Batman: Arkham City | Xbox 360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بالای برج شهر(همون برج گنده هه!) میرم با آسانسور... بعدش میرم بالا تر...دیگه اونجا نمی دونم چیکار کنم!

اونجا که راه هست! شاید بالاترین قسمت نرفتی اطرافت رو ببین حتما راهش رو پیدا میکنی...

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
بالای برج شهر(همون برج گنده هه!) میرم با آسانسور... بعدش میرم بالا تر...دیگه اونجا نمی دونم چیکار کنم!
داداش اونجا یه در هست هکش کن باز میشه لبه دیوارو بگیر برو تا برسی به میله بلند برو روش بالارو نگاه کن RB رو بزن میره بالا بعد سمت چپت یه میله دیگه هست برو روش ار روش راه برو اطراف نگاه کن همینجور میله هارو بگیر برو بالا تا برسی به بالای برج

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اینجا کسی catwoman رو خریده؟
1)قیمتش چنده؟
2)چه چیز هایی داره؟
3)ارزش خرید داره؟
4)برای دانلود مثل dlc بلک اوپس به وی p ان نیازه؟
اره عزیز.من دانلود کردم.قیمتش 800 پوینت هستش.اگر دانلود کنی میتونی خط داستانیشو بفهمی.100 درصد ارزش داره شک نکن.:dبله به پوینت نیاز داره.:)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان من همون اول بازي گير کردم لطفا راهنمايي کنيد :
اول بازي ميرم توي يه استوانه بزرگ که روي يه بند وايميسته و زير پاش مواد مذاب هستش وقتي ميپرم سمت يه راهرو يه قسمتي از راهرو فرو ريخته و ميشينم ولي نميشه رد شد

نمیدونم چرا درست راهنمایی نمیکنن :d:d
شما فاصله بگیر با A بدو به سمت همون قسمتی که رد نمیشه بعد در حین دویدن LT رو بزن لیز میخوره از زیر دیوار رد میشه
نه اینکه بری جلوی همون قسمت LT رو نگه داری تا رد بشه اونطوری نمیره باید فاصله بگیری بعد با سرعت LT بزنی که لیز بخوره از زیر ریوار رد بشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
اون مرحله اي كه پنگون دوتا گروگان گرفته با يه تفنگ يخي بهت شليك ميكنه اونجا بايد چيكار كنم

سوالت خیلی کلیه!! دقیق بگو چیکار کردی کجاشی چون اونجا چند تا کار باید انجام بدی...

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
من برای علامت سوالهای Riddler کمک میخواااااااااااام، اون علامت سوالهایی که روی زمینه یا روی دیوار و از هم فاصله دارن چطوری باید باز کرد !؟ یه تاپیک زدم ولی قفلش کردن گفتن اینجا بگو، اینجا اصن چه ربط به بازی داره؟ اینجا قبل از بازی اصلا ایجاد شده

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام
اون مرحله اي كه پنگون دوتا گروگان گرفته با يه تفنگ يخي بهت شليك ميكنه اونجا بايد چيكار كنم
باید بری Mr.Freeze پیدا کنی و باهاش حرف بزنی و دوباره برگردی تو همون سالن بزرگه که پلیسارو ازاد کردی و لباسشو اسکن کنی تا بهت یه وسیله بده تا بتونی پنگوئن باهاش بزنی.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام

باید بری Mr.Freeze پیدا کنی و باهاش حرف بزنی و دوباره برگردی تو همون سالن بزرگه که پلیسارو ازاد کردی و لباسشو اسکن کنی تا بهت یه وسیله بده تا بتونی پنگوئن باهاش بزنی.

با اجازه ی آقا اشکان من هم حرفش رو تکمیل کنم:
وقتی به پنگوئن میرسی که اون اسلحه ی freez رو داره. بتمن برای اینکه بتونه نقطه ضعف اون اسلحه رو پیدا کنه میره پیش Mr.Freeze که در راه سمت چپ تالار قرار داره.میری اونجا میبینی که تو یه سلول شیشه ای گیر کرده وقتی میری پشت اونجا یه قسمت واسه هک کردنه.بعد بهت میگه که باید بری لباسم رو پیدا کنی که توش یه چیپ هست.بعد باز میای به تالار این دفعه میری قسمت راست اونجایی که پلیسا رو آزاد کردی.اونجا لباسش رو پیدا کن و یه اسکن بکن.چیپ رو بر میداره میذاره تو یه دستگاه جدید.با اون برو پیش آقای پنگوئن نزدیکش که شدی با استفاده از اون دستگاه اسلحه رو غیر فعال کن بعد یه مشت حواله اش کن.

dantes 13

کاربر سایت
Jun 15, 2010
80
نام
امید
من برای علامت سوالهای Riddler کمک میخواااااااااااام، اون علامت سوالهایی که روی زمینه یا روی دیوار و از هم فاصله دارن چطوری باید باز کرد !؟ یه تاپیک زدم ولی قفلش کردن گفتن اینجا بگو، اینجا اصن چه ربط به بازی داره؟ اینجا قبل از بازی اصلا ایجاد شده
با با بوم رنگها (همون هایی که پرت می کنه) به نفطه پایین علامت سوال بزنی

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام دوستان
من اینجا گیر کردم:
تو اون مرحله فرعی که باید زن Freez رو پیدا کنیم...اون دیوار که باید بشکنمش همونیه که رو آبه دیگه ؟؟؟
اگه همون راه وروده چطوری باید دیوار رو خراب کنم ؟؟؟ هر چی میرم سمتش ضربه نمیزنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر