Batman: Arkham City | Xbox 360

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
بالاخره تموم شد ! مدت 1.5 روز !

فقط یه سوال : بعد از اتمام مراحل بت من , 4 مرحله هم برای catwoman داره که اونا رو هم رفتم.بعد هم انتقام هارلی رو رفتم.مورد دیگه ای نمونده دیگه ؟

مرلحه ی 4 catwoman بعد از پیدا کردن طلاها دیگه تموم میشه ؟ چون انتها ننوشت که مرحله تمام شد !

ممنون.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بالاخره تموم شد ! مدت 1.5 روز !

فقط یه سوال : بعد از اتمام مراحل بت من , 4 مرحله هم برای catwoman داره که اونا رو هم رفتم.بعد هم انتقام هارلی رو رفتم.مورد دیگه ای نمونده دیگه ؟

مرلحه ی 4 catwoman بعد از پیدا کردن طلاها دیگه تموم میشه ؟ چون انتها ننوشت که مرحله تمام شد !

ممنون.

برای بخش داستانی نه .
آره تمومه . البته با کت وومن می تونی توی شهر بگردی .

دوستان من تازه کنسولمو جیتگ کردم راهی هستش که یشه catwoman رو اضافه کرد بهش ؟

آره . برو دی ال سیش رو دانلود کن .
اگه می خوای دانلودم نکنی برو نسخه GOYT رو بگیر .

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
دوستان امروز goty این بازیو خریدم dvd1 رو تو هارد دارم وقتی میخوام بریزم dvd2رو بریزم تو هارد intallation failed میده مشکلش چیه ؟ یعنی 5 تا dlc است، که سه تای اولو میریزه دوتای آخرو نمیریزه چیکار کنم ؟

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
تمومش کردم...واقعا میتونم بگم محشره!!!من بازی با این داستان جذاب و هیجان انگیز گمتر دیده بودم و بازی دیگه ای که میتونم بگم داستانی به این قدرت داشتgod of war 1-2 بوده که بازی کردم
خلاصه بگم واقعا عالیه
حالا یه سوال هم دارم اونم اینه که من نسخه ی goty ش رو گرفتم ولی وقتی دیسک۲رو‌ میذارم یه لحظه میزنه reading بعد انگار نه انگار چیزی توشه مینویسه open tray درحالیکه من یه بار دیسک۲ رو عوض کردم....حالا خواستم بدونم مشکل از دیسکه یا اینکه باید کار خاصی انجام بدم؟
ممنون

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
دوستان من بازی رو چن سال پیش تموم کردم ولی میخوام برای تجربه ی دوباره ی این شاهکار نسخه ی GOTY رو بخرم!
کنسول جی تگ نیست! نمیتونم بریزم رو هارد؟ اصلا نمیشه بازی کرد؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
دوستان من بازی رو چن سال پیش تموم کردم ولی میخوام برای تجربه ی دوباره ی این شاهکار نسخه ی GOTY رو بخرم!
کنسول جی تگ نیست! نمیتونم بریزم رو هارد؟ اصلا نمیشه بازی کرد؟

نسخه GOTY رو اگه بگیرید میشه...هم میشه ریخت رو هارد و هم میشه بازی کرد.

Ali Ahmadi

عضو جدید
Feb 22, 2020
1
ممنون. پس الان باید یه بازی جدید بخرم. فقط یه سوال: با بازی جدید می تونم از همین سیو هایی که انجام دادم استفاده کنم یا باید دوباره از اول شروع کنم و سیو های قبلی رو پاک کنم؟
اگه دیسک جدید بخری ممکنه دوباره این اتفاق بیفته باید بازی رو رو دستگاه دانلود کنی
ولی پاسخ سوالت اینکه اگه سیو بازی تو دستگاه مونده باشه بر میگرده

چجوری به کت ومن تبدیل شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر