Batman: Arkham City | Xbox 360

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام دوستان
من اینجا گیر کردم:
تو اون مرحله فرعی که باید زن Freez رو پیدا کنیم...اون دیوار که باید بشکنمش همونیه که رو آبه دیگه ؟؟؟
اگه همون راه وروده چطوری باید دیوار رو خراب کنم ؟؟؟ هر چی میرم سمتش ضربه نمیزنه ...
ژل انفجار. اول یه تیکه یخ درست کن بعد برو سمتش و بترکونش!

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
با با بوم رنگها (همون هایی که پرت می کنه) به نفطه پایین علامت سوال بزنی

نه نه ببخشید اشتباه متوجه شدید، منظورم علامت سوال ها نیست، منظورم اون علامت سوالهایی هست که یه دایره توی یه مربع فلزی هست و باید روش وایسی تا کار کنه، اما بعضی ها روی دیواره و بعضی جاها سه چهار تا هست، اونا رو باید چطوری فعال کرد؟؟؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
نه نه ببخشید اشتباه متوجه شدید، منظورم علامت سوال ها نیست، منظورم اون علامت سوالهایی هست که یه دایره توی یه مربع فلزی هست و باید روش وایسی تا کار کنه، اما بعضی ها روی دیواره و بعضی جاها سه چهار تا هست، اونا رو باید چطوری فعال کرد؟؟؟
توضیحش یکم سخته:D باید ویدیو ببینی.باید بدونه این که پاهات به زمین بخوره همشونو فعال کنی اگه تو دیوار باشه باید GLIDE کنی اگه روی زمینه باید از LINE LUNCHER استفاده کنی بعضی ها هم هستن که باید از GRAPPLE BOOST استفاده کنی.

• Like
Reactions: BROXIGAR

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه سوال در مورد Riddler :

الان من یکی از گروگانا رو نجات دادم ( همون که اتاق برقی بود ، گروگان اولی ) الان دیگه توی نقشه جای گروگان دومی رو نشون نداده چطوری باید بفهمم بقیه گروگان ها کجان ؟!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
یه سوال در مورد Riddler :

الان من یکی از گروگانا رو نجات دادم ( همون که اتاق برقی بود ، گروگان اولی ) الان دیگه توی نقشه جای گروگان دومی رو نشون نداده چطوری باید بفهمم بقیه گروگان ها کجان ؟!

باید معماهای Riddler که تو کل شهر پخشه رو حل کنی . هر 80 تا ، جای یک گروگان رو نشون میده .

• Like
Reactions: Dante Never Cry

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
بعد از اینکه رفتی پیش ban باید چی کار کنیم
باید بزنی همه مخازن تایتان باقی مونده توی سطح شهر رو منفجر کنی! جاشو بهت نشون میده توی نقشه.برای منفجر کردنشون هم باید با ژل انفجاری روشون بکشی وبعد انفجار!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اقا من همون اوایل بازی که یارو از بالای چوب با طناب اویزونه گیر کردم یکی راهنمایی کنه plz

اگه اونجا گیر کردی پس مهمون همین تاپیکی همیشه:D
RB رو بزن و جای گلوله که جوکر تیراندازی کرد رو شیشه و زمین هست اون رو اسکن کن !

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
95 درصد این گیر کردنا تا اون جایی که خوندم به خاطر زبان انگلیسی در حد زیر فقر هست. زیر فقر یعنی دیگه هیچی نفهمی و اگرم اینجوری باشه کلا بهتره برین یه ذره رو زبانتون کار کنید چون لذت بازی براتون صد چندان میشه. پیشنهاد دوستانه.

MrBeckham

کاربر سایت
Oct 3, 2011
5
نام
David
اقا دمت گرم . اتفاقا من زبانم بد نیست ولی خوب ادم قرار نیست تمام دیالوگ های بازی رو بفهمه هنر اون کسی میکنه که بازی های نقش افرینی رو تموم کنه >>> Skyrim- mass effect

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
باید بزنی همه مخازن تایتان باقی مونده توی سطح شهر رو منفجر کنی! جاشو بهت نشون میده توی نقشه.برای منفجر کردنشون هم باید با ژل انفجاری روشون بکشی وبعد انفجار!
من اشتباهی رفتم شانسی جوکرو پیدا کردموبا هارلی جنگیدم ولی الان میگه برو سرد ترین جای شهربم یا اون کارارو بکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر