Batman: Arkham City | Xbox 360

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بازی Batman Arkham city Game of the Year Edition همون batman arkham city هستش؟یعنی مراحل اصلیش فرق داره یا یکیه؟

تموم اون مراحل رو داره . علاوه بر وان مراحل اصلی بازی . می تونی یه سری از خط داستانی رو با catwoman بری . البته تو خود شهر هم می تونی بهش دسترسی پیدا کنی .
یه سری لباس بتمن هم داره .
یه داستان جدا در مورد هارلی کویین داره .
تو قسمت چلنج هاشم Nightwing و robin رو اضافه می کنه .

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
سلام یه سوال این Goty Editon بازی تنها چیزی که به صورت دانلودی داره فیلم Batman Year one???? یا Harley quinn's revenge هم دانلودیه؟؟؟

کل محتوای دانلودی که در شبکه موجوده از جمله همینایی که گفتی و خط داستانی catwoman و لباس های بیشتر بتمن و.....

کلا اگر بازی رو دوست داری حتما تهیه کن ...

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
کل محتوای دانلودی که در شبکه موجوده از جمله همینایی که گفتی و خط داستانی catwoman و لباس های بیشتر بتمن و.....

کلا اگر بازی رو دوست داری حتما تهیه کن ...

نه من منظورم اینه که اگه بازیو اورجینال بخری یه کد توشه که با ریدیم کردنش میتونی فیلم Batman Year Oneرو دانلود کنی از لایو میخواستم ببینم چیز دیگه ای هم هست که نیاز به دانلود داشته باشه یا بقیه چیز ها همشون توی دیسکن؟؟؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من نه کلن فیلم میبینم و نه هیچی از صنعت فیلم سازی میدونم.
تا الان این اولین بازی بوده که من دیدم از روی فیلم ساخت شده و بازیش خوب از اب در اومده.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
من 1200G کردم. فقط همون Riddlers Revenge مونده که فعلا حسش نیست.:d

منم کمپین بتمن یکی دوتا مونده برم از بتمن 100 میشه میمونه کمپین های اون 3تای دیگه چون رنک هاشونم رفتم اکثرا. بدیش این کمپین اخریاست خیلی سخت میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر