Batman: Arkham City | Xbox 360

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اين اسلحه جديد براي شوک دادن به دشمن ها استفاده ميشه، البته اون طوري که تو خبر ها اومده يه سري کارايي ديگه مثل از بين بردن دستگاه هاي خاص و ... هم داره. به هيچ وجه هم کشنده نيست.

@ شهاب
تو چه گيري دادي به تعداد ويلين هاي زياد ! شماره اول هم کلي ويلين داشت و به بهترين شکل ممکن بينشون تعادل بر قرار کرده بود و از هر کدوم هم به موقع استفاده کرده بود. در اصل AA طوري بود که هميشه و تو هر بخش محيط بازي با يه ويلين خاص درگير بوديم. حالا هم که بازي طولاني تر شده و محيطش هم بزرگ تر شده مطمئنا ويلين بيشتري هم لازم داره

• Like
Reactions: Fratos

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آره ولی بازم این بیشتره ممد!
AA:
Joker, Harley, Croc, Bane, Scarecrow, Poison Ivy و با حضور معنوی کسانی مثل ریدلر و Zsaz و اینا بودش :D!
ولی اینجا: Two-Face, Penguin, Riddler, Talia, Catwoman و یه سری دیگه هستش. به اضافه یه سری از نسخه قبلی البته.

بعد یه چیز دیگه هم هست. بتمن به نظرم 3 تا ویلین داره که اصلی محسوب میشن. جوکر و Two-Face و پینگوئین. یعنی خیلی جاها عملا نشون دادن که این 3 تا اصلی ان. الان 3 تاشون هستند توی این بازی. یه چورایی جور در نمیاد با بازی به نظرم انقدر ویلین.

بعد این قضیه Co-op ـشم بی جهته به نظرم. کی آخه بین رو استفاده میکنه واسه Co-op؟ همون رابین و کتومن هم اضافه ان به نظرم!
در هر صورت منکه دارم میمیریم از انتظار واسه بازی و امیدوارم چیز شاخی در بیاد :D!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بعد این قضیه Co-op ـشم بی جهته به نظرم. کی آخه بین رو استفاده میکنه واسه Co-op؟ همون رابین و کتومن هم اضافه ان به نظرم!
در هر صورت منکه دارم میمیریم از انتظار واسه بازی و امیدوارم چیز شاخی در بیاد :biggrin1:!
مثل اینکه میگن رابین کلا توی نسخه های عادی نیستش و فقط واسه کسایی که پیش خرید اینا کردن هستش انگار :D

اگه همین رابین کلا توی بازی نباشه من یکی رو بسه... :D بعدش هرکی رو میخوان بزارن :D

ولی کلا به نظر میاد بعضی جاها بتمن با یکی دیگه هستش, امیدوارم در این صورت حتما با تالیا هم باشیم یخوده :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آقا عشق من توی بازی نیست؟؟؟
منظورم scarecrow هستش!
بعد اگه هستش حضورش چجوریه؟یعنی فیزیکیه یا فقط داستانی؟
scarecrow که تو شماره قبل توسط Killer Croc نفله شد:D در اصل Croc گرفتش و بردش زیر آب، حالا معلوم نیست که زنده مونده یا نه

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
آره ولی بازم این بیشتره ممد!
AA:
Joker, Harley, Croc, Bane, Scarecrow, Poison Ivy و با حضور معنوی کسانی مثل ریدلر و Zsaz و اینا بودش :D!
ولی اینجا: Two-Face, Penguin, Riddler, Talia, Catwoman و یه سری دیگه هستش. به اضافه یه سری از نسخه قبلی البته.

بعد یه چیز دیگه هم هست. بتمن به نظرم 3 تا ویلین داره که اصلی محسوب میشن. جوکر و Two-Face و پینگوئین. یعنی خیلی جاها عملا نشون دادن که این 3 تا اصلی ان. الان 3 تاشون هستند توی این بازی. یه چورایی جور در نمیاد با بازی به نظرم انقدر ویلین.

در هر صورت منکه دارم میمیریم از انتظار واسه بازی و امیدوارم چیز شاخی در بیاد :D!

خیلی از ویلین ها به صورت ماموریت جانبی هستن... به طوری که داستان اصلی گفته شده که در حدود 15 ساعت هستش... ماموریت های جانبی هم 10 ساعت طول میکشه...برای مثال همین عکسی که از bane و بتمن هستش مربوط به یکی از ماموریت های جانبی هستش که در این ماموریت
به خاطر باقی مانده titan که در بازار سیاه آرکام سیتی وجود داره متحد میشن

و یه جورایی ویلین ها تقسیم میشن و لازم نیست الزاماً توی بازی همه نقش اصلی داشته باشن

co-op هم در بازی وجود نداره (خوشبختانه :d) و اگه منظور تریلری هستش که از جوکر و بتمن بیرون اومده این یک تریلر فیک بوده... میشه در داستان به جای کت وومن بعضی اوقات بازی کرد (حدود 10 درصد از داستان اصلی مربوط به کت وومن هستش) رابین هم فعلا تایید شده که فقط در challenge map ها هستش و به صورت دی ال سی هست میشه بعد بازی دانلود کرد...احتمال حضور رابین توی داستان اصلی خیلی کم هستش

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
میشه بگید تاریخ عرضه اش به شمسی کی میشه دقیقا؟!
واینکه بنظرتون عنوان قبلیش رو بگیرم؟ منظورم Arkham Asylum هست...
ممنون

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
میشه بگید تاریخ عرضه اش به شمسی کی میشه دقیقا؟!
واینکه بنظرتون عنوان قبلیش رو بگیرم؟ منظورم Arkham Asylum هست...
ممنون
تاریخش 18 اکتبر که میشه 26 مهر
شماره ی قبلیش هم بگیر پشیمون نمیشی یکی از بهترین بازی هاست چند جا هم GotY انتخاب شدش

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا یه سوال! من در جریان تمام اخبار بازی نبودم Mr. Freeze هم توی بازی هستش؟ پریشب یه مجله داشتم میخوندم دیدم قسمت ویلین ها زده که هست!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اره هست، این عکس چند وقت پیش اومد که حالت اوتار مانند داره یه سری شخصیت های AA با Solomon Grundy و نشون میده که چند وقت بعدش Solomon Grundy تایید شد.

NXmpC.png

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,204
نام
پوريا
آقا یه سوال! من در جریان تمام اخبار بازی نبودم Mr. Freeze هم توی بازی هستش؟ پریشب یه مجله داشتم میخوندم دیدم قسمت ویلین ها زده که هست!
Mr.Freeze

Mr. Freeze:
You are in my world now Batman

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر