باید برگردی. سمت راستت رو ادامه بده تا میرسی به اون یارو یه دسته. اونو که کشتی و اطلاعات گرفتی بر میگیردی میری اون سمت مپ(که تو مپ مشخص میشه) از لباس فریز قطعه ای رو بردار و برو پیش پنگوئن وقتی بهش نزدیک شدی اسلحه رو از کار بنداز و برو جلو بزنش.
تو تالار یخی سمت چپ؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
متشکرم! کسی میدونه اون تیراندازه رو چطوری باید پیدا کرد !؟ یه محدوده مشخص کرده و میگه نذار به هدفش برسه ولی من هر چی همه جا رو گشتم متوجه نمیشم باید چیکار کنم !؟
جلوشو نمیتونی بگیری ولی باید بگردی جسدِ آدمیو که کشته پیدا کنی بعد صحنه جرمٌ اسکن کنی که مسیر اومدن تیر ٌ دنبال کنی که برسی به جایی که شلیک شده یه سرنخی پیدا کنی,با اولیش که کلاً تَسکت شروع میشه,اگه توو دومیشی که توو شماله شرقیه نقشس باید بری رو اون پل شکسته هه!سومیشم که شمال غربیه باید بری ته کوچه پشتِ یه ماشینه!!البته مطمئن نیستم که کلاً 3 تا بود یا 4 تا!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر