Batman: Arkham Asylum - X360 Version

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
کسی پیشنهادی برا چلنج های combat ش نداره ؟ 3 تا خفاش گرفتن ازش خیلی سخته !!

هرچی تعداد کمبوها بالاتر بره برفرض به X10 یا بالاتر برسه Special Combo یا Take Down اجرا کن اینطوری امتیاز بیشتری میگیری. سعی کن بین کمبوهات فاصله نباشه و همچنین ضربه هم نخوری . چند دفعه تکرار کنی دستت میاد چی میگم.

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
لطفا کمک کنید من اینجا گیر کردم:
توی 8% بازی همونا که توی اتاق X-RAY یه دکتریو 5 نفر گروگان گرفتن باید دیوارو منفجر کنی نجاتش بدی هر چی منفجر میکنم دو نفری که پشت دیوارن میمیرن ولی یکی از اون سه نفر دکترو میگشه هر چی هم میرم سریع بکشمش نمیرسم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
توی 8% بازی همونا که توی اتاق X-RAY یه دکتریو 5 نفر گروگان گرفتن باید دیوارو منفجر کنی نجاتش بدی هر چی منفجر میکنم دو نفری که پشت دیوارن میمیرن ولی یکی از اون سه نفر دکترو میگشه هر چی هم میرم سریع بکشمش نمیرسم

اون ور دیگه هم یه دیوار دیگه هست!یکی هم روی سقف هست!همه جارو باید بمب گذاری کنی تا همشون بمیرن و نتونن به دکتر صدمه برسونن!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
هرچی تعداد کمبوها بالاتر بره برفرض به X10 یا بالاتر برسه Special Combo یا Take Down اجرا کن اینطوری امتیاز بیشتری میگیری. سعی کن بین کمبوهات فاصله نباشه و همچنین ضربه هم نخوری . چند دفعه تکرار کنی دستت میاد چی میگم.
نخیر دوست عزیز.با Special Combo یا Take Down امتیاز پایین تری می گیری بلکه هر چی بیشتر از اینا استفاده نکنی و سریع تر ضرباتت رو بزنی و ایکست بره بالا بهتره.وقتی از اینا استفاده نکنی و پشت سر هم بزنی 2 ایکس 2 ایکس میره بالا ولی اگه ازینا بزنی یه ایکس میشه دوباره.
من خودم رو کشتم همه رو سه تایی کردم به غیر یه دونه.کسی میدون آخرش مثل معماهای ریدلر چیز با ارزشی داره؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کسی میدون آخرش مثل معماهای ریدلر چیز با ارزشی داره؟
به اندازه ی درصد حل کردن اچیومنت میگیری + اگر اون معمایی که لوگو ی عنکبوت رو داره همشون رو پیدا کنی یه اچیومنت دیگه هم میگیری + بخش عکس ها و پروفایل کرکتر کاملتر میشه!

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
بابا اینام مارو مسخره کردن.
چه غلتی کردم ها. من بازیم تو 99% هست.
یکی از این دنون های لعنتی جوکر رو پیدا نمی کنم. تو خوده بیمارستان. زیر و رو کردم. نیست که نیست.
اولش اشیومنت ها رو نخوندم، بعدم فهمیدم باید دندون ها رو حتما بشکنی.

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
یکی از این دنون های لعنتی جوکر رو پیدا نمی کنم. تو خوده بیمارستان. زیر و رو کردم. نیست که نیست.

مرسی که معمای بازی رو لو دادید .:)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مرسی که معمای بازی رو لو دادید
یعنی شما این رو نمی دونستی!

منم 2 تاش رو گم کردم لامصب پیدا نمی شه!توی قسمت آرخام وست هست.
اگه اینو هم کسی میدونه دریغ نکنه!
به اندازه ی درصد حل کردن اچیومنت میگیری + اگر اون معمایی که لوگو ی عنکبوت رو داره همشون رو پیدا کنی یه اچیومنت دیگه هم میگیری + بخش عکس ها و پروفایل کرکتر کاملتر میشه!
من نسخه PC رو دارم میرم!اچیومنتشم که میدونید چی جوریاست!پس همون بهتر بی خیال اون یدون چلنج بشم!فقط مونده این 2 تا دندون که اگه پیدا کنم و اون قسمت ریدلر بیاد بازی پاک میشه!
ولی خداییش بازی بی نقصی بود!اولین بازی عمرم که 99 درصدش کردم!:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این دیوارای قابل تخریبی که بالای دیوار هستن رو چطوری باید ترکوند؟ اون ژل انفجاری رو که نمی شه شلیک کرد که!
اینو فعلا کاری نداشته باش...بعدا BatClaw رو Upgrade میکنی و 3 تا دهنه ازش میاد بیرون و میتونی اونارو از دیوار خورد کنی!

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
مرسی که معمای بازی رو لو دادید .:)

به به، از قدیم گفتن اون که به ما نر.... بود کلاغ ک... دری... بود.

من نمی دونم از کی تا حالا صحبت در مورد اشیومنت شده داستان و معمای بازی.
برای اطلاع شما عرض می کنم وقتی در دشبورد حضور شریفتان را به هم رساندید یک تب است به نام اشیومنت می تونید برید بخونید که چه کاری بکنید بازی به شما اسکور میده. اگه انگلیسی بلد نیستید می توانید از یکی از دوستان کمک بگیرید براتون ترجمه کنن.
لابد دیدید که بچه ها گفتن شما هام یاد گرفتید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر