Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
کمک

سلام
من داخل 6درصد بازی به مشکل برخورد کردم
نمیتوانم این قسمت را رد کنم
1325438768115475053.JPG

توقسمت new 6تا بود3تا را رد کردم اما دوتایی دو قسمت قرمز نمیتوانم واردشوم سومین اصلا اصلا پیدا نمیکنم
مشکل از بازی من است یا نمیتوانم رد شوم
خواهش کمک کنید
یا سیو 10درصدبه بالا را برام بزارید

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
سلام
من داخل 6درصد بازی به مشکل برخورد کردم
نمیتوانم این قسمت را رد کنم
1325438768115475053.JPG

توقسمت new 6تا بود3تا را رد کردم اما دوتایی دو قسمت قرمز نمیتوانم واردشوم سومین اصلا اصلا پیدا نمیکنم
مشکل از بازی من است یا نمیتوانم رد شوم
خواهش کمک کنید
یا سیو 10درصدبه بالا را برام بزارید
اون شش ضلعی های آبی رنگ ماموریت های فرعی هستند و تا وقتی ماموریت های اصلی رو به مقدار لازم جلو نری قابل تموم کردن نیستند. پس شما اول ماموریت اصل که پیدا کردن فریز هست برو بعد برو سراغ اونا.

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
دوستم من ماموریت ها اصلی اصلا داخل نقشه نیست فقط داخل نقشه همین شش ضلعی هست دیوانه شدم پس داخل شهر کشتم
ماموریت اصلی را باید کجا پیدا کنم

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
عجیبه من چرا اصلا همچین چیزی ندیدم؟یه عکس می ذاری؟همون اول که می گفتی جایی برات مشخص نکرده رو نقشه که برای سراغ Ivy عجیب بود واسم.کدوم نسخه از بازی رو داری؟
این قسمت اسپویل داره اگه مهمه برات نخون
وقتی می ری بار اول سراغ Ivy, به خاطر اون گیاهش از دستت ناراحته, در نتیجه یه سری Thug رو (همو ن هایی هستن که توی ارکام سیتی برای بقیه ی villian ها کار می کنن ولی خب Ivy یه کارایی روشون انجام داده عجیب شدن) می فرسته سراغت و تو سه مرحله می جنگی باهاشون (با خود Ivy مبارزه نمی کنی)
این چیزی که می گی خیلی جالبه برام یه عکس می تونی بذاری؟
کجا میفرسته سراغم؟ پس اون سه نفر کی هستن؟

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
کجا میفرسته سراغم؟ پس اون سه نفر کی هستن؟

هیچ کاری دیگه با اون نداری
اون منظورش همون اولین دیداره که با افرادش تو چند طبقه میجنگید
اخر بازی برگردی با کتومن فقط این سه نفرو میبینی که زانو زدن چشاشونم سبز شده
( در کل جالبه باز برگردی مثلا وقتی به فریز میگی نورا رو پیدا کردی یکم بچرخی بعد برگردی همونجایی که نورا بود فریزو میبینی که یه کات اسکین نشون میده
در ضمن جذابیت بیشترش به اینه که وقتی با کتومن پیش فریز که کنار نورا بری حرف های جالبی میزنن یا حرف های کتومن با پنگوئن یا اگه مرحله ی زسک و دد شات رو رفتی هم صحبت ها جالبه )

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
هیچ کاری دیگه با اون نداری
اون منظورش همون اولین دیداره که با افرادش تو چند طبقه میجنگید
اخر بازی برگردی با کتومن فقط این سه نفرو میبینی که زانو زدن چشاشونم سبز شده
( در کل جالبه باز برگردی مثلا وقتی به فریز میگی نورا رو پیدا کردی یکم بچرخی بعد برگردی همونجایی که نورا بود فریزو میبینی که یه کات اسکین نشون میده
در ضمن جذابیت بیشترش به اینه که وقتی با کتومن پیش فریز که کنار نورا بری حرف های جالبی میزنن یا حرف های کتومن با پنگوئن یا اگه مرحله ی زسک و دد شات رو رفتی هم صحبت ها جالبه )
من که سر در نیاوردم. :D
قاطی کردم رسما :D

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
من که سر در نیاوردم. :D
قاطی کردم رسما :D
ماموریت هایی که با بتمن رو رفتی بعضیا رو زندانی میکنه مثل زسک و پنگوئن و ددشات بعدا با کتومن برو سراغشون
مثلا با کتومن برو موزه پنگوئن تو شیشه زندانیه که ماکت دو تا زنه :d

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دوستم من ماموریت ها اصلی اصلا داخل نقشه نیست فقط داخل نقشه همین شش ضلعی هست دیوانه شدم پس داخل شهر کشتم
ماموریت اصلی را باید کجا پیدا کنم
یکمی تو شهر بچرخی متوجه میشی که باید چیکار کنی و جوه بازی میاد تو دستت یه مراحلی رو اصلا تو نقشه نشون نمیده و گوشه سمته راست صفحه یه شماره هست که هر چی کمتر شه به ماموریت نزدیکتر میشی

---------- نوشته در 01:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 AM ارسال شده بود ----------

راستی این عملامتهارو [ ] چطور باید گرفت؟!فکر کنم همونهایی هست که تو بازی وقتی صفحرو کاراگاهی میکنی روی دیوارها علامت سواله بزرگ هست!اینهارو چطوری باید گرفت؟؟؟

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
یکمی تو شهر بچرخی متوجه میشی که باید چیکار کنی و جوه بازی میاد تو دستت یه مراحلی رو اصلا تو نقشه نشون نمیده و گوشه سمته راست صفحه یه شماره هست که هر چی کمتر شه به ماموریت نزدیکتر میشی

---------- نوشته در 01:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 AM ارسال شده بود ----------

راستی این عملامتهارو [ ] چطور باید گرفت؟!فکر کنم همونهایی هست که تو بازی وقتی صفحرو کاراگاهی میکنی روی دیوارها علامت سواله بزرگ هست!اینهارو چطوری باید گرفت؟؟؟

باید با دکمه ای که اسکن میکنرو نگه داری چند ثانیه
مثل نوشته های رو مغازه ها . علامت سوال بزرگا و ...
خودت برو دو رو بر این علامت هر چیزی میبینیو دیتکت کن
میزنه ریدل سلود riddle solved

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
آهان الان فهمیدم! رو تابلوها و عکسا باید دقیق جلوشون ایستاد و decective زد و اون علامت سوالهارو هم باید نقطه بهش چسبوند!

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ماموریت هایی که با بتمن رو رفتی بعضیا رو زندانی میکنه مثل زسک و پنگوئن و ددشات بعدا با کتومن برو سراغشون
مثلا با کتومن برو موزه پنگوئن تو شیشه زندانیه که ماکت دو تا زنه :d
کجا پیدا کنم اینجور مکانهای مهم رو. یه وجب و دو وجب نیست. :d
یه شهر بزرگ.:-/

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
بازیش فوق العاده بود . از نظر گرافیک و گیم پلی بی نظیر بود و از نظر داستانی هم که همیشه عالی بوده

فقط یه سوال
راستی راستی جوکر مرد ؟ اصلا مگه بتمن بدون جوکر هم میشه ؟ آخه چرا ؟ یعنی دیگه کلا قرار نیست نسخه دیگه ای از بتمن بیاد ؟ حیف شد جوکر تموم کرد من خیلی باهاش حال میکردم . آدم عوضی بود ولی بازم یه چیزهایی حالیش بود آدم جالبی بود

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
کجا پیدا کنم اینجور مکانهای مهم رو. یه وجب و دو وجب نیست. :d
یه شهر بزرگ.:-/

فردا با عکس جای همرو میذارم
حالا فقط جالبه. ماموریت نیست دو کلام حرفه دیگه با کتومن :d

---------- نوشته در 12:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 AM ارسال شده بود ----------

آهان الان فهمیدم! رو تابلوها و عکسا باید دقیق جلوشون ایستاد و decective زد و اون علامت سوالهارو هم باید نقطه بهش چسبوند!

من با این دیتکت کردنای مکان ها بیشتر حال میکنم تا حل معما :d

آخرین ویرایش:

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
ببین من یکی از این معماها رو هر کاری کردم نقطه زیره هلامت قرار نگرفت!همون علامت سوال که خیلی کوچیک هست و بالاش هم یه منبع هستش!
من الان 71 درصد بازیرو رفتم و تو یه اتاق جراحی کسی که شبیه بروس وین بود رو ملاقات کردم که اولش صورتش پانسمان بود حالا الان اومدم بیرون اما هر جای شهر میرم و دیگه علامتی هم تو نقشه نیست؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر