Batman: Arkham City | PS3

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,491
نام
امین
درود رفقا تو یه ماموریت جانبی بازی گیر کردم هر کی میدونه لطفن کمک کنه.
چطور میشه زن یخی رو که دزدیدن پیدا کرد؟
تو نقشته یه محدوده بزرگ رو ابی میکنه و یه محدوده کوچیک رو سبز ولی هیچی نیست هر چی میگردم!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
درود بر تو امین ! :D

من تا اونجا که یادمه باید از طریق رفتن روی یه تخته و استفاده از سلاح چنگکی ـه که قلاب گیر است خودت رو برسونی به یه دیوار یخی روی آب و اسپری کف انفجاری بهش بزنی و وارد یه محوطه مخفی بشی.

یکی از Guide های بخش راهنمای PDF بازی ها رو که دانلود کنی با عکس نشون داده کجا ...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,491
نام
امین
درود بر تو امین ! :D

من تا اونجا که یادمه باید از طریق رفتن روی یه تخته و استفاده از سلاح چنگکی ـه که قلاب گیر است خودت رو برسونی به یه دیوار یخی روی آب و اسپری کف انفجاری بهش بزنی و وارد یه محوطه مخفی بشی.

یکی از Guide های بخش راهنمای PDF بازی ها رو که دانلود کنی با عکس نشون داده کجا ...
قربونت حامد ببینم چیکارش میکنم.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
قربونت حامد ببینم چیکارش میکنم.

تو اون منطقه ای که دایره کشیده اول بیا تو خیابون اصلیش و در مربوط به اون خونه ای که طرف توش زندانیه رو پیدا کن. بعد در بزن یکی از این دشمنا میاد در رو باز کنه یهو میگه : " این که بتمنه" در رو قفل می کنه. :D

حالا ساختمون رو دور بزن و برو طرف آب و با استفاده از نارنجک یخی ات یه قالب یخی درست کن و با استفاده از چنگکت خودت رو به یه دیوار قابلتخریب برسون، دیوار رو منفجر کن و ادامه ماجرا. :D

اینم عکساش Heart of Ice - Batman: Arkham City - Game Guide and walkthrough

Hamid Ejdeha

کاربر سایت
Feb 8, 2012
60
دوستان من توی یه قسمتی از بازی دستگاهم هنگ میکنه . راهی هست این مشکل رو برطرفش کرد؟
خیلی حالم گرفته شده تازه امتحانای آخر ترمم تموم شده بود اومدم یکم بازی کنم که ...

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دوستان من توی یه قسمتی از بازی دستگاهم هنگ میکنه . راهی هست این مشکل رو برطرفش کرد؟
خیلی حالم گرفته شده تازه امتحانای آخر ترمم تموم شده بود اومدم یکم بازی کنم که ...
كدوم قسمت؟
دستگاهتون كپي خوره!؟

Hamid Ejdeha

کاربر سایت
Feb 8, 2012
60
كدوم قسمت؟
دستگاهتون كپي خوره!؟

آره کپی خوره
تازه اولای بازیه اونجا که باید از بالای یه دکلی بپری و از توی 5 تا هدف رد بشی.
یا وارد یه قسمتی از شهر میشی که بالای صفحه مینویسه آسومنت مایل.
فکر کنم اسم مرحلش industrial district باشه
کاریش میشه کرد؟
(اون قسمتی از بازی که یه سیگنال از جوکر دریافت میکنه )

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
ببخشید فسیل کشیدم بالا :D راهنما هم خواندم چیزی نفهمیدم :D

وقتی Remote Electric Charge و میگیرم باید برگردم عقب این و میدونم !!! اما کدام عقب همه راهها بسته هستش یک در که ازش داخل شدم مخفیانه همه رو کشتم انگار از پشت دارن جوش میدن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر