Batman: Arkham City | Xbox 360

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا

اولین تریلر gameplay رو هم از اینجا میتونین دانلود کنین:
دانلود.
با تشکر از
™Mohammadreza
.................
اونجا که هارلی با چوب بیس بال میزنه تو صورت بتمن خیلی باحال بود.:D جیگرم حال اومد!:D

دستت درد نکنه
دموی جالبی بود
من شیفته ی Arkham Asylum بودم
فکر کنم دیگه این یکی ..............

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب مثل اینکه احتمال حضور Penguin هم تو Arkham City وجود داره:
Rumour: Penguin to appear in Arkham City

20110523arkhamcity_h-600x170.jpg
پ.ن:حس خاصی نسبت بهش ندارم!!:D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب الان تریلر جدیدو که فکر کنم امروز اومده بودو دیدم . فوق العاده بود بلکه خیلی کم بود
نکته برداریام :d : همه مون که می دونیم که می تونی با پرواز کردن به سمت پایین اوج بگیره ، کمبو های بسیار زیاد و عالی اضافه شده . علاوه بر اینکه کمبو های قبلیو داشته کمبو هایی مثل 2 نفرو زدن یا از پشت دیوار که قابل شکستنه حمله کردن یا از بالا با پا گردن گرفتن یا ..... ، گرافیکم که مثل نسخه قبل بسیار عالیه ، دشمنا خیلی استیلشون و تنوعشون بهتر شده ، تازه تو تریلر آچیومنتم اون مرده گرفتش :d

تریلر

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
من استیج دمو گیم اسپات رو ددیم !
همه چیز عالی بود ! فقفط یکم نکسچر های بعضی جاها توی ذوق میزد !
اما محیط و مبارزات عالی بود ! و اینکه هم با بتمن و هم با کت ومن میتونی مبارزه کنی !

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
کاور قشنگیه....
هر چند دوست داشتم که اون عکسش با catwoman رو بندازن رو کاور
الان بزرگترین مشکل این کاور رنگ سبز جعبه است که خیلی جلفه و جلوه واقعی عکس رو از بین میبره...اگه مشکی باشه فکر کنم {مثله بازیهای ps3} خیلی قشنگتر بشه
ببخشید راستی معلوم نشد با چه شخصیتهایی میتونیم بازی کنیم؟
چند وقت پیش توی یه سایتی {لینکش داخل گیم رنکیکنگ بود. فکر کنم گیم اسپات بود} یه چیزایی نوشته بود راجع به اینکه پیش خرید کنید فلان شخصیت هم قابل بازی هست
کلا با کدوم شخصیتها میتونیم بازی کنیم؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,635
نام
محمد
یه ویدئو 12 دقیقه ای از بازی اومده که به نظر میاد مربوط به اول بازی باشه :D
http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/12467/t_batmanac_catwoman_gp_001_hd.mp4
530 MB بیشتر نیست :D البته فکر کنم همون نمایش E3 باشه ولی با کیفیت بالا.
==
به نظر من بازی نسبت به AA خیلی پیشرفت کرده، اون اولش که Batman بالای یه ساختمون ایستاده محیط خیلی بزرگ به نظر میاد، تعداد دشمن ها هم بیشتر شده گویا :D فنونی که Batman اجرا میکنه خیلی جذاب تر و بیشتر شده. مبارزات Catwoman هم با Batman یه مقدار متفاوت هست یعنی قدرت ضرباتش کمتره ولی سرعتش بیشتره. در کل یکی از کاندیداهای GOTY امسال هست بدون شک :D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
فکر کنم همون دموییکه تو مصاحبه ign و gs دست اند کارای بازی اجرا کردن هستش.........

اونی که من دیدم بازی فوق العاده شده بود........ آزادی عمل -بزرگی نقشه و شهر-تنوع دشمنا-تعداد زیاده دشمنان-ا بیشتر شدن و زیباتر شدنه کمبو ها....... همه همه عالی بود.......
تو 10 بازی برتره امساله بدون شک....... :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر