Batman: Arkham City | Xbox 360

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
باب به پیر به پیغمبر :d فلگ نمیکنه :d
درسته
كي گفته بتمن فلگ ميكنه!!)x
اونهاي كه بازيشون مياد بيرون مشكل از رايت ديسك هاشونه
ديسكتون اگه سالم باشه راحت اجرا ميشه
من خودم تا ديشب روي ديسك بازي ميكردم براي تست ببينم مياد بيرون يا نه
امروز هم روي هارد نصبش كردم 100 % هم داد وراحت تر اجرا ميشه

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
خب دوستان بازی تموم شد.بازی خیلی کوتاه شده و اصلاً به نظر من اون لذت نسخه اول که همش تو اضطراب پیدا کردن راه و اینکه قراره با کی مبارزه کنید رو نداره.گیم پلی بازی خوبه ولی مثل شماره اول عالی نیست.باس فایت ها واقعاً ساده هستن و عمراً نمی تونید فکر کنید که قراره آخرش با کی مبارزه کنید! من وقتی فهمیدم کلی به روح سازندگان بازی لعنت فرستادم.(آخه این همه شخصیت آدم قحط بود که اینو کردید غول آخر؟؟؟)
توی اسپویلر هم توضیح برای کسانی هست که میخوان نکات ریز پایان بازی و کلاً شخصیت هارو بدونن هست:
کماکان ریدلر توی بازی حضور فیزیکی نداره و باید معماهاشو که حالا دیگه نوعشون هم عوض شده حل کنید.
تالیا دختر راش الغول توی آخر بازی توسط جوکر کشته میشه.(تالیا معشوقه بتمن هستش)
اگه کت وومن رو دانلود نکنید کلاً چیزی از داستانش نمی فهمید!
بتمن توسط جوکر مسموم میشه و سه چهارم از روند بازی برای پیدا کردن دارو برای بتمن هستش.
جوکر میخواد خودشون نامیرا(Immortal) بکنه واسه همین داره می جنگه.
بتمن فکر می کرد که جوکر مهره دست هوگو استرنج هستش ولی انتهای بازی فهمید که خود هوگو استرنج هم آلت دست راش الغول بوده و راش هم هوگو استرنج رو می کشه و خودش هم با سقوط از ارتفاع و فرو رفتن شمشیر توی بدنش مثل اینکه کشته میشه!(البته راش واقعاً نامیرا بوده)
گفته بودن که Mad Hatter هم توی بازی هست ولی حضور این شخصیت فقط به یک فریم خلاصه میشه که داره بتمن رو نگاه می کنه و بعدش دیگه ازش خبری نیست!(انگار مجبور بودن بگن این هم توی بازی هست!)
غول آخر بازی کسی نیست به جز ClayFace که مثلاً سخت ترین باس بازی هستش!
این یکی دیگه آخر بازی رو فاش می کنه.هرکی اینو باز کنه انتهای بازی رو می فهمه!
در انتهای بازی جوکر به علت بیماری شدیدی که در اثر تماس زیاد با توکسین داشته کشته میشه و بتمن جنازشو از داخل ساختمان تئاتر میاره بیرون و بازی تموم میشه!
یه سوال داشتم.:d
خبری از رابین نبود تو بازی!!:-/

ps3&xbox gamer

کاربر سایت
Apr 8, 2011
7
سلام دوستان من یه جا موندم میشه کمک کنین : اونجایی که یه دما سنج برات میاره میگه برو به سردترین نقطه شهر . نمیدونم کجا برم و نمیدونم چه کار کنم plzzzzzzzzzz کمک کنین :(

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
بچه ها من یه سوال داشتم.تا به حال به لایو وصل نشدم نمیدونم چی به چیه!!!
واسه ی آزاد کردن cat woman اگه دیسک بازیم کپی باشه بازم میتونم وصل بشم به لایو و دانلودش کنم؟

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
بازی بسیار فوق العادست و فکر کنم ارزش بازی برای من (شخصاً) نمره ی 9.5 باشه... واقعاً لذت بخش هستش. حتماً بگیرید بازی کنید!! :D

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
یه سوال داشتم.:d
خبری از رابین نبود تو بازی!!:-/
چرا رابین بود.یک لحظه اومد تا به بتمن کمک کنه ولی بتمن گفت برو نمیخواد بیای!:d
بچه ها اطلاعات آپدیت شد!شخصیت های جدید توی ماموریت های فرعی بودن! هرکی میخواد بدونه کیا اومدن اسپویلر رو باز کنه!
توی یکی از ماموریت ها بالاخره چشممون به جمال Mad Hatter روشن شد که زدیم حالشو گرفتیم!
یک ماموریت خیلی سخت در پیش دارید که خیلی ریزه کاری داره و توش باید Dead Shot رو بگیرید!یارو اسنایپر هستش!
فعلاً هنوز به خود Zsasz نرسیدم ولی انگار در ادامه باهاش روبرو خواهیم شد!آخه داره جنایت انجام میده و باید از روی تماس تلفنی ردشو بزنیم!
به نظرمی رسه که مبارزه ای با ریدلر هم در کار باشه.هنوز که حضور فیزیکشو احساس نکردیم!

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
دوستان بهتون پیشنهاد می کنم بدون Catwoman DLC اصلا بازی نکنید.

من حدود 6% بازی رو با BATMAN بدون DLC رفتم، بعدش که DLC رو گرفتم دیدم اصلا یه جاهایی از بازی کلا اضافه شده و یک قسمت هایی از داستان حذف شده در حالت بدون DLC.

حجمش حدود 252 مگ هست.

پیوست: از الان عواقبش رو می دونم می گم من Jtag ام :D

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
سلام دوستان من یه جا موندم میشه کمک کنین : اونجایی که یه دما سنج برات میاره میگه برو به سردترین نقطه شهر . نمیدونم کجا برم و نمیدونم چه کار کنم plzzzzzzzzzz کمک کنین :(

به سمتی حرکت کن که درجه هوا سردتر میشه میرسی به یه ساختمون چند نفرو باید بزنی بعدش تفنگ الکتریکیتو در بیار بزن در باز میشه

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
سلام دوستان
زمانی که از جایی میپرید برای اوج گرفتن من داخل تریلر بازی دیدم طناب میزد. ولی خودم زمانب rb میزنم میره رو اون ساختمون یا هرچی وامیسه نمیتونم برا اوج گرفتن ازش استفاده کنم و اون تمرین سوم پرواز موندم گیر کردم لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

کسی نمیدونه چجوری باید هنگام پرواز اوج گرفت والا من فعلا داستان رو کار ندارم

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
منم بازیو دیشب تموم کردم خیلی شاخ بود حالاهم دارم تو ارکام ول میچرخمو ماموریت فرعی میرم
بهش 9/10 میدم
من شرط میبندم جوکر واقعا نمرد و تو بتمن بعدیم میاد دقیقا متل بتمن قبلی که همه فکر کردن واقعا جوکر مرده

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
کسی نمیدونه چجوری باید هنگام پرواز اوج گرفت والا من فعلا داستان رو کار ندارم

موقع پرواز RT بزن شتاب که گرفت سریع دسترو بده عقب مثل گلایدر میمونه فقط یادت باشه RT زیاد نگه داری سعی کن باهاش بازی بازی کنی.

ps3&xbox gamer

کاربر سایت
Apr 8, 2011
7
از دوسته عزیزم اقای Die Die تشکر میکنم ولی میشه بیشتر توضیح بدی؟ من همه ی مپو گشتم اونجا هم رفتم ولی دری باز نشد واقعا گیج شدم . هیچ دری هم نتونستم با اون سلاحم باز کنم فقط یه در یه کمش باز میشه! اگه کسی بگه ممنون میشم

---------- نوشته در 09:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:00 PM ارسال شده بود ----------

منم بازیو دیشب تموم کردم خیلی شاخ بود حالاهم دارم تو ارکام ول میچرخمو ماموریت فرعی میرم
بهش 9/10 میدم
من شرط میبندم جوکر واقعا نمرد و تو بتمن بعدیم میاد دقیقا متل بتمن قبلی که همه فکر کردن واقعا جوکر مرده
منم موافقم چون اگه جوکر بمیره بتمنم بی معنی میشه بودنش!

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر