Batman: Arkham City | Xbox 360

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
کمک لطفا
من همون اول بازی اونجا که برای اولین بار با جوکر روبه رو میشی که یه لحظه بیهوش میکنه بتمن رو بعد از روی ویلچر پرتش میکنهه پایین دیگه نمیدونم چیکار کنم یه درجه ی حرارتم کنار تصویر میاد دیگه نمیدونم باید چه کنم

Last edited by a moderator:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
کمک لطفا
من همون اول بازی اونجا که برای اولین بار با جوکر روبه رو میشی که یه لحظه بیهوش میکنه بتمن رو بعد از روی ویلچر پرتش میکنهه پایین دیگه نمیدونم چیکار کنم یه درجه ی حرارتم کنار تصویر میاد دیگه نمیدونم باید چه کنم

خب باید بری به سمت سردترین نقطه ی شهر ! اینور اونور حرکت کن ببین کدوم سمت سرد تر میشه به همون سمت برو...

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام
بچه ها من یه جا گیر کردم :
تو مرحله سوم Deadshot گیر کردم ... همونجا که oracle بهمون میگه صدای شلیک شنیده و رو نقشه یه دایره بزرگ میاد که محل تیراندازی هست...
هر چی اونجا رو میگردم چیزی پیدا نمیکنم ... نه جسدی نه گلوله ای ...
لطفا راهنمایی کنید...

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من بتمن قبلی رو بازی نکردم ، این به قبلیه ربطی داره؟
والله بله ربط داره:-/;)
ولی اگه خیلی مشتاقی بزن به رگ بعد اون هم بازی کن
چون اون هم فوق العاده بود:d
sigpic53869_1.gif

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوست عزیز تو نقشه نگاه کن باید بری ان قسمت که شش ضلعی کشیده و اونجا با یه پیر مرد ائل ملاقات میکنی بعدشم با یه قول حرف میزنه ولی بعدش که قوله حرف میزنه بهت میگه باید مخزنهای تایتان رو از بین ببری

---------- نوشته در 01:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:54 AM ارسال شده بود ----------

آقا به من کمک کنید
من تو قسمتی که بعد از حرف زدن با اون قوله باید مخزنهای تایتان رو از بین ببرم گیر کردم/یه مخزن تو موزه هستش که راه وارد شدن به موزه رو بلد نیستم دوتا مخزنم تو اون ناحیه که تو نقشه دورش خط قرمز کشیده و نوشته آرکهام سیتی هست که راه ورود به آرکهام سیتی رو هم بلد نیستم لطفا کمک کنید

اون قسمتایی که فعلا تو نقشه نیست وقتی داری 2 تا از ماموریت های اصلی رو میری خود به خود جلوی روت قرار میگیرن...نگران نباش!

من بتمن قبلی رو بازی نکردم ، این به قبلیه ربطی داره؟

از همه نظر ربط داره و به نظر من اول اون رو بازی کن که لم کار دستت بیاد بعد بیا سراغ این عنوان;)

• Like
Reactions: gamer20

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
سلام
بچه ها من یه جا گیر کردم :
تو مرحله سوم Deadshot گیر کردم ... همونجا که oracle بهمون میگه صدای شلیک شنیده و رو نقشه یه دایره بزرگ میاد که محل تیراندازی هست...
هر چی اونجا رو میگردم چیزی پیدا نمیکنم ... نه جسدی نه گلوله ای ...
لطفا راهنمایی کنید...

من تنها چیزی که یادم میاد این بود که جسد پشت یک ماشین انتهای خیابون یعنی بین ماشین و دیوار بود . چند نفر هم بالا سرش وایساده بودن و دربارش صحبت میکردن . نزدیکش بشی از طریق حرف زدنشون راحت پیدا میکنی .

'God Of Game'

کاربر سایت
Jan 12, 2010
44
نام
sajad
ككككككمممكككك

سلام دوستان عزيز من اونجا گير كردم كه titan container سه تاش مونده بتركونم كه فعلا دسترسي ندارم بعدش رفتم تو يه خونه كه riddler باهام حرف ميزنه بعد يه معما بهم ميده بعدش ميرم چند جا ديگه و از اون ادم سبزا حرف ميكشم يه جاشم ميرم تو اون خونهه كه يكي زير زمينش زندونيه و يكيو نجات ميدم كه يه دستگاه بهم ميده حرفاشو مچ ميكنم بعد ميام تو شهر يه علامت سوال بزرگ اومده(riddler stage( كه نميتونم پيداش كنم .خيلي تو شهرو گشتم سه چهار قسمت شهر جاي معماهارو باز كردم ولي نميدونم الان بايد چي كار كنم كمكم كنيد لفاا

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
About Riddler
این ریدلر ا رو باید چطوری جواب داد ؟ ۲ تا هاستیج آزاد کردیم بعد یه چیزی گفت که من دقت نکردم نفهمیدم ، نمی دونم چی کار کنم که او رادیو کار کنه دوباره و این که چطور اون سوالاشو باید جواب داد<<<؟؟؟

راستی من ۵۸٪ بازی رو کامل کردم فقط ریدلر دهن سرویس کنه نمیشه همشو گرفت..

باید به اندازه کافی معما حل کنی و تروفی جمع کنی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
یه جا هست که آب هست و باید از اسلحه ای که فیریز داده بهمون استفاده کنیم و یه تیکه یخی رو آب ایجاد کنیم. بعد از یکم که میرم جلو میرسم به یه در که چفت شده !
چکار کنم اینجا؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
یه جا هست که آب هست و باید از اسلحه ای که فیریز داده بهمون استفاده کنیم و یه تیکه یخی رو آب ایجاد کنیم. بعد از یکم که میرم جلو میرسم به یه در که چفت شده !
چکار کنم اینجا؟

اگه بقله همون جایی که هستی رو نگاه کنی یه جعبه برق هست که البته بهش دسترسی نداری! اونجا باید اون بومرنگت رو پرت کنی و طوری هدایتش کنی که به جعبه برقه بخوره! فقط یادت باشه وقتی بومرنگ رو پرت کردی اول هدایتش کن اون جلو که یه دستگاه هست که داره جرقه میزنه و بومرنگت رو به قول معروف باردار !! کن بعد بومرنگت رو که داره جرقه میزنه رو بزن به جعبه برق...

• Like
Reactions: Sweet Lucifer

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
دوستان من همون اول بازي گير کردم لطفا راهنمايي کنيد :
اول بازي ميرم توي يه استوانه بزرگ که روي يه بند وايميسته و زير پاش مواد مذاب هستش وقتي ميپرم سمت يه راهرو يه قسمتي از راهرو فرو ريخته و ميشينم ولي نميشه رد شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر